EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ

TEKİN** (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 19
graphgraph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 21/01/2009 20:10 Kanaat Notu: 5  
TSK müteahhitinden Ellibin Dolar isteyipte Yüzellibin dolar alabilecek bir astsubay olabilirmi acaba???Hemde iki yıl hiç geri ödemiyecek ta ki soruşturmalarda alınan borç ortaya çıkınca ödeyeceğim diyebilecek bir tanecik astsubay varmıdır?Hemde hiç yüzü kızarmayacak biri varmıdır?? Fazla izahata gerek yok zaten anlayanlar anladı...
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Cengiz ERTEN (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 29
graphgraph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 21/01/2009 20:48 Kanaat Notu: -3  
Zaten bu tür Büyük komutanlar sayesinde bizler sıcacık evimizde oturuyor gönül rahatlığı ile emekliliğimizin keyfini çıkartıyoruz.Allah(C.C.)onları başımızdan hiç eksik etmesin...
Saygılarımla.....
ysiginc (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 146
graphgraph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 21/01/2009 23:09 Kanaat Notu: 10  
arkadaşlar,bir günde iki ellerini havaya kaldırıp haklarımızı red eden siyasileri,siyasilerin yolsuzluklarınıda yazın,ben kimseyi korumuyorum tek yönlü eleştirileri kabul etmiyorum.burada sayın turan anısını anlatmış buna karşı yazılan yazı anlattığı kişinin yolsuzluk yaptığını yazmak etik bir olay değildir.silahlı kuvvetlarin sıkıntılı bir döneminde bu tür yazıların yazılması hoş bir durum değildir.bizler neticede silahlı kuvvetlerin içinden geldik saygılar
ahakaneren (Ziyaretçi)
Senior Boarder
Gönderiler: 12
graphgraph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 22/01/2009 02:01 Kanaat Notu: 2  
Yine cevap hakkı doğduğu için yazıyorum.
1. Bahse konu general sayın Turan'ın mahalle arkadaşı veya sıradan bir kişi değil ki! MGK'nın (son asker) genel sekreteri.
2. Böylesi kritik bir görev icra ederken, başında bulunduğu camianın sıkıntıları ve personelinin dertleri dışında her şeye müdahil olan bir insan hakkında 'Büyük komutan' yorumu getirilmiş. Ben de bu yoruma katılmadığımı ve neden katılmadığımı beyan etmişim. Kimseye kişisel bir saldırıda bulunmamışım ki! Ayrıca etik kelimesinin anlamını çok iyi bilirim. Neyin etik dışı olduğunu da. 'Etik dışı' o kadar kolay sarf edilecek bir laf değil.
3. Say ki yolsuzluğu ben ortaya çıkarmışım veya gazete haberini ben yazmışım yahut uydurmuşum. Google'a; Tuncer Kılıç+müteahhit+150 bin dolar' kelimelerini arka arkaya yazın bakalım kaç tane sonuç çıkıyor?
4. TSK ne zaman sıkıntılı dönemden çıktı ki? Benim açımdan 22 yıl boyunca hep sıkıntıda oldu. Aman ses etmeyelim, aman şikayet etmeyelim, aman hassas bir dönemdeyiz diyerek uyuttular bizleri. Ayrıca, sivillerin yaptığı yolsuzlukların arş-ı ala'ya çıktığı hepimizin malumudur. Bu web sitesi karayolları genel müdürlüğünde kimin yolsuzluk yaptığının yazılacağı bir yer değildir.
Yükselen Ses (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 183
graphgraph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 22/01/2009 02:01 Kanaat Notu: 27  
Sayın SIĞINÇ biz silahlı kuvvetlerin içerisinden geldik doğru 2 sınıf vatandaş olarak,içerisinden geldiğimiz kurum bizleri elinin tersiyle iterek Siz emeklisiniz bizimle bağınız kalmadı demedimi?GENERAL YOLSUZLUK YAPINCA ETİK OLUYORDA E.ASSUBAY YAZINCA MI ETİK OLMUYOR.GEÇMİŞTE ANILARIMIZ OLAN ZATLARI ELEŞTİRMEYELİMMİ?YOLSUZLUK YAPAN MİLLETVEKİLLERİNİDE ELEŞTİRİRİZ.SİLAHLI KUVVETLER ZOR DURUMDA DEĞİL MERAK ETMEYİN ZOR DURUMDA OLAN BİZLERİZ,NASIL ZORDALARKİ HAKLARIMIZI VERMEMEK İÇİN ÜSTÜN GAYRET GÖSTERİYORLAR.BİZLERE ŞAMAROĞLANI MUAMELESİ YAPIYORLAR.9/2 SİNİ VERMEMEK İÇİN GECE TELEFONLARIYLA KANUNU GERİ ÇEKTİRİYORLAR.iyiki sıkıntıdalar bir de sıkıntı olmasa vay halimize.Sonsuz saygı ve sevgilerimle...
Ersen Gürpınar (Yetkili)
Yetkili
Gönderiler: 650
graph
Cvp:BÜYÜK KOMUTAN ORGENERAL TUNCER KILINÇ 22/01/2009 04:12 Kanaat Notu: 221  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Ben Sn.Turan'ın yazısına bir yorumda bulunmuştum ardından ahakaneren kardeşimin yorumuna cevap niteliğinde bir yorum daha yaptım sonra bu yorumumun herkezin düşünce özgürlüğüne saygı duymamız gerektiği düşüncesi ile sildim o yorumu silerken ilk yorumumu da sehven silmişim yanlış anlaşılmasın o yorumda bizim sorunumuzun kişiler değil sistem olduğunu belirttim general olmanın suç işlemeye engel olmadığını biliyoruz adaletin birgün herkeze gerekeceğini de biz biliyoruz umarız haksızlıkları yapanlarda öğreniyordur. Kimseye kinimiz olamaz bizim evlatlarımız,damatlarımız,akrabalarımız,arkadaşlarımız içinde subay ve generaller var adam gibi adam olanlara saygımız bakidir ama adam olmadıktan sonra kardeşim olsa kıymeti olamaz suçun da kişisel olduğunu hepimiz biliyoruz.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard