EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: TEMAD NERDESİN

Cengiz ERTEN (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 29
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:17 Kanaat Notu: -3  
Bu büyük eylemi kiminle yapacağız?Hakkını kaybedip derneğimize müracat edenlerlemi,yoksa gönüllü olarak bir günlüğüne derneğimize yardımcı olmaya gelenlerlemi?Yoksa seçim sonrası yapabileceğimiz bir şey varmı diye soranlarlamı?
  Konu kilitlendi.
necdettore (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 57
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:36 Kanaat Notu: 3  
Eylemi TEMAD ımız belirleyecek
  Konu kilitlendi.
M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:40 Kanaat Notu: 66  
Cvp:TEMAD NEREDESİN 16/01/2009 22:17 Kanaat Notu: 0
Bu büyük eylemi kiminle yapacağız?Hakkını kaybedip derneğimize müracat edenlerlemi,yoksa gönüllü olarak bir günlüğüne derneğimize yardımcı olmaya gelenlerlemi?Yoksa seçim sonrası yapabileceğimiz bir şey varmı diye soranlarlamı? Cengiz ERTEN

BU SORUYU SORANLARA ,O ZAMAN NEDEN YÖNETİME TALİP OLDUNUZ VE YENİDEN SEÇİLDİNİZ DİYE SORARLAR?YANLIŞMI?
  Konu kilitlendi.
Yükselen Ses (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 183
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:50 Kanaat Notu: 27  
Temad'ı attığı her adımdan dolayı sürekli eleştiren bir üyeyim.Hakaret etmemeye meslektaşarımı küçültmemeye çalışarak..Cengiz Bey bir çaba içerisindedir.Temad'la ilgili konularda bizleri haberdar etmektedir.Son gayretininde Denizcilerle ilgili olduğunu biliyorum.Temad yönetimi mağdur assubayların müracaatı halinde hukiki destek vereceğini bildirdi.Sayın GÜRPINAR'DA sitemizde bu konuda yazdı .İlgisizliğe bakınız bir iki gün yazıldı aglandı sızlandı netice yok.Müracaat yok hani mağduriyet.Edinilmiş hakları ellerinden alınan E.Dz.ASSUBAYLARI DAVASINA SAHİP ÇIKMIYOR.buyurun bu zihniyetle EYLEM'E GİDELİM.ELEŞTİRİ YAPACAĞIZ ANCAK DURUMUMUZUDA DEĞERLENDİRECEĞİZ.BEN ŞAHSIM ADINA BU DAVA VE ASSUBAY ONUR MÜCADELESİ İÇİN TEMAD DAHİL HER YERDE HER KONUMDA YARDIM VE DESTEĞE HAZIRIM.GEREKİRSE MECLİSİN GEREKİRSE GENEL KURMAYIN VE BAKANLIĞIN KAPISINDA YATARIM.MAALESEF KADERİMİZ GEN.KUR.ELİNDE.HALLEDİLECEK KONU ORADA.GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN SADECE EYLEM.DEMEKKİ TEMADIN GÜCÜ BU KADAR.GÜCÜNE GÜÇ KATMAK İÇİN ÜYE SAYISINI ÇOĞALTMAK GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BİRBİRİMİZİ KIRMAK ÜZMEK NETİCEYİ DEĞİŞTİRMİYOR.ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK DESTEK ZAMANI SAYGILARIMLA.
Selçuk İÇER
E.Asb.976-26
  Konu kilitlendi.
Ersen Gürpınar (Yetkili)
Yetkili
Gönderiler: 650
graph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:51 Kanaat Notu: 221  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Sn.Erten herhalde maksadını aşan bir soru sordu. Eğer bu zümre bu eylemi yapamıyacaksa Temad maddi ve manevi olarak bu eyleme destek vermiyecekse bu deneme yanılma yöntemi ile anlaşılır. Bu eyleme katılım olmazsa demek herkez hayatından memnunmuş deriz şubelerimize yeni lokaller açar mutlu mesut günlerimizi geçiririz. Bu siteyi de bir oyun sitesi yapmak mümkün maksat eğlence olsun . Bizler burada niçin bulunuyoruz bu haksızlıklara neden haykırıyoruz 70 yaşındaki ağabeyimiz kurun cadırı ilk nöbet tutan ben olmazsam şerefsizim diyor Birkaç kişinin olumsuz tavrı tüm zümreye mal edilemez EYLEMLERDEN BAŞKA ALTERNATİFİMİZİN KALMADIĞINA İNANIYORUM İYİ BİR PLANLAMA UZUN SÜRECEK EYLEMLERLE SESİMİZİ DUYURMALIYIZ
  Konu kilitlendi.
Erhan Mert (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 17/01/2009 06:54 Kanaat Notu: 1  
SEVGİLİ MEHMET AKPINAR,

DOĞRU SÖZE NE DENİR BİLEMİYORUM. ŞU ANKİ TEMAD YÖNETİMİ BİLEREK, İSTEYEREK VE GÖNÜLLÜ OLARAK SEÇİMLERE GİRMİŞ, VE SİZLERİN ŞAHİT OLDUĞU GİBİ, ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE DELEGELERİ ETKİLEYEREK SEÇİMLERİ KAZANMIŞLARDIR. BU SİTEDE DE, KENDİLERİNE RAKİP OLARAK SEÇİME GİREN ARKADAŞLARIMIZ GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAMAYA DEVAM EDECEKLERİ MESAJLARINI VEREREK YENİ YÖNETİMİ KUTLAMIŞTIR. ANCAK GÖRÜNEN ODUR Kİ, BU YÖNETİM İLE SONUCA GİTMEK İMKANSIZ. İKİ DÖNEM HİZMETTEN SONRA ARTIK YORULMUŞLARDIR.

BAZI ARKADAŞLARIMIZ YÖNETİMİN YANLIZ BIRAKILDIĞINI VE BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR. KENDİLERİNE KATILIYORUM, ANCAK İNSANLARIN BİRİLERİNİN PEŞLERİNDEN GİDEBİLMESİ İÇİN KENDİLERİNİ SÜRÜKLEYECEK İYİ BİR LİDERE VE İYİ BİR KADROYA İHTİYAÇ VARDIR. ŞU ANDAKİ YÖNETİM, PEŞİNDEN KİMSENİN GİTMEMESİNİN NEDENİNİ İYİCE DEĞERLENDİRMELİ VE GEREĞİNİ YAPMALIDIR.
  Konu kilitlendi.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard