EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: TEMAD NERDESİN

M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 08/01/2009 06:15 Kanaat Notu: 66  
Hadi toplum adına söylemiyeyim ama kendi adıma ,artık bu istedik vermediler,bekleyin dedik beklemediler,bildiklerini okuyorlar,söz verdiler yapmadılar edebiyatı beni doğrusu ya bıktırdı usandırdı.ŞUNU HALA ANLIYAMADINIZMI;olmuyor hiç bir vaad yerine getirilmiyor,size hatırlarsanız en büyük desteği veren MSB nı bile benim işim değil demedimi,beni ilgilendirmez benim muhatabım 2. başkan dır demedimi,yada Genelkurmay dilerse ve isterse olur demedimi,hatta Sayın Nurettin AKMAN da aynı şeyleri söylemedimi,söyledi, bunu herkes biliyor ,o halde ne bekleniyor ne umut ediliyor,hasta öldü farkındamısınız artık belki yaşar bir mucize olur demenin bir anlamı varmı,nedir bu çekingenlik,ürkeklik bunu açıklayın,yada demokratik hakkınızı kullanın.
  Konu kilitlendi.
Mithat Türetken (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 09/01/2009 21:19 Kanaat Notu: 8  
TEMAD ilgililere son defa gidip durumu anlatsın kararlılığımızı belirtsin gerekirse ipi koparsın bu arada çok iyi ilişkisi olduğu basına bu rezaleti haber yaptırsın Belirtilen süre sonuç alınıncaya kadar devam edecek eylemlere başlıyalım bunun kıvırtması,bahanesi olmamalı
  Konu kilitlendi.
Rahip_34 (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 59
graphgraph
TEMAD NEREDE (ÇOKOPRENS ALMAYA GİTTİLER...= 10/01/2009 07:31 Kanaat Notu: 5  
ONLAR BİRİLERİNDEN ALMIŞ OLDUKLARI TALİMAT GEREĞİ ÇALIŞAN-EMEKLİ SAVAŞI ÇIKARMA PLANLARI YAPMAKTALAR.
ASSUBAYLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEK OLSA İDİ İŞLERİ YILLAR ÖNCE GAZETE İLANIMIZIN ARKASINDAN EYLEM GELİRDİ...
  Konu kilitlendi.
ysiginc (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 146
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 10/01/2009 17:27 Kanaat Notu: 10  
temada eylem tarihini öğrenmek istiyorum dedim yazımı yayınlamadılar,eylemle ilgili bizi uyutuyorlar gibime geliyor.bundan dolayı TEMADI GAZETE İLANIYLA ARAYALIM.
  Konu kilitlendi.
ery (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 10/01/2009 22:31 Kanaat Notu: 0  
Evde olmayanlar kapıyı açamazlar.Kapıyı açamayıncada gazete okuyamazlar.Birde elektrik zamlarından dolayı elektrikli olan bilgisayarı kullanamıyorlarsa...VAY HALLERİNE
Kıt kanaat geçinmelerine yetecek emekli maaşları dolayısı ile internet bağlanıtılarını da kestirmişlerse (aylık en düşük 29 TL yıllık 348 TL) Her şeyden bi haberlerlerdir.Çünkü internet için komşunun müsaitliğini beklemek zorundadırlar.Sanal alemden de yararlanamadılar gazete de paralı o zaman yine okuyamadılar.VAH HALLERİNE...
En iyisi bekleyelim boşuna gazetelere de ilan parası vermeyelim. Zaten uyutulmaya alıştırıldık. Gelin Hep beraber uyumaya devam edelim. VAY HALİMİZE...
  Konu kilitlendi.
26AbdilGüven (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 20
graphgraph
Cvp:TEMAD NEREDESİN 11/01/2009 06:32 Kanaat Notu: 5  
TEMAD sorunlarımızın çözüm yolunu bulmalı.Sorumluluk bilincine sahip meslektaşlarımızın sayısıda artmalıdır. Hatalarımız ve istenmeyen sonuçlar için mazeretler bulmak başarısızlığın en büyük nedenlerindendir.Hedeflerimizi ve isteklerimizi belirleyeceğimiz bir tarih belirlemeliyiz.
Hedefimizi gerçekleştireceğimiz bir tarih belirleyip, plan yapıp hedefimizi eyleme dökmeliyiz.BİRGÜN YAPILACAK OLAN HİÇBİR ZAMAN YAPILAMAZ.
  Konu kilitlendi.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard