EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
FAX MAİL KAMPANYASI (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: FAX MAİL KAMPANYASI

M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
FAX MAİL KAMPANYASI 15/12/2008 17:51 Kanaat Notu: 66  
HAZIRLAYAN VE ZAHMETSİZCE KULLANIMA SUNAN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLER,HİÇ DEĞİLSE BU KAMPANYALAR ÜMİTLERİMİZİ ARTIRIYOR EN AZINDAN BİZLERİ HEYECENA SÜRÜKLÜYOR,BİRDE BİZİ YÖNETTİĞİNİ SANAN KİŞİLER ENGEL ÇIKARTMASALAR,YADA DESTEK VERSELER DAHA GÜÇLÜ OLACAK AMA,BUNLAR YETERMİ ELBETTE YETMEZ,SONUÇ ALMAK İÇİN KESİNLİKLE BİR EYLEM YAPILMASI ARTIK GEREKLİDİR BEKLEYECEK 10 GÜN KALMIŞTIR,BENCE ÇADIRLARI SOBALARI HAZIRLAYIP ABDİ İPEKÇİ PARKINA YERLEŞMEK ORADAN HAYKIRMAK SÜREKLİ GÜNDEMDE KALMAK ZAMANI ARTIK GELMEK ÜZEREDİR,HAŞMETLİ YÖNETİCİLER DESTEKLERLERMİ BİLEMEM AMA BELKİDE SICAK LCD TV Lİ ODALARINDAN DESTEKLİYORUZ KOLEJDEYİZ ARKANIZDAYIZ TÜRÜNDEN SÖZ DESTEĞİ(AMA GİZLİDEN) VEREBİLİRLER.VERMEZLERMİ YOK CANIM BİR DENEYELİM İSTERSENİZ .
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Ersen Gürpınar (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 650
graph
Cvp:FAX MAİL KAMPANYASI 15/12/2008 19:23 Kanaat Notu: 221  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Yıllar önce başladığım mücaadelemde hiç umutlarımı kaybetmedim Her gecenin bir sabahı vardır mutlaka güneş bizim içinde doğacaktır dedim. Üç yıl önce bir arada değildik bunları tartışmıyor taleplerimizi haykırmıyorduk bugün umutlarımız daha da arttı önyargılar kolay kırılmaz ama haksızlıklarımız kader olmaktan çıkacak çünki biz daha fazlasını değil hakkımızı istiyoruz. Buna inanan yüreğinde assubay sevdası olanların yasal talepleri ve mücaadelesi başarıya ulaşacaktır .Herkez yaptığı veya yapmadıklarını vicdanında değerlendirsin. Tüm arkadaşlarımızın katılımını sağlayalım belirtilen bilgisayar imkanı olmayanlar faks göndersinler Kara Kuvvetleri ve Jandarma Genel komutanlığı müracaatlar için sitesinde bölüm açtığı için mail adresleri yok ilgili sitelere girip kopyaladığımız taleplerimizi iletebiliriz. Herşey gönlünüzce olsun
26AbdilGüven (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 20
graphgraph
Cvp:FAX MAİL KAMPANYASI 15/12/2008 19:52 Kanaat Notu: 5  
FAX MAİL KAMPANYASINI BAŞLATAN VE EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMA ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM.BİZLER EMEKLİ ASSUBAYLAR OLARAK BU DAVA İÇİN BİRÇOK ENGELLERLE KARŞILAŞSAK DAHİ, BİZLER GÜÇLÜ VE YILMAYAN İNSANLAR OLARAK,YÜREĞİMİZDEKİ ARZU VE İNAÇLA MÜCADELEMİZE DEVAM ETMELİYİZ.BU KAMPANYA YA BEN,EŞİM VE İKİ OĞLUMLA BİRLİKTE KATILTIK.ÇALIŞAN VE EMEKLİ TÜM MESLEKTAŞLARIMADA BU KAMPANYAYA KATILMALARI İÇİN TELEFON VE E POSTA İLE BİLGİLENDİRMEYE DEVAM ETMEKTEYİM.SAYGI VE SELAMLAR ABDİL GÜVEN E.P.KD.BÇVŞ.
Arif ASLAN (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 96
graphgraph
Cvp:FAX MAİL KAMPANYASI 16/12/2008 00:09 Kanaat Notu: 14  
Fax ve e-mail kampanyası başlatan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Bende bu kampanya ya çocuklarımla birlikte katılanlardanım,üzülürek söylemek gerekirse şu saate kadar 300'e yaklaşmamıştır.Ziyaretçi sayısına baktığımızda 6/1 oranındadır.Değerli arkadaşlarım bu kampanya bizlerin sorunu nu çözme adına atılmış bir adımdır,hala neden korkuyoruz onu anlamakta zorlanıyorum.Bizlerin hakkını,yine bizler alırız,başkasının vermesini beklemek boşuna olur.Umarım bu kampanya katılım artarak devam devam eder.
Elif İÇER (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Cvp:FAX MAİL KAMPANYASI 16/12/2008 01:39 Kanaat Notu: 1  
Değerli Büyüklerim,Ben Emekli Assubay kızıyım.Mali zorluklara rağmen Trakya Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı üzerine Yüksek Lisans yapıyorum.Kampanyanıza katıldım.Hakların alınması aşamasında bu kampanyayı çok önemli bir adım olarak değerlendiriyorum.Kampanyayı düzenleyen ve katılanları kutlarım.Saygılarımla.
fedai (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Cvp:FAX MAİL KAMPANYASI 16/12/2008 02:36 Kanaat Notu: 0  
Eline,sağlık yigit gardaş, birelin nesi var,ikielin sesi var,vurun kıspete babcanlar.selam olsun bu aşta tuzuolanlara!.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard