EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
ŞU org. SİTESİDE OLMASA,!!! (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: ŞU org. SİTESİDE OLMASA,!!!

#6829
abdullahektik (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 85
graphgraph
18/11/2008 17:53 Kanaat Notu: 17  
DEGERLI MESLEKTASLARIM,BIZLERE 50-60 YASINDAN SONRA ÖĞÜT
VERMEK YAKISIR,BIRLEŞTIRICI OLMAYA İHTİYACIMIZ VAR.
KIYMETİMİZİ BİLELİM.KALIN SAGLICAKLA.
SEVGİ VE SAYGILARIMLA
ABDULLAH EKTİK
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#6831
Ersen Gürpınar (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 650
graph
18/11/2008 18:15 Kanaat Notu: 221  
Sevgili Hakan Kardeşim
Bunu övünç için söylemiyorum ama bu mücaadelenin hız kazanması için önce mynet mesaj grubunu (siz bu grubun kurucu üyesisiniz)ardından emekliassubaylar sitesini kurduk TEMAD bir nehir biz ona akan dereleriz sözünü her vesile ile tekrar edip bunu icraatlarımızla ispat ettik. Tarafsızlık ilkesine özen gösterdik assubay tarafındaydık herkeze eşit mesafede idik; Yayın ilkelerine uyan hiçbir yazı ve yoruma sansür uygulamadık uygulamamız da mümkün değil buna rağmen NET sitesi kuruldu SAHİBİNİN SESİ OLACAĞI ASSUBAYLARI BİRLEŞTİRMEK DEĞİL BÖLMEK MİSYONUNU ÜSTLENDİĞİNİ yazdığımızda bazı arkadaşlarımız sesli olmasa bile çok seslilikten ne zarar gelir farklı düşünceler de seslendirilsin düşüncesindelerdi MAALESEF BİZ HAKLI ÇIKTIK ÇIKMAMAYI İSTERDİK Eleştiriyi savunup sansürden şikayet edenler TEMAD sitesini arattılar Sitenin nöbetçi yazarı Sn.Özden bile sansür olacak ava giden yanına malzemesini alır diyerek bu sitenin kişisel hırsları için iktidar olmak isteyenlerin sesi olduğunu ifade etti YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANARMIŞ
Mesaj panomuz ve sitemiz ilkelerinden kesinlikle taviz vermiyecek haklı mücaadelemizde sesimiz olmaya devam edecektir.YAŞASIN ASSUBAY ONUR MÜCADELESİ VE ONA GÖNÜL VERENLER
NOT.Sahibinin sesi net sitesinde yine tek taraflı karalama var yanıt hakkınızı kullanamıyorsunuz Sn.Özden daha TEMAD tüzel kişiliği ile TEMAD yönetimi arasındaki farkı anlamamış ben yönetimin başarısızlığını Saka ve arkadaşlarının iktidar hırsını eleştiriyorum yanlış olan ne laf cambazlığını bıraksınlar eleştirilere cevap hakkına saygı duysunlar gerçi bu saatten sonra kıymeti yok ama bu sitede yazılan her yazıya herkez özgürce yorumunu yazabilir çünki bu site birkaç kişinin değil assubayların sitesidir.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#6832
(Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 265
graphgraph
18/11/2008 18:34 Kanaat Notu: 80  
Okkes Kadri BACKİR yazan:
SAYIN ÖZDEN AGABEY,
BU YAZIMI SİZE NET SİTESİNDE YAZMAK İSTERDİM. YAYINLANMIYOR. YAZAMIYORUM. O SEBEPLE BURADAN CEVAP VERDİM. ÇÜNKİ SİZ ZAMAN ZAMAN BU SİTEYE GİRİP YAZILANLARI, YORUMLARI TEFERRUATLICA OKUYORSUNUZ.
BİR YAZINIZDA"" YAZILARINDAN DAHA MANTIKLI VE YAPICI BULDUĞUM, SAYIN ÖKKEŞ KADRİ BAÇKIR......""DİYEREK DEVAM ETMİŞTİNİZ.
-YAPICI VE MANTIKLI OLMAK ÖNEMLİ DEGİLMİŞ DEMEKKİ. ÖNEMLİ OLAN BİRİLERİNİN DÜMEN SUYUNA VE DOLAYISIYLA ROTASINA GİRMEK.
BANECİLERİN, DUVAR DİBİNDEN YÜRÜYENLERİN, KİŞİSEL EGOLARINI ÖTELEYEMEYENLERİN, VİZYON, MİSYON SAHİBİ OLMAYANLARIN, GEÇMİŞİNDE E.ASSUBAY ONUR MÜCADELESİNE HİÇ BİR KATKI SAGLAMAMIŞ OLANLARIN, DIŞARDAN BESLENENLERİN, FİNANSÖRLERİNİN DEDİĞİNDEN ÇIKAMAYANLARIN, SİNEK KAÇIRMAK İÇİN OĞLAN ÖLDÜRME CEHALETTİNDE OLANLARIN VE DAHA NİCE ART NİYET SAHİPLERİNİN DÜMEN SUYUNA GİRMEK RİYADIR. RİYADA ŞİRK VARDIR!!
KALBİ YUMRUK KADAR , YÜREGİ MANGAL E. ASSUBAYLARA SELAM OLSUN.
SAYGILARIMLA.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#6833
(Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 265
graphgraph
18/11/2008 18:36 Kanaat Notu: 80  
Okkes Kadri BACKİR yazan:
Okkes Kadri BACKİR yazan:
-SAYIN AHMET ÖZDEN AGABEY,
-BEN SİZİDE SEVİYORUM, TEMAD YÖNETİMİNİDE, TEMAD ÜYELERİNİDE, ORG SİTESİNE YAZANIDA, OKUYANIDA, NET SİTESİNE YAZANIDA, OKUYANIDA.
-SEVMEDİĞİM BİR TEK ŞEY VAR SANAL İSİMLERLE YAZMAK, İŞİNE GELMEYENE SANSÜR UYGULAMAK.
-HER ZAMAN DERİZ 100 BİNLERLE İFADE EDİLEN BU KOSKOCA E. ASSUBAY TOPLUMUNUN, BUZ DAGLARI GİBİ SUYUN ÜZERİNDE DURAN, KALBİ YUMRUK KADAR, YÜREGİ MANGAL ONUR SAVAŞÇISI KAÇ KİŞİDİR, EVET SAYALIM BAKALIM KAÇ KİŞİ. SEN , BEN , O, BİZ SİZ ONLAR. YANİ YÜZLERLE İFADE EDİLECEK KADAR AZ. ÖYLE DEGİLMİ.
-KALBİ E. ASSUBAY HAKLARI İÇİN ÇIRPINAN BİR KAÇ YÜZ İNSAN SADECE. BEN SİZİ, SİZ BENİ, O BUNU, BU ONU KIRAR, ÜZER DARILTIRSAK, NE OLUR KAÇ KİŞİ KALIRIZ, BU ONUR OKYANUSUNDA. BOGULMAYA ADAY SADECE BİR KAÇ KİŞİ.
-GÜZEL BİR TABİR VARDIR TÜRKÇE'MİZDE
""--KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAK--""
-NE GÜZEL, NE BÜYÜK BİR SÖZDÜR O. ATALARIMIZ BOŞUNA DEMEMİŞLER. İYİ NİYET VARDIR TEMELİNDE, AMA HER İYİ NİYET, İNSANLARI VE İNSANLIGI MÜKEMMELE GÖTÜRMEZ. BİLGİ VE BECERİNİN OLMADIGI YERDE İYİ NİYET, ALNINA SİNEK KONAN EVLADININ RAHATSIZ OLMAMASI İÇİN KOCA KAYAYI OĞLUNUN ALNININ ÇATINA VURMAYA BENZER. SİNEK KAÇAR, OĞLAN ÖLÜR.
-ART NİYET, KİŞİSEL EGOLAR, ZANNETMİYORUM BUNLARI BURADA OLSUN.
-""ŞEHİT CANI, GAZİ KANI, EMEKLİ TERİ SENTEZİNDEN"" OLUŞAN BU ULVİ MÜCADELE BUNLARI KALDIRMAZ, KARABASAN OLUR , ÇÖKER GECELERİMİZE.
-GELİN BİRLİK OLALIM,
-İŞİ KOLAY KILALIM,
-SEVELİM, SEVİLELİM,
-TEMAD KİMSEYE KALMAZ.
-----KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAMAK ÜMİDİ İLE,
-KİŞİSEL ÇIKARLARDAN ARINMIŞ, EGOLARINI ÖTELEYEBİLME AHLAKINA SAHİP YÖNETİMLER GELENE KADAR, MÜCADELE AZMİMİZ DEVAM EDECEKTİR.
-YOKSA ""KEŞKE DERİZ"" VE ""BİTERİZ.""
------------------------------------------------------------
-SAYIN ÖZDEN AGABEY,
-İNSANIN NATURASINDA VARDIR. HEPİMİZ HAKLI, HAKSIZ, ACIMASIZCA ELEŞTİRİRİZ BİRİLERİNİ, AMMA ASLA KENDİMİZİN ELEŞTİRİLMESİNE MÜSADE ETMEYİZ, BU ELEŞTİRİDEN DOĞRULARA YÖNELMEYE ÇALIŞMAYIZ MAALESEF.
BAKIN ÜSTEKİ YAZIYI İKİ GÜN ÖNCE YAZDIM , OKUYUN, BU KAVGANIN SEBEBİ NEDİR. SAYIN ERSEN GÜRPINAR'I BURADA SAVUNCAK, ONUN AVUKATLIĞINI YAPACAK DEGİLİM. O SADECE KENDİSİNİ DEGİL MENSUBU OLDUĞU CAMİAYIDA SAVUNABİLECEK BİLĞİ VE BECERİ SAHİBİDİR. BEN HAKSIZLIKLARA TAHAMMÜL GÖSTEMEYEN, BU NEDENLEDE BAŞI SIK SIK AGRIYAN BİR YAPIYA SAHİBİM. HAKSIZLIK İSTER BABAMDAN, İSTER KARDEŞİMDEN GELSİN TEPKİMİ GÖSTERİRİM. ÇÜNKÜ BENİM PEYGAMBERİM "" HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR"" DER.
LÜTFEN BİRLİK VE BERABERLİĞE EN FAZLA İHTİYAÇ DUYULAN BU ÖNEMLİ GÜNLERDE SİZİN GİBİ BİLGİLİ KÜLTÜRLÜ İNSANLAR BİZLERE VEDE DAHA GENÇ KUŞAKLARA ÖRNEK OLUNUZ.
-KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARMAYINIZ.
18 KASIM 2008
SAYGILARIMLA.
ÖKKEŞ KADRİ BAÇKIR
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#6893
VatanSever41 (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 35
graphgraph
21/11/2008 10:03 Kanaat Notu: 5  
.net , .org Pek fazla önemli değildir alan adı bence... Önemli olan gönül birliğimizdir....Fazla Gönül kırmadan büyükler küçükleri Affetsin ve Öğüt veren büyüklerimizinde belirttiği gibi birliğe devam sayın büyüklerim...Kırmayalım birbirimizi...Bizler aileyiz...Üzülmeyelim lütfen...Hepinizi seviyorum...
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
#6897
VatanSever41 (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 35
graphgraph
21/11/2008 10:14 Kanaat Notu: 5  
abdullahektik yazan:
DEGERLI MESLEKTASLARIM,BIZLERE 50-60 YASINDAN SONRA ÖĞÜT
VERMEK YAKISIR,BIRLEŞTIRICI OLMAYA İHTİYACIMIZ VAR.
KIYMETİMİZİ BİLELİM.KALIN SAGLICAKLA.
SEVGİ VE SAYGILARIMLA
ABDULLAH EKTİKSayın büyüğüm; Çok güzel söylemişsiniz...Sizleri kendi adıma kutlarım ve güzel öğütlerinizi bizlerden eksik etmemenizi dilerim...
Saygılarımla....
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard