EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
OLABİLİRMİ? (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: OLABİLİRMİ?

M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 12/11/2008 20:53 Kanaat Notu: 66  
SEVGİLİ CENGİZ, BU SENİN FİKRİN SAYGI DUYARIM,AMA BEN ÖYLE DÜŞÜNMÜYORUM,SAĞLIKLA KAL.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Ankararuzgari06 (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 257
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 12/11/2008 21:59 Kanaat Notu: 82  
Sayın KIYI;
''Aziz Saydam bey sitemizi takip eden üyelerin üzerinde hemfikir olduğumuz başkan adayımızdır.''Diyorsunuz,
Siteyi takip edenler toplantı yapan 15 kişi ise ona sözüm yok.Ben sadece bana değil Divan Başkanlığında Genel Merkez Adına görev yapan 3 kişiden bahsettim farkındaysanız.Yapılan yalnış onlarada.Aziz Beyi kötülemiyorum haddimede değil,Sadece daha başlamadan bu ayrımı yapan birisi nasıl birleştirici olabilir demekteyim.bu sitenin kuruluş amacını tekrar inceledim her yazılana cevap vermeme gibi bir kavram yok.Tabiki yazacağım meslektaşlarımı bilgilendirmek amacı ile.Sizin neden yazamadığınızıda anlamış değilim.
Ben Genel Merkez destekçisi bir arkadaşınız değilim.Doğru olanları ve zümremiz için olması gerekenleri savunmaya çalışıyorum.Yapabileceğinize inanıyorsanız bu isim siz olabilirsiniz.Ama bilesinizki yalnışınızı görürsem sizin içinde yazarım.Geçmiş yazılarım incelenirse Genel Merkezide eleştiriğimi görebilirsiniz.
Ben ASSUBAY ONUR MÜCADELESİNİN BİR NEFERİYİM.Her doğru yapılanı takdir eder başımın üstünde taşırım.Yalnışın ise elimden geldiğince karşısında durmaya çalışırım.
Bilginize.....
Ankararuzgari06 (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 257
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 12/11/2008 22:01 Kanaat Notu: 82  
Sevgili Mehmet Ağabey;
Güzel bir paylaşımdı çok teşekkür ederim.
En derin Saygılarımla...
M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 13/11/2008 00:04 Kanaat Notu: 66  
ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM,SEVİYELİ ANLAŞILIR,KAVGA KÜFÜR OLMADIKTAN SONRA BUNLARI TARTIŞMAK ELBETTE GEREKLİDİR,AMA SAYGI VE SEVGİYİ YİTİRMEDEN ,HİÇ BİRİMİZ ROBOT DEĞİLİZ HEPİMİZİN FİKİRLERİ FARKLI,BAZILARININ YAPTIĞI GİBİ BİRBİRİMİZİ KARALAMADAN ,HAKKIMIZDA İFTİRA ATILMADAN YAPILAN TARTIŞMALAR GELİŞİMİDE SAĞLAR.KALBİ YUMRUK KADAR ,YÜREĞİ MANGAL GİBİ OLANLARA SELAM OLSUN.

BİZ BİRGÜN YİTİP GİDERİZ ,AMA YAPTIKLARIMIZ ,MÜCADELEMİZ BELKİDE GELECEKTE DERS OLUR.
Yükselen Ses (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 183
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 13/11/2008 05:01 Kanaat Notu: 27  
Değerli Meslektaşım AKPINAR bey kulak çekme olayı nedir?Kim kimin kulağını çekmiştir analayamadım.KAST ETTİĞİNİZ KİMDİR?LÜTFEN AÇIKLARMISINIZ.KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ DEYİM,KULAK ÇEKME CESARETİNDE KİM BULUNMUŞTUR 50 YAŞIN ÜZERİNDEKİ İNSANLARIN KULAKLARINI KİMLER ÇEKİYOR.AŞAĞILAYICI TESPİTLER LÜTFEN AÇIKLIK GETİRİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER HOŞÇAKALIN.
M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph
Cvp:OLABİLİRMİ? 13/11/2008 06:39 Kanaat Notu: 66  
Yükselen Ses yazan:
Değerli Meslektaşım AKPINAR bey kulak çekme olayı nedir?Kim kimin kulağını çekmiştir analayamadım.KAST ETTİĞİNİZ KİMDİR?LÜTFEN AÇIKLARMISINIZ.KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ DEYİM,KULAK ÇEKME CESARETİNDE KİM BULUNMUŞTUR 50 YAŞIN ÜZERİNDEKİ İNSANLARIN KULAKLARINI KİMLER ÇEKİYOR.AŞAĞILAYICI TESPİTLER LÜTFEN AÇIKLIK GETİRİRMİSİNİZ.TEŞEKKÜRLER HOŞÇAKALIN.

KULAĞININ ÇEKİLMESİ İSTENEN BENİM,İSTEYEN VE OLANLARI ÖZEL DEN YAZDIM ,GEREKİRSE BU KONUDAKİ MESAJ YAZILARIDA GÖNDEREBİLİRİM.SAYGILAR.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard