EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI

Okkes Kadri BACKİR (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 265
graphgraph
YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 25/10/2008 19:37 Kanaat Notu: 80  
-
----SAYGIDEGER ARKADAŞLAR,
--ZAMAN, ZAMAN KISIR BİR DÖNGÜ PLATFORMUNA OTURTTUĞUMUZ FORM YAZILARIMIZDA BİRAZDA BEYİN JİMNASTİGİ YAPALIMMI.? NEDERSİNİZ. ?

-
-
----YENİ "" TEMAD "" YAPILANMASI
-BAŞLIKLI BU YAZIMIZDA POLEMİKLERE YER VERMEDEN, BİZLERİ ONUR MÜCADELESİNİN KAZANIMINA GÖTÜRECEK YENİ "" TEMAD "" YAPILANMASINI GÜNDEME GETİRELİM İSTEDİM. AYLAR ÖNCE BİR YAZIMDA ""TEMAD JAN. BOGAZLAYAN"" TABİRİNİ KULLANMIŞ VE ALTINADA BİR NOT DÜŞMÜŞ İDİM. ""GEREKİRSE AÇILIMINI YAPARIZ."" İDİ O NOTUMUZ. AÇILIMA GEREK KALMAMIŞKİ, HİÇ BİR SAYIN ARKADAŞIMIZDAN BU KONUDA BİR İSTEK GELMEDİ.
--ASSUBAY'LAR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN OLMAZSA OLMAZI, VAZGEÇİLEMEZİ, 2 MUAZZAF SINIFINDAN BİRİDİR.
GENEL HATLARI İLE,
-1. KARA KUVVETLERİ,
-2. DENİZ KUVVETLERİ,
-3. HAVA KUVVETLERİ,
-4. JANDARMA GENEL KOMTANLIGINDAN OLUŞUR.
-
---GEÇMİŞ DÖNEM, TEMAY VE TEMAD YÖNETİMLERİNİ İNCELEDİĞİMİZDE, GENEL MERKEZ YÖNETİMLERİ, BELİRLİ SINIFLARIN ELİNE GEÇMİŞTİR. BİR ZAMANLAR KARA, HAVA VE SON TEMAD DÖNEMİNDEDE JANDARMA GENEL KOMTANLIĞI EMEKLİLERİNİN AGIRLIGI KENDİNİ HİSSETTİRMİŞTİR, GENEL MERKEZ YÖNETİMLERİNDE. PEKALA 4 ANA SINIFTAN OLUŞAN BİR CAMİANIN AĞILIKLI OLARAK BİR SINIF TARAFINDAN TEMSİL EDİLMESİ, EDİLMEYE ÇALIŞILMASI DOĞRU VE SAGLIKLI BİR YÖNTEMMİDİR.? ÜLKE GENELİNDE BUNU TANIMLAMAYA ÇALIŞIRSAK PARLEMENTONUN TAMAMININ VEYAHUT BÜYÜK BİR KISMININ BELİRLİ BÖLGE MİLLET VEKİLLERİNDEN OLUŞTUGUNU, BAZI İLLERİN PARLEMENTODA MİLLET VEKİLİ OLMADIĞINI, TEMSİL EDİLMEDİĞİNİ VARSAYARSAK BU DEMOKRASİ VE DEMOKRATİK BİR İDARE ŞEKLİNDEN ÇIKAR, OLİGARŞİ VEYA TEOKRASİYE DÖNÜŞÜRKİ BUDA SAKINCALARINI VE ÇAGA AYAK UYDURAMAMIŞLIĞINI BERABERİNDE GETİRİR. BÜTÜN S.T.K. İÇİNDE BU BÖYLEDİR. ESNAF VE SANATKARLAR ODASININ YÖNETİMİ SADECE TERZİ ESNAFINA DEVREDİLİRSE, BERBER, NALBUR, LOKANTACI,KAHVECİ. V.S. DERDİNİ KENDİ YÖNETİMİNE DAHİ ANLATAMAZ BİR HAL ALIRKI, BUDA DERTLER YUMAGININ BÜYÜMESİNE, ARAPSAÇINA DÖNMESİNE VE ÇÖZÜLEMİYECEK BİR HAL ALMASINA NEDEN OLUR. HUZURSUZLUK VE HASTALIK BAŞLAR, BÜYÜR.
-
--İŞTE O SEBEPLEDİRKİ, YENİ "" TEMAD "" YAPILANMASI 4 ANA UNSURDAN MEYDANA GELEN BU AİLENİN MENSUPLARI TARAFINDAN OLUŞTURULMALI, BİLİNEN MÜŞTEREK PROBLEMLER VE 4 ANA UNSURUN ÖZEL SORUNLARINI HER TÜRLÜ PLATFORMDA TEMSİL EDECEK, ANLATACAK LİDER ETRAFINDA, LİDERLİK VASIFLARIYLA DONANMIŞ BİR EKİP KURULMALIDIR.
--BEKALA SORUN BUDA ÖNERİNİZ NEDİR DERSENİZ,
,
-YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI..
1- TEMAD GENEL BAŞKANI
-
2- TEMAD GENEL SEKRETERİ
-
3- TEMAD GENEL MUHASİBİ
------VE-----

A- KARA KUVVETLERİ E.
B- DENİZ KUVVETLERİ E.
C- HAVA KUVVETLERİ E.
D- JANDARMA GEN.KOM.E.

-SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCILARINDAN OLUŞTURULMALIDIR. HER GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, KENDİ SINIFI EMEKLİLERİN HAKKINDA FAALİYET YÜRÜTMELİ, BUNU GENEL BAŞKANA, PERİYODİK OLARAK BİR RAPOR HALİNDE SUNMALI VE ORTAK ÇÖZÜMLER ÜRETİLMELİDİR. -SAYGILARIMLA.
ÖKKEŞ KADRİ BAÇKIR
E.HV.ASB. 1972-17
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
necmigunay (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 29
graphgraph
Cvp:YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 25/10/2008 21:26 Kanaat Notu: 12  
Saygıdeğer meslek gurubum;

Ökkeş beyin değerli birikimlerle ve özverili çalışmalarla hazırlamış olduğu konuyu tekrar tekrar okudum ve ürettiği fikirlere saygı duyduğumu belirtmeliyi, yazısına yorum olarak algılanmamasını, sadece katılım ve katkı olması açısından birşeyler karalayım istedim.

Genel başkan yardımcılıkları tüzükte 3 adet bulunmaktadır.sırasıyla;

1-Basın ve yayından sorumlu genel başkan yardımcısı

2-Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı

3-Sosyal işlerden ve dış ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı

Bunların ışıgında teklifim şudur.

Yukarıda verdiğiniz kuvvetlerden birer genel başkan yardımcısını; 6 adet üyelerden yapılarak 4 üyemizi aktif hale getirebiliriz. kalan ikisinide sağlıktan ve hukuktan sorumlu yaparsak tüm üyelerede aktif görevler yükleriz diye düşünüyorum.

herkese işlerinde kolaylıklar ve sağlıklı günler dilerim.

SAYGILARIMLA
abdullahektik (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 85
graphgraph
Cvp:YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 26/10/2008 19:11 Kanaat Notu: 17  
Degerli meslektaslarim,yukarida belirtilen bilgiler isiginda olusacak yeni yonetim sekli,daha akilci ve guven verici bir husustur.Yonetimi ortak duygu ve bilgiler isiginda saglamaliyiz.
Sevgi ve saygilarimla
Abdullah EKTIK
E.Dz.II.Kad.Kd.Bcvs.
Okkes Kadri BACKİR (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 265
graphgraph
Cvp:YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 28/10/2008 03:19 Kanaat Notu: 80  
---EVET SİZE SORDUM, YENİ OLUŞUM, TEMAD YÖNETİMİNE TALİP OLANLAR, YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI NASIL OLMALI.? YOKSA HALA ÜRETTİGİNİZ BİR ŞEKİLMİ YOK, YOKSA CEVAP VERME GEREGİNİMİ DUYMUYORSUNUZ.????????????
-
-
-ÖKKEŞ KADRİ BAÇKIR
-E.HAVA ASB.1972-17
0535 252 64 63
barbarosbac@hotmail.com
ysiginc (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 146
graphgraph
Cvp:YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 28/10/2008 07:32 Kanaat Notu: 10  
sadece,sitelerinde,işine gelen yorumları yayınlıyorlar,gelen,gideni aratacak herhalde,saygılar
Fevziye Göl (Ziyaretçi)
Junior Boarder
Gönderiler: 7
graphgraph
Cvp:YENİ ""TEMAD"" YAPILANMASI 28/10/2008 09:33 Kanaat Notu: 0  
Bugün Nette gerçekleri doğruları yazınca yazımı yayınlamadılar.Bu ilkesiz davranıştır kendi reklamlarını yapanlara poh,pohlara site açılır.hilelerini entrikalarını kimse görmesin okumasın bilmesin.şerefine yemin edip Temad yönetimine talip olmam deyip listeye ismini yazdırıyor ben anlamadım bu nasıl şeref yemini?adil olacağız dayatma liste adilmi?Bu dayatma listeniz vardı okadar delege adayını ne diye salona çağırdınız?oylama yapılmadı .bu icraatın ilk adımıdır,eksi puandır delegeye seçme hakkını baskı dayatma sataşma ile şimdiden bunları yaparsanız hiç kusura bakmayın hileye entrikaya dur diyenler çıkar öyle kendi kendi yazılarına sanal isimlerle yazı yazıp kendi kendini övmekle iki resim çekip resimle bu işler yürüyeceğini sananlar kendilerini kandırır TEMAD GENEL MERKEZİ ORASI TÜRKİYE TALİBİ ORAYA ŞİRKET YÖNETİMİ BORSA SANMASIN ÖNCE ADİL OLACAĞIZ HATİPLİĞİNİZLE YOLA ÇIKAN KİŞİLER BUGÜN NİYE YAZIM YAYINLANMADI?İŞİNİZE GELMEDİ DEĞİLMİ?HAK ADALET VEREMEYEN NASIL SÖKÜP ALABİLİR???Ektiğini insan biçer benim oy hakkıma ipotek baskı dayatma eski yönetimi eleştirmenize hakkınız yok önce kendi yaptıklarınıza bakın lütfen benim adaylığımdan istifa et sanal isimle yazan kişi sizin yaptıklarınıza gözümü kapamadım diyemi?delegeliğim devamdır çizgim belli sonuna kadar assubay toplumunun arkasındayım hiç kimse korkutup yıldıramaz delegeliğim devamdır doğru dürüstce...Bana Türkiye ye duyurdun dünya yada duyur diyen sanal beyefendi sen kendi isminden bile rahatsızsınki sanal isimle bana yazı yazıyorsun kendine güvenen sanalın,yalanın arkasına saklanmaz...kötülüğü beslemem besledikce semirir tüm topluma zarar verir tabiiki yapılan yanlışları görmezlikten gelip banane demem .ben kişileri değil yapılan icraatları fikirleri yazar tartışırım.SAYGILARIMLA FEVZİYE GÖL
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard