EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net

Ersen Gürpınar (Yetkili)
Yetkili
Gönderiler: 650
graph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 24/05/2008 07:17 Kanaat Notu: 221  
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Bizim karşı olduğumuz eleştirdiğimiz tepki koyduğumuz yeni site kurulması değildir Daha çok site olsun sesimizi daha çok duyuralım gibi bir düşüncenin de mantıklı olduğuna inanmıyorum Bizim karşı olduğumuz emeğin taklit edilmesi, bazı kişisel ego ve çıkar peşinde olanların mevcut potansiyeli çıkarlarına alet etme girişimidir. Bu arkadaşlar bu site kuruluncaya kadar neredeyidiler? Bu sitenin suyumu çıktı? Hangi arkadaşımız kendini bu sitede ifade edemedi? Bu soruların yanıtına göre değerlendirme yapmanızı istirham edeceğim Bizler burada siyasi görüşlerimizi değerlendirmek için bulunmuyoruz her siyasi görüşün bir yayın organı olsun; Biz assubayız bu site fikirlerimizi özgürce tartışmak ve birlik beraberliğimizi pekiştirmek için kurduk Mevcut TEMAD sitesi buna imkan vermiyordu gerekçemiz buydu yeni site kurdum diye kopyalıyanların gerekçesi nedir? Ankara oluşumunun sesini duyurmakmış gayesi(!) kuranlardan Saka özür dilemiş ismini değiştirmişler özür hatanın kamuflesi olabilirmi? Hatadan dönmenin fazilet olduğunu bilmedikten sonra Benim kişisel görüşüm bu bölünmenin yolunu açan bir kapıdır
  Konu kilitlendi.
ysiginc (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 146
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 24/05/2008 14:21 Kanaat Notu: 10  
bir atasözümüz var SUDAN GEÇERKEN AT DEĞİŞTİRİLMEZ siteler konusunda anlatmak istediğimiz bu tam odaklanmışız arkadaşlarımızı ayrı,ayrı yere kanalize etmmek sorunlarımızı halletmekte zorluk çekmemize sebep olur yoksaarkadaşlarımız onlarca site kursun seviniriz saygılar
  Konu kilitlendi.
Yıldızcan (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 27
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 24/05/2008 21:35 Kanaat Notu: 5  
Bu site kuruluncaya kadar kendimizi ifade edebiliyormuyduk şimdi ayrı site kuranlar isimlerini ilk kez burada duyurdular Ben siteyi arkadaşlarıma tavsiye ettiğimde : Temad sitesi var buna ne gerek duyuldu dediklerinde yanıtım Bu site Temada destek ve fikirlerimizi özgürce yazmak için kuruldu Temad sitesinde kendimizi ifade edemiyoruz yanıtını veriyordum Şimdi yeni site kuranların yanıtı ne? Bu sitede kendilerini ifade edemedilermi,sudan sebeblerle köşelerini terk edenler başka yere transfer olmak için ayrılmışlar varsa farklı gerekçeleri yazsınlar Ben Saka ile masumane sorular sordum yanıt alamadım ama site yönetimi beni kibarca uyardı yeni bir oluşum var Saka kardeşimizi eleştirmeye başlarsak hevesi kırılır kimin ne rol aldığı belli değil adaylar açıklansın elbet gerekirse eleştireceğiz sorguluyacağız dediler.Bu bile bu sitenin yöneticilerinin sağduyusudur Saka şimdi bize yeni sitesinde Temad yönetimini neden yıllar sonra terk ettiğini Neden ayrı site kurduğunu anlatsın yoksa ısmarlama yazılarla bizi etkilemeye zaten çalışamaz .Bazı arkadaşlarımdan özür dilerim ne kadar çok site olursa sesimizi o kadar çok duyururuz mantıksızlığını arkadaşlarımız açıklamışlar. Bu inatlaşma değil ben bu site ile assubay onuruna sahip çıkıldığını gördüm aradığım herşey var o halde taklit bir sitede kişisel reklamları dinlemek istemiyorum bunun adı inatsa BEN İNATCIYIM
  Konu kilitlendi.
htiravoglu (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 46
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 24/05/2008 22:46 Kanaat Notu: 5  
Arif ASLAN yazan:
Son yapılan toplantı gösterdi ki,biz diyenler,beni seçerek yollarına devam kararı almışlar,hayırlı olsun.Burada palazlanıp net sitesini kuranlara, hayırlı olsun.Gündemi değiştirmeyi başarıp,2 haftadır net,org kavgasının başlamaısına neden olanlara,hayırlı olsun.Emekli assubayların sorunlarını sadece Ankara'da bulunan emekli assubaylarımızla çözebileceğini sananlara, hayırlı olsun.Ben ve benim gibi düşünen arkadaşlarımız gözlerimiz burada açtık,doğduğumuz yere ihanet etmeyip ,yolumuza burada devam edeceğiz.

İMZA : Haluk TIRAVOĞLU (E)Dz.Asb.
  Konu kilitlendi.
asbdst (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 0
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 24/05/2008 23:38 Kanaat Notu: 0  
Sayın Kocabaş
Gemiyi terk ediyorum dediniz aman terk etmediniz isabette ettiniz değerli fikirlerinizden yararlanıyoruz yazınızda "Site ile bir misyon bir yere kadar yürütülür bunun ileri aşamaları hayata geçirilmezse yerini umutsuzluğa mutsuzluğa,yılgınlığa ve bezginliğe bırakır" diyorsunuz bu sözünüzü alkışlarım ama 1975 hareketinden sonra en olumlu gelişme mynet mesaj grubunun kıvılcımı bu sitede ateşe döndü çok olumlu işler yaptık yeni emekliyen bir bebeğin yürümesini engellemek için üzerine basmaya çalışanlar olursa elbet yürüyemez Radyo gibi fikirler iyi lafla peynir gemisi yürümüyor site taklit edenler bunu yapsınlarda alkışlayalım bu tüzel kişiliği olan TEMAD'ın yapacağı iş TEMAD'ın yeniden yapılanması için Ankaradaki arkadaşlarımızın iyi çalışmalar yaptıklarını duyduk ama herzamn birileri çıkar yanan ateşe su dökerler Mehmet Erol siteden nöbet değişimi diye ayrılıyor oğluna site kurduruyor oysa madem bu nitelikte oğlu vardı şubelerimize web tasarımı diye aylardır yazıyoruz lütfedip bunu yapsaydı hizmet olurdu ama olurmu? Didimde yaşamasına rağmen DİDİM TEMAD'a üye değil gönlündeki aslan Temad yönetimi sesini duyuracak reklamını yapacak site kurmak varken kim düşünür şubelerin sitesini ama belki yönetime seçilirse bunu yapar günahını almayalım Siteyi kurduranlardan Kenan Saka bu siteye bile karşı grup diyen yönetimdeydi gönül rahatlığı ile görev yapıyordu ama artık yeni bir arayışın temellerinin atıldığını görünce ayrıldı ,şimdi bu ikili ve yandaşları yeni siteyi savunsunlar yenisi kuruldu ya eskisi tu kaka sizde üçüncü site diyorsunuz durmayın 3 kemez 4-5-6......devam etsin bölünsün bölüneceği kadar sahi ücretsiz SMS de bu yeniliğin (!) bir halkasımı? Kimse merak etmesin bu kervan yürüyecek umarım bizlerin uzaktan izlediği bu durumu Ankara oluşumu içindeki sağduyulu arkadaşlarımız görürler .Sağolsunlar katkı diye meydana çıkanlar için ünlü düşünürün sözünü tekrarlıyacağım GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEM Biz yolumuza devam edeceğiz kimsenin şüphesi olmasın
  Konu kilitlendi.
Bilgehan (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 25/05/2008 04:03 Kanaat Notu: 1  
Sevgili abilerim ve arkadaşlarım:

Ben, küçük bir ilçeden internet sayesinde olayları gözlemlemeye, neler olduğunu ve neler yapılmaya çalışıldığını anlamaya çalışıyorum. Son zamanlarda eski site yeni site ile başlayan tartışmayı ise hoş bulmuyorum. Son zamanlarda kronik bazı hastalıklar yeniden nüksetmeye başladı. Sen, ben tartışmaları alevlendi. Bölünme kelimesi daha sık kullanılır oldu. Unutmayalım ki, bir insan hayatında en fazla neyi düşünür ve dillendirirse o şeyin olma olasılığının artar. Ancak, buradaki en önemli ayrıntı bu bölünme meselesini en fazla kim ortaya koyuyor ve sıklıkla dillendiriyor. Lütfen bu kelimeyi artık bu kadar sıklıkla ve kolayca kullanmayalım. Ne bölelim, nede bölünelim. Unutmayalım, hepimiz birer tek kanatlı kelebekleriz. Ancak, birbirimize tutunarak uçabiliriz.
  Konu kilitlendi.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard