EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net

burakmurat (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 16/05/2008 01:17 Kanaat Notu: 0  
Siteye girdim burada orada aynı olaylara mı hizmet ediyor?Burada da orada da kaliteli olaylar var. Oraya yorumlarla saldırı olmuş. Neden? Bilmediğimiz şeyler ne? Bizim başka sitelerimiz de var mı? Nereye üye olacğız? Her iki site kardeşse oraya o garip yorum yapanlar kim? Ayrımcılıktan, bçlücülükten bahsedilmiş? Kime inanalım? Bunu diğer siteye de yazacağım. Bana ayrıntılı bilgi veren olusa sevinirim.
  Konu kilitlendi.
yiğit (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 36
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 16/05/2008 02:31 Kanaat Notu: 13  
Saygı değer meslektaşım burakmurat, bu sitede bazı meslektaşlarımız yeni bir oluşumdan ve yapılan çalışmaların çok güzel olduğundan bahsediyorlardı. Daha sonra ne olduğunu bilemediğim bir nedenle yeni bir site kurdular ve çalışmalarını orada sürdürüyorlar. Benim kişisel görüşüm, bu konudaki sağlıklı bir açıklamanın, yeni bir site kuran saygıdeğer meslektaşlarımız tarafından yapılmasının uygun olacağı yönündedir. Saygılarımla.
  Konu kilitlendi.
Ersen Gürpınar (Yetkili)
Yetkili
Gönderiler: 650
graph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 16/05/2008 03:10 Kanaat Notu: 221  
Saygıdeğer Meslekdaşlarım Bizler Temad'ın tek yasal temsilcimiz olduğunu TEMAD'a ve assubay onuru mücaadelesine katkıda bulunmak için bu site ve mynet mesaj grubunu kurduk hepinizin bildiği gibi çok başarılı çalışmalar yaptık. Sorunlarımızın çözümü için TEMAD yönetiminin ve kurumsal yapısının değişmesi gerektiğini savunduk; Temad yönetimini oluşturacak arkadaşlarımızın Ankara'da ikamet etmeleri gerekiyordu bu nedenle Ankara da yeni bir oluşum için çok yararlı toplantılar yapıldı bu çalişmaları izlediğimizi belirttik arkadaşlarımızdan hiçbiri ben değil biz diyordu Birçok arkadaşım benden adaylar konusunda bilgi istedi hatırlarsanız verdiğim yanıtlarda içlerinde çok güvendiğimiz arkadaşlarımızın olduğunu ayrıca bu arkadaşlarımızın referans verecekleri kişileri belirliyeceğimizi şimdilik izlemekte ve bu arkadaşlara başarılar dilediğimizi belittim Gönlümüzdeki aday profilinde Ahmet;Mehmet Hasan Hüseyin profili yok her yazımızda özverili,planlı,proğramlı,kararlı yeniden yapılanmayı sağlıyacak kişileri arzuladığımızı belittik Bu yönetim değişsin kim olursa olsun gibi kısır bir dileğimizde olamazdı Nitekim Ankara oluşumundaki arkadaşlarımızında ortak karar ve isteği buydu Peki ne değişti kime bu güne kadar sansür uyguladık sizlerinde tasvip etmiyeceği kısır çekişmeler hararet içeren birkaç istisna dişında hangi yazı yayınlanmadı? Bu site ihtiyaçımıza cevap vermiyormuydu?Birileri O halde birçok arkadaşımın bölünmeye neden olabilecek bu site NEDEN yanıtını taşlar yerine oturunca sizlere açıklıyacağız Lütfen siz herzaman olduğu gibi özgürce katkılarınızı yapınız bu toplum artık görevdeki BÖL-Parçala_YÖNET senaryolarına izin vermiyecektir.Biraz sabır lütfen Sevgi ve saygılar sumnarım
  Konu kilitlendi.
saydam (Ziyaretçi)
Junior Boarder
Gönderiler: 7
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 16/05/2008 22:52 Kanaat Notu: 1  
Değerli arkadaşlarım, iki site konusunda kafa karaşıklıklarının olması normal.Bunu NET'te yazacağım yazıda da bulacaksınız. Burada normal olmayan şu; Ersen abi açıklamış Ankara'daki durumla ilgili kaygı, düşünce ve gelecekle ilgili düşüncelerini. bunları önceden de biliyorduk. Bu ateşi yakanlara büyük saygım var, O ateş sayesinde bir araya geldik, önce ısındık, sonra arkadaşlarımızı ısıttık. Ancak bize geç de olsa anlatılan 3 kişi ile yada 7 kişi ile biz buna başladık bunlar temeldir. bunların işareti önemlidir, bu arkadaşlarımızın içinde olacağı yönetimi destekleriz düşünceleri tabirimi bağışlayın bir hayli geride kaldı. ben bu oluşuma başından beri destek veren ve içinde olan değerli arkadaşlarım önemsiz falan demiyorum. ama öyle arkadaşlarımız katıldı ki aramıza onların hakkını da teslim edelim. her biri birbirinden kıymetli arkadaşlarımız var. zaten bunuda seçimlerde gördük. o zaman ne yapılması gerekir diye düşünelim. Bana göre Ersen abi ve bu sitenin yöneticileri bunun bir bölme olmadığını (gerçekten öyle olduğunu düşünüyorum) yine NET'in yöneticileride bunun böyle olmadığını açıklamalılar. Yine Ersen Abinin Ankaraya gelerek bizim tanıdığımız güvendiğimiz diye bahsettiği değerli arkadaşlarımızla birlikte yeni katılan ve gerçekten değerli olduğunu düşündüğüm arkadaşları da tanımalarını ve değerlendirmelerini ona göre yapmalarını öneririm. Bu arkadaşlarımız bu çalışmaları yaptılar. bugün Türkiye'nin dört bir yanından yankılandıysa, hem mynet grubun, hem org sitesinin katkıları oldu ama icraatı bu grup gerçekleştirdi. bu kolay bir çalışma falan değil. bunu bilmeyenlere anlatmakta yarar var. Tüm meslektaşlarımı birlik olmaya davet eder NET de ORG uda büyük bir titizlilikle izlemelerini öneririm. Saygılarımla. Aziz SAYDAM, YENİ OLUŞUM ÇALIŞMA GRUBU ÜYESİ[/b]
  Konu kilitlendi.
burakmurat (Ziyaretçi)
Expert Boarder
graphgraph
Cvp:İKİ SİTE www.emekliassubaylar.org ve net 16/05/2008 23:15 Kanaat Notu: 0  
Cevabnız için teşekkür ederim. Sizler Yeni Oluşum Çalışma Grubu Üyeleri olarak bütün netliğinizi ortaya koydunuz. Ben de sizin baktığınız açı ile yaklaşıyorum olaylara. Fakat bu kargaşanın nedenini anlamış değilim. Açıklama ve niyet olarak bence bölünme olmadığı, farklı platformlarda aynı sevda için savaşılacağını ortaya koydunuz. Şimdi bütün taşlar yerine oturduğuna göre bu oturmayı bekleyenlerin de gerekli açıklamaları yapmaları gerekir diye düşünüyorum. Saygılarımla...
  Konu kilitlendi.
burakmurat (Ziyaretçi)
Expert Boarder
graphgraph
Assubay ve Toplum 17/05/2008 00:33 Kanaat Notu: 0  
Bu benim kendi fikrim: Dileyen katılır ya da bana yanlışım olduğunu söyleyebilir. Saygım var.
Buralarda assubay sorunları olmalı ve ilerleme ile beraber olmalı bunlar.Dava açan var mı? Bilgi isteyip te burada yayınlayan? Kısır döngüler içindeyiz hepimiz. Kendimiz söyleyip, kendimiz dinliyoruz.
Bence mynet grubunda yayınlanan mesajlar yayınlanıp gerçekler buralardan, bize ait sitelerden ortaya dökülmeli. Fatih Altaylı'nın yazısı, modern mondros incelemesi burada yayınlanmalı.Gerçekler gerekirse haykırılmalı. Assubayların sadece kendini düşünmediği, halkın sorunları ile de ilgilendiği, gerekirse yol gösterici olması gerektiği düşüncesindeyim. Buradan, buralardan, kaybolmuş olan sağduyu ve cesaret verilmeye başlanmalı ve bu sağ duyumun meslek grubumuzda da kaybolduğunun ve yanlışlar oluştuğunun farkına varılmalı ve bu yanlışlıklar bir an evvel düzeltilmeye başlanmalıdır. Bizin sorunlarımız da, sağ duyu oluşturulacak toplumumuz, duyarlı vekillerimiz ve hakkını araması öğretilmiş halkımız yanımıza alınarak, onlarla beraber olarak ve sorunlara genel anlamda yaklaşarak, her sorunu kendimizin sayarak ve bu yaklaşımla eriyip gidecek ve verilmeyen hakkımız alınacaktır.
Ben bunu, vatanımıza ve uyutulmaya çalışılan halkımıza karşı bir görevimiz olarak görüyorum. Biz bu vatanın bağrından koptuk ve çok fedakarlıklar yaptık. Halkımızın da kendilerine yapılanı unutmayan, iyiliği mükafatlandıran, kötülüğü cezalandıran bir halk olduğu unutulmamalıdır. Saygı ve selamlarımı sunarım herkese....
  Konu kilitlendi.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard