EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
Cvp:HİYERARŞİ HAZRETLERİYLE YİNE KARŞILAŞTIK. (1 izleyici)
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: Cvp:HİYERARŞİ HAZRETLERİYLE YİNE KARŞILAŞTIK.

ahmetçam (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 162
graphgraph
HİYERARŞİ HAZRETLERİYLE YİNE KARŞILAŞTIK. 07/12/2008 04:57 Kanaat Notu: 21  
Sayın Arkadaşlarım;
Hiyerarşi denilen TEFERRUATLA benim ikinci karşılaşmam.İlk karşılaşmam KALKINMADA ÖNCELİKLİ BÖLGELERDE ÇALIŞAN TÜM KAMU ÇALIŞANLARINA VERİLEN KADEME İLERLEMELERİ İÇİN YAPILAN MÜRACAATTA,TSK DA HİYERARŞİYİ BOZACAĞINDAN DOLAYI UYGULANMASININ MÜMKÜN OLMADIĞININ BİLDİRİLMESİ,ŞİMDİDE 1/4 DERECEYE YÜKSELMEMİZİ ENGELLEYEN NEDEN OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR HİYERARŞİ HAZRETLERİ.
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BUNLARIN HEPSİ MAZERET.Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir.Çok mu zordu HİYERARŞİ sorununu düzeltmek.Bu KURAN ayetimi ki,DEĞİŞMESİN,DÜZELTİLMESİN.

DİYELİM Kİ,ÇALIŞIRKEN VERİLECEK KADEME İLERLEMELERİ HİYERARŞİYİ" bozuyordu,o zaman DEFALARCA AYNI BÖLGEYE TAYİN ETTİĞİNİZ PERSONELİN HAKLARINI KORUMAK,MAĞDURİYETİNİ ÖNLEMEK İÇİN,BU HAKKI EMEKLİLİKTE UYGULAMAK ÜZERE SAKLI TUTUP,EMEKLİLİKTE UYGULASAYDINIZ.BİZLER DEFALARCA BU BÖLGELERE TAYİN OLURKEN HİYERARŞİ NEDEN DÜŞÜNÜLMÜYORDU?BİZLERİN HİYERARŞİYE DİKKAT EDİN DEME HAKKIMIZ VAR MIYDI. HEM BİZLERİ ORALARA SİZLER TAYİN ETMEDİNİZ Mİ?NEDEN HİYERARŞİYİ BOZACAĞINI DÜŞÜNEMEDİNİZ?O KOLTUKLARDA OTURURKEN BİZLERİN HAKLARINI NEDEN DÜŞÜNÜP,ARAMADINIZ, KOLLAMADINIZ?SİZLERİN GÖREVİ İNSANLARIN MAĞDUR OLMASINI SAĞLAMAK MI,HAKLARINI MI KORUMAKTI.UYGULANANA GÖRE SİZ HAKLIDAN VE HAKTAN YANA DEĞİL,HAKSIZLIKTAN YANA OLMUŞSUNUZ.

ASLINDA HAKLARIMIZI ARARSAK BUNLARI YAPMAYANLARDAN HESAP SORABİLİR,BU YANLIŞLARI DÜZELTME İMKANIMIZ OLABİLİR.BEN BU HİYERARŞİ HAZRETLERİ VE GETİRDİĞİ MAĞDURİYETLER KONUSUNUN HUKUKÇULAR TARAFINDAN TEFERRUATLI OLARAK İNCELENMESİ GEREKTİĞİNE İNANIYORUM.
GENKUR HAZIRLIKLARINDA SAMİMİ İSE VE ASSUBAYLARIN HAKLARINA İNANIYORSA"HİYERARŞİ"HAZRETLERİNİN ASSUBAY CAMİASININ TEKRAR CANINI YAKMASINI ÖNLEYECEK TEDBİRLERİ ALMAYA MUKTEDİRDİR.BUNU YAPAR MI,YAPMAZ MI ÖNÜMÜZDE Kİ GÜNLERDE CAMİA OLARAK İZLEYİP,GÖRECEĞİZ.SEVGİ VE SAYGILARIMLA.
Bizleri ne kadar bildikleri,tanıdıkları ortada.Üstelik bu bakan MSB nı.Bakalığını yaptığı TSK nın SAYISAL olarak en büyük grubu hakkında bilgisi bu.Ona bu bilgiler verilmiş,oda bununla yetinmiş[size=2][/size].Araştırmaya gerek duymamış.Bizleri kimler yönetiyor,kimlerden neler bekliyoruz.KENDİMİZİ TA
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
Cvp:HİYERARŞİ HAZRETLERİYLE YİNE KARŞILAŞTIK. 07/12/2008 08:09 Kanaat Notu: 66  
Söylenenlerin hepsi bahanedir,Gn.Kur yın,bize verecek herhangi bir hakkı falan da yoktur zaten böyle bir dertleride yoktur,tek dertleri nasıl yaparızda üsteğmen e eşitledikleri Kd.Bçvş maaşını teğmen hatta belkide asteğmen maaşının altına indiririzdir,bu yüzden kimse umuda falan kapılmasın bir beklenti içinede girmesin,heleki dünyada cereyan eden bu kriz ortamında 3-5 yıl daha bir şey beklemeyin,3-5 yıl sonra belki başka bir Temad olur nihayet eylem kararı alınır ve uygulamaya konulur,bir kez değil sürekli ortalık rahatsız edilir ,o zaman belki bir şeyler umulur,gerçi benim o konuda da umudum yok ama,hani belki diye yazıyorum,e nede olsa daha ömrümüzün baharındayız önümüzde de yüzlerce yıllar var bekleriz ,yada en sevdiğimiz şey olan yalanlanlar la aldatılmaya devam ederiz,Komutanlar toplanacak karar alacaklar diye bekleriz,bakın realist olun hayal dünyasından sıyrılın,hiç bir makam bize hak falan vermez,Komutanlarda bize hak vermek için falan toplanmazlar,onlar daha öncede belirttiğim gibi,nasıl olurda hiyararşi bozulmasın yada onlarca bozuk olan hiyararşi sağlansın diye ,bizim maaşa 10ytl,teğmenede 100 ytl zam yaparlar,herkes memnun kalır ortalıkta durulur ,olacak budur ister inanın ister inanmayın.
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard