EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: Cvp:Milliyet blog

yiğit (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 36
graphgraph
Milliyet blog 26/04/2008 01:47 Kanaat Notu: 13  
Sayın Gürpınar'ın milliyet blogda yayınlanan "Demokrasiye düşen gölge" başlıklı yazısını okudum. Assubay sevdalısı Sayın Gürpınarı yürekten kutluyor , saygı ve selamlarımı sunuyorum.

http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=105880
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
zulkarneyno (Ziyaretçi)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Cvp:Milliyet blog 22/05/2008 05:24 Kanaat Notu: 1  
Hepinize selam olsun.Ben bir astsubayım.Bu olanlara çok üzülüyorum.TEMAD yönetimini kınıyorum.Boş yere orada oturuyorsunuz.Hakkımızda çıkan kanun 24 saat geçmeden iptal edildi.Siz ne yaptınız.Oturdunuz.Okey mi oynuyordunuz?Yoksa tavla mı?Ben zannediyordum ki Temad şimdi gazetelere tam sayfa ilan verir bu konuyu kınar diye ama nerde yerinizden bile kalkmadınız.Tabi sizdende bu beklenir.Dergi çıkartırken bile ne yazalım olmuş mu efendim diye soranlardan ne beklenir.İşte bu?Kardeşim ana sayfaya resim koymuşsunuz ortasında bir subay siz emekli astsubaymısınız,Yoksa yalakamı önce profilinizi siz değiştirin.Oraya Temad yönetim kurulunun resmini koyun.Kast sistemi hindistan da var,benim memleketim TÜRKİYE CUMHURİYETİ.Benim atalarım hür'dü babamda hür o zaman bende hür olacağım.Bir asalak gibi yaşayacaksam ölürüm daha iyi.İstiklal Marşını burada bir kere okumanızı tafsiye ediyorum.Babamın atalarımın dili,fikri........Teşekkür ediyorum okuyanlara.Kadınlar kolu istifa etmiş bu konuyla ilgiliyse önlerinde eğiliyorum.Sayın GÜRPINAR'en derin saygılarımı iletiyorum.
M.AKPINAR (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 426
graphgraph
Cvp:Milliyet blog 23/05/2008 05:06 Kanaat Notu: 66  
Ersen abimiz,Assubay onuru davasına gönül vermiş,bu uğurda yıllardır yazan ,fikir üreten değerli bir büyüğümüz,bazı daha çocuk yaşta olupta onu olumsuz görenlerde var ama ,öyle bakanlar ne yazıkki onun tırnağı bile olamayacak kadar küçük ve dar görüşteler,onlar daha dünyada yokken bu davaya gönül veren abimiz üretmeye yazmaya devam ediyor edecekte ,ama ona bizlerin hem burada hemde milliyet blogta destek vermemiz yazılarını hergün okumamız gerekir,bu davaya gönül veren büyüğüne saygı duyan emeğe saygı duyanlara selam olsun.
Salih tuzcu (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 77
graphgraph
Cvp:Milliyet blog 23/05/2008 08:26 Kanaat Notu: 14  
Ersen Gürpınar ağabeyimizi yakınen tanımanın onurunu duyuyorum onunla birlikte görev yapanlar onun görevde iken de tam bir ideal assubay olduğunu biliyorlar, o çizgisinden hiç ayrılmadı assubay onur savaşına kendini adadı onun Milliyet Blogtan ve sitemizden önce de yazıları vardı hatta internet olmadığı zamanlardaki yazılarını okuyanlarınız vardır. TEMAD dergisinde bile Hürriyet gazetesinde çıkan yazısı var Umur Talu ondan bahsediyor Tercümandaki dizi onun yazısı ile başlıyor Star gazetesindeki yazının yayınlanan yorumlarında o var ama onun ve sitenin kurucularının emeklerini kenara atma gayretinde olan gafillerde var İzmir toplantısına katılan arkadaşlarımız hatırlarlar TEMAD yeniden yapılanacak başaracağız bunun için Ankarada çalışan arkadaşlarımız var kadersizliği kader olmaktan çıkaracağız derken ne kadar heyecanlı idi neden şimdi o çoşkusu yazılarında yok hangi oyunları içine sindiremedi? O kimseyi kırmayacak kadar mütevazi bir insan ama bize mutlaka bilgi verecek. Milliyet Blogtaki yazılarına verilen emeğe saygımız varmı yeteri kadar okuyormuyuz? O yazıları bir araya getirseniz kitap olur bizlerin sesinin farklı platformda dile getirilmesi emeklerin için sana binlerce teşekkürler Ersen ağabey
VatanSever41 (Ziyaretçi)
Expert Boarder
Gönderiler: 35
graphgraph
Cvp:Milliyet blog 22/11/2008 22:20 Kanaat Notu: 5  
Sayın Ersen Gürpınar abimiz; Olgunluğu ile ÖRNEK ,büyüklüğü ile ÖNCÜ, tecrübesi ile deGÜVEN VERİCİ bir Komutanımızdır...
Kendisini severek, duygu dolu bir haykırışla , gönülden takip ediyoruz....
Seni Seviyoruz Ersen Abi....
Mustafa Levent (Ziyaretçi)
Senior Boarder
Gönderiler: 12
graphgraph
Cvp:Milliyet blog 23/11/2008 06:20 Kanaat Notu: 8  
Milliyet Blog bizim sesimizin kamuoyu ve ilgililere duyurulduğu yerdir.Yazıların çok ses getirdiğini biliyorum internet kullanmayan arkadaşlarımıza TEMAD dergisinde yayınlanarak duyurulmasını isterdim.Yazıların devamını bekliyoruz tekrar teşekkürler
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard