EMEKLİ ASSUBAYLAR-Forum
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.
Kayıp Parola?
_GEN_GOTOBOTTOM Cevapla

BAŞLIK: Cvp:EYLEM,EYLEM,EYLEM

ysiginc (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 146
graphgraph
Cvp:EYLEM,EYLEM,EYLEM 09/09/2008 01:58 Kanaat Notu: 10  
her zaman arkadaşlarımın yanındayım,hangi kararı alırsanız alın sizlerle beraberim,saygılar
  Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
Yükselen Ses (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 183
graphgraph
Cvp:EYLEM,EYLEM,EYLEM 09/09/2008 04:23 Kanaat Notu: 27  
Sevgili Kardeşim Değerli Meslektaşım ben bu siteye 1 yıl önce üye oldum ilk günden beri Eylem çağrısında bulunuyorum hatta bu uğurda Kızılay'ın ortasında kendimi yakarım dediğimde ;Ucuz kahraman,Donkişotluk yapıyor,galeyancı karıştırıcı ve hatta PRAVAKATÖR gibi hakaretlere maruz kaldığımda ciddi destek veren tek meslektaşım sendin.1 YIL GEÇTİ netice nedir.Toplumumuzda eylem sesleri yükselmeye başladı.Kitle psikolojisi gerçek bir tanedir herkes kabullenmeye başladı.AMA BİR YIL KAYBEDİLDİ..Kim verecek hesabını olaylar çirkinleşti dedikodular,iftiralar aile fertlerine kadar uzandı Seçim seçim diyerek E.Assubayları frenlediler.Vebalini yüklensinler çıksın o günkü eylem karşıtları.Seçimler yaklaştıkça rezillikler çoğalacak.BEN ALACAĞINIZ HER TÜRLÜ EYLEM KARARINI ŞU ANKİ SAĞLIK DURUMUMA RAĞMEN DESTEK VERİYORUM.CANIM PAHASINADA OLSA MEYDAN ORADA..
Ankararuzgari06 (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 257
graphgraph
Cvp:EYLEM,EYLEM,EYLEM 09/09/2008 04:35 Kanaat Notu: 82  
Saygıdeğer Meslekdaşlarım;
Çok değerli büyüklerim,katılımınız için çok teşekkür ederim.Sizlerle hemfikirim.Assubay Onur Mücadelesi için Selçuk İÇER ağabeyimle aynı görüşteyim tüm varlığımla bu mücadelenin içinde olacağım.Bir nefer olarak.
Saygılarımla....
YILDIRIM (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 79
graphgraph
Cvp:EYLEM,EYLEM,EYLEM 09/09/2008 05:03 Kanaat Notu: -3  
Haklısınız eylem gerekli ama etkin bir eylem. Bir süre önce meclis önünde basın açıklamsı yapan TEMAD yönetimi herkese sms gönderdi peki kaç kişi oraya gitti (Basın açıklamasının yetersiz olduğunu kabul ediyorum o ayrı konu ) böyle eylem yapmaya kalkarsak sonucu daha çok fiyasko olur.
Saygılarımla
_GEN_GOTOTOP Cevapla
© Copyright 2007 Best of Joomla, Sistem: FireBoard