MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Halil Yaz    26 Şubat 2008 23:21
ASKERİMİZLE BERABERİZ.... ......... .........

YÜCE RABBİM,

CANLARIMIZI PIRLANTALARIMIZI

DÜŞMANLARIN KURŞUNLARINDAN KORUSUN

ONLARA ZAFERLE DÖNMEK NASİP ETSİN.

HİÇ BİR VATAN EVLADIMIZ ÖLMESİN.

ANALAR BABALAR EVLERDE BEKLEYEN EŞ VE EVLATLAR YETİM KALMASIN.


YURDUMUZU KORUYAN TÜM KAHRAMANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ.


KALPLERİMİZ HEP ONLARLA.

Halil Yaz    26 Şubat 2008 22:44
VATAN EVLATLARINA YANLARINDA OLDUKLARINI GÖSTERMEK İÇİN CAMLARIMIZI, BALKONLARIMIZI AL RENKLİ KAN RENKLİ TÜRK BAYRAKLARIYLA DONATALIM !

Saygılarımla,

Halil Yaz    26 Şubat 2008 22:29
Lütfen peşin hükümlü olmayın
BU ADAM KIM ?
 Bu adam yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir.

 Bu adam ilköğretim çağında zorunlu dini eğitim alır.

 Bu adamın aile kökeni kimsenin çözemeyeceği kadar karanlıktır.

 Bu adamın ailesinde daima gizlenen bir Yahudi bağlantısı vardır.

 Bu adamın ruhsal yapısı çok dalgalı ve düzensizdir.

 Bu adam gençliğinde ve ileri yaşında karşıtlarına argo ile yanıt veren küfürbaz ve külhanbeyi tavırlı biridir.
 Bu adam verdiği sözleri tutmayan ve imzaladığı açık/gizli anlaşmalara uymayan biridir.

 Bu adam devlet yönetimi konusunda CAHİL ama BASKICI ve SANTAJCIDIR.


 Bu adam kendi anadilini bile doğru dürüst konuşamadığı gibi yabancı bir dil de öğrenmek istememiştir.(Arapçada dahil..)

 Bu adam kendi ülkesinde ALT ve ÜST kimlikler bulunduğuna inanır.

 Bu adamın kendi devleti ve ordusuyla derin sorunları vardır.

 Bu adam hem özel yaşamında hem de siyasi faaliyetlerinde daima MAĞDURU oynamıştır.


 Bu adam gençliğinde çok yoksulluk çektiğini öne sürerek sürekli olarak haksiz kazanç dâhil her türlü yoldan çok para kazanma hırsı ile yaşamıştır.


 Bu adamın cinsel sapmaları olduğu ve/veya cinsel sorunlar yasamış olduğu anlaşılmıştır.

 Bu adamın epilepsi (sara) hastası olduğu ve zaman zaman 'Fit' diye bilinen buhranlar geçirdiği hep gizlenmiştir.


 Bu adamı bir gizli örgüt, ülkesinde lider yapmaya karar vermiştir.

 Bu adam başbakan olunca cumhurbaşkanını halkın seçmesini istemiş ve kendisinin cumhurbaşkanı yapılmasını dilemiştir.


 Bu adamı iktidara getiren gizli örgüt, onu kullanarak ülkesinde DEVLETİ çökertmiş ve VATANI böldürmüş ve işgale uğratmıştır.

 Bu adam tarihin tanıdığı EN KİFAYETSİZ MUHTERİS LİDERDİR.


Bu Adamı Tanıdınız mı?


Bu adam Adolf Hitler'dir.


Yoksa size başka birini mi anımsattı?

Hüseyin SAVCI    26 Şubat 2008 22:08
Gaziemir'de yeniden sorumluluk alan arkadaşlarımıza içtenlikle başarılar diliyor, yeni dönemde toplumumuz için olumlu işlere imza atacaklarına olan inancımı belirtmek istiyorum.

Ahmet TURAN    26 Şubat 2008 13:58
Yeni seçilen Gaziemir İlçe Başkanımız Cafer GÜNGÖR'ü ve şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, Assubay ailesi için yapacakları çalışmalarında başarılar dileriz.
TEMAD MUĞLA İL BAŞKANLIĞI YÖNETİM KURULU

yüksel    26 Şubat 2008 12:24
Yeni seçilen eski Gaziemir Temad Başkan ve yönetim kurulunu tebrik eder. Bundan sonra ki yeni dönem de meslegimizin sorunlar yumagı haline dönüşmüş problemlerini çözecek, somut ve ilkeli adımlar atacak ve eylemler ortaya koyacak çalışmalarda bulunmalarını bekliyorum.Çalışmalarında başarılar dilerim.

Hüseyin kocabaş    25 Şubat 2008 21:12
Son yılların en büyük kara harekatı için anlı şanlı emekli bir asker televizyonda milletin gözünün içine baka baka dam üstünde saksağan diyor.Kendi
sini esefle kınıyor ve bu davranışının kendisine yakışmadığını hatırlatmak istiyoruz.

OĞUZHAN    25 Şubat 2008 19:28
http://www.bulkeras.com
DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDEN EMEKLİ OLAN ASSUBAYLARIMIZA İŞ İMKANLARI TANINIR.
02324637429

RIDVAN TAYHAN    25 Şubat 2008 18:37
http://www.yalovatemad.com
Yeni seçilen Gaziemir temad yönetimini kutlar camiamıza ve Gaziemirli arkadaşlarımıza faydalı olmaları dilekleriyle başarılar dileriz Yalova Temad İl Başkanlığı

RIDVAN TAYHAN    25 Şubat 2008 18:33
http://www.yalovatemad.com
Sınırötesi harekatına katılan, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ'mizin Güzide Personeli ve Kahraman Mehmetçiklerimizi destekliyor, En kısa zamanda hainlere gereken derslerini vererek sağ-salim evlerine dönmelerini diliyorum. Ayrıca bu uğurda Şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet ,kederli ailelerine,camiamıza, milletimize Yalova Temad üyeleri adına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Hüseyin kocabaş    25 Şubat 2008 14:18
Gaziemir yönetimine seçilen Meslektaşlarımızı kutlar.Başarılar dilerim.

ibrahim ötü    25 Şubat 2008 13:02
yeni seçilen gaziemir yönetimini kutlar başarılarının devamını dileriz urla temad başkanı ve yönetim kurulu

ahmet    25 Şubat 2008 11:11
Yeniden seçilen GAZİEMİR TEMAD yönetimini kutlar,camiamıza bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra yapacakları katkılarından dolayı teşekkür eder,başta başkan olmak üzere tüm yönetimde bulunanlara sağlık sıhat ve başarılar dilerim.

Keramettin Yıldız    25 Şubat 2008 06:34
http://www.keramettinyildiz.com
Yeni seçilen arkadaşlarımı kutlar başarılarının devamını dilerim.Umarım daha yeni düşüncelerle camiamıza daha faydalı olurlar SAYGILARIMLA Anamur TEMAD Başkanı

Hakan HEZER    25 Şubat 2008 03:23
YENİDEN SEÇİLEN İZMİR GAZİEMİR TEMAD YÖNETİMİ KUTLUYORUM,SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜNE YAPACAKLARI KATKILARI ÇOK ACİL BEKLİYOR VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.
TÜM MESLEKTAŞLARIMI TEMADA ÜYE OLMAYA DAVET EDİYORUM.
SAYGILARIMLA

Ferit SARP    25 Şubat 2008 01:31
Sayın Dirican.
22şubat günü Temad yönetiminin yayınlamış olduğu, K K komutanıyla görüşmesi hakkında bilgi edinebildinizmi? Bizler hiç bir zaman temad üye olunmamsı konusunda bir fikir beyan etmediğimiz gibi Temad ı parçalamak gibi bir amacımızda yok,Hiç bir bilgimizde kulaktan duyma değildir.Eğer siz Tematın sizi layıkıyla temsil ettiğini düşünüyorsanız ki yazınızda bu da anlaşılmıyor. Temad da çalışmak ve yönetime katılma konusuna gelince bu bir kadro işidir,Eğer kahve cemaatından değilseniz orada niçin bulunduğunuzu sık sık sorgulamak ihtiyacını hissedersiniz, Bizler alkışçı değiliz,gördüğünü yazmaya, olaylara doğru pencereden bakmaya çalışan assubaylarız.Sizde bu gruba dahil olduğunuza göre ayni fikirleri az çok paylaşıyor olmamız gerekir
saygılarımla

Mehmet AKPINAR    25 Şubat 2008 01:20
İZMİR GAZİEMİR TEMAD SEÇİMLERİ YAPILMIŞTIR SN. CAFER GÜNGÖR BAŞKANLIĞINDA SEÇİLEN YÖNETİMİ KUTLUYORUM SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜNE YAPACAKLARI KATKILARDAKİ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM .Saygılarımla

hasan akgul    24 Şubat 2008 23:00
ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLELERİNE VE TÜRK MİLLETİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM

Şerafettin Turgay    24 Şubat 2008 22:50
Sayın DİRİCAN , Değerli meslektaşım .

Duymuşluğunuz varmı bilmiyorum " dolu insanın bam teline basmak "diye anadoluda bir deyim vardır. Yaptığınız aynen bu doğrultuda .

Nerden biliyorsunuz da ,"Ancak bu eleştirileri yapan arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinin TEMAD'a üye olmadıklarını yada üye olup yılda bir kez aidat ödemek için derneğe geldiklerini görüyoruz. Kulaktan duyma bilgilerle eleştiri yapılıyor" diyebiliyorsunuz.

TEMAD' ı çok iyi tanıdığınız , yaptıklarını takdir ettiğiniz anlaşılıyor.
Anlatında neler yaptıklarını ,ne güzel eserler meydana getirdiklerini bizlerde öğrenelim .

Bilgi ve bildiklerinizden istifade için yazınızı bekleyeceğim .
Sonrada arzu ederseniz, ben sizi kimin yan gelip yattığı ,kimin elini taşın altına koyup çalıştığı konusunda bilgilendireceğim.

Selamlarımla

Ersen Gürpınar    24 Şubat 2008 22:25
Saygıdeğer Arkadaşlarımız
Bizler mynet mesaj grubu ve siteyi kurduğumuz günden beri TEMAD BİR NEHİR BİZLER ONA AKAN DERELERİZ/TEMAD BİZLERİN TEK YASAL TEMSİLCİSİDİR düşüncesi ile hareket ettik maddi ve manevi destek verdik arkadaşlarımızı sürekli TEMAD şubelerimize üye olmaya çağırdık Temad'ın tüzel kişiliğine saygı duymak başkadır yöneticileri daha aktif olmaları konusunda uyarmak ve eleştirmek ayrı şeydir eleştiriler Temadı tanımamak anlamını taşımıyor BU KONUYU ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTİYORUM Bizim tek ortak noktamız assubay onuru ve sorunlarımızın çözümü için mücaadeledir. Taleplerimiz ve mücaadelemiz yasaldır.Başarılı olabilmemiz için birleşmeliyiz bunun adresleri de TEMAD şubeleridir.Bu platformlar sesimizi özgürce duyurabildiğimiz yerlerdir.

BUGÜN İZMİR GAZİEMİR TEMAD YÖNETİMİ SEÇİMLERİ YAPILDI SN.CAFER GÜNGÖR BAŞKANLIĞINDAKİ EKİP TEMAD YÖNETİMİNE SEÇİLMİŞTİR KENDİLERİNİ KUTLUYORUZ ZÜMREMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN ASSUBAY ONURU İÇİN SAĞLIYACAKLARI KATKILAR VE ÇALIŞMALAR İÇİN KENDİLERİNE ŞAHSIM VE SİTE YÖNETİMİ ADINA BAŞARILAR DİLER SAYGILAR SUNURIM

Galip DİRİCAN    24 Şubat 2008 20:12
Öncelikle bu ağır kış şartlarında sınırötesi harekatına katılan, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ'mizin Güzide Personeli ve Kahraman Mehmetçiklerimizi destekliyor, En kısa sürede hainlere derslerini vererek gağ-salim evlerine dönmelerini gönülden diliyorum. Ayrıca bu uğurda Şehit olan Evlatlarımıza Allahtan rahmet , acılı ailelerine,camiamıza, milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Saygıdeğer meslektaşlarım.
Bazı arkadaşlarımızın TEMAD ve faaliyetleri hakkında olumsuz yorumlarını okumaktayız. Aramızda yaptığımız sohbetlerde de bunlar konuşulmaktadır. Birçok arkadaşımızın TEMAD'a üye olmadığı ve bunda Ferit SARP Arkadaşımızın sıraladığı nedenlerin etken olduğu doğrudur. Ancak bu eleştirileri yapan arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinin TEMAD'a üye olmadıklarını yada üye olup yılda bir kez aidat ödemek için derneğe geldiklerini görüyoruz. Kulaktan duyma bilgilerle eleştiri yapılıyor. Arkadaşlar tabiki eleştiri yapılacak, ancak özellikle eleştiren arkadaşlarımızın, öncelikle tek yasal temsilcimiz olan derneğimize üye olarak, dernek faaliyetleri hakkında bilgi edinmesini, faaliyetlere katkıda bulunmasını ve fikir vermesini arzu ederim.Hatta yönetimlerde görev alarak o eleştirdikleri konulara çözüm üretmesini, temenni ederim. Unutmayalım ki ancak örgütlenerek ve fikirlerimizi birleştirerek güçlenir,örgütte çoğalarak da sesimizi daha güçlü duyurabiliriz. Bizim de yasal tek temsilcimiz TEMAD olduğuna göre, hepinizi TEMAD çatısı altında toplanmaya ve bu çatı altında hakkımızı aramaya, davet ediyorum.
SAYGILARIMLA...

Mithat Türetken    24 Şubat 2008 17:28
Sayın MeslekdaşlarımBu ülkede hiçbir ayırıma tabi olmadıkları halde ihanet içinde olan bebek katilleri ve destekçileri ile mücaadelede subay,assubay,uzman ve erlerimiz şehitlik mertebesine ermişlerdir. Bu vatan için severek şehit olanlara minnettarız onlar en kıymetli varlıklarını canlarını bu ülke için feda ettiler acımız sonsuzdur ama gururluyuz. Mekanları cennet olsun Allah ailelerine ve sevenlerine sabır versin. Saygılarımla

Ahmet TURAN    24 Şubat 2008 15:15
Şehitlerimizin acısını yüreğimizin derinlerinde hissederek allahtan rahmet ve ailelerine de sabır diliyorum. Tüm milletimizin başı sağolsun.

Halil Yaz    24 Şubat 2008 14:45
Ferit Sarp arkadaşımıza katılmamak mümkün değilkendisini kutlarım.
Temad bütün emekli Astsubayları otomatikman kabul etmeli,gider bilançosunu açıklamalı,gelir kalemlerini açıklamalı ki bilanço üzerinde fifkir yürütebilelim.Belki daha az aidat ile belkide aidatsız,gelir kalemlerini arttırıcı konular üzerinde çalışılmalı,üyelerin güveneceği destek vereceği projelerle daha kuvvetli ve konuma gelecektir.(Biraz açmam gerekirse bankalarla bize özel kredi kartı çıkarılması,Alışveriş merkezlerinde yüzde üzerinden antlaşma yapmak ,seyahat şirketi oluşturmak gibi.) Blançoyu görmek ona göre adayların oluşması ,yönetim kurulu uzman kişileri istihdam ederek,genel müdür,hukuk müşaviri,ekonomi uzmanı gibi derneğe ve üyelere çok büyük katkılarda bulunabilir.Mevcut emekli Astsubay miktarımız ve kalitemiz aldığımız eğitim standartımız en büyük gücümüz olacaktır.

Halil Yaz    24 Şubat 2008 14:28
Şehitlerimize Allahtan rahmet,önce ailelerinin ve hepimizin başı sağ olsun.


3753
Mesaj Defteri yazıları