MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


MURAT AKTUNA    29 Şubat 2008 20:37
Yazımda anlatılmak istenen belli,propogandanın artık çocukları bile etkilediği,elbette kızıma durumu anlattım en azından anlıyabileceği şekilde izah ettim,ancak burada dikkat edilmesi gereken haberlerdeki kirli propaganda ve çocukların dahi zihinlerinin bulanması,sanırım anlaşılmıştır..

S.Nurettin ERDOĞAN    29 Şubat 2008 17:33
SAYIN murat AKTUNA ya cevaptır...
KIZIMIZA SADECE ŞUNU SÖYLEYİN YETER, TÜRK ASKERİ ASLA KENDİ KOMUTA ZİNCİRİ DIŞINDA KİMSEDEN EMİR ALMAZ,, AYRICA AMERİKALI BAKAN YADA TÜRK HÜKÜMETİ İSTEDİ DİYE GERİ DÖNMEDİ...
BU GÜN İLK (1984 YILINDA YAPILAN VE ADI GÜNEŞ HAREKATI OLARAK BAŞLAYAN OPERASYONLARIN EN GEREKLİSİ VE AMACINA ULAŞILMAK İÇİN 24 YIL ARADAN SONRA YAPILAN YİNE AYNI ADLI GÜNEŞ HAREKATI OPERASYONUNDA İSTENİLEN AMACA ULAŞILMIŞ VE YETERİNCE BÖLGEDE KALINMIŞTIR.İSTERSENİZ SİZE BU OPERASYONUN GERÇEKTEN AMACINA ULAŞTIĞINI BÖLGEDE TİM KOMUTANI OLARAK
DEFALARCA OPERASYONLARA KATILAN BİR KOMANDO ASB. OLARAK İZAH EDEBİLİRİM..
HİÇ BİR KARA HAREKATI 1 HAFTA ON GÜNÜ GEÇMEMİŞ VE HİÇ BİRİSİ BU SEFERKİ ZAMANLAMAYA DENKGELMEMİŞ OLUP,HER TÜRLÜ İKMAL,LOJİSTİK DESTEK VE YAZA HAZIRLIK AŞAMA FIRSATI VERİLMEMİŞ OLUP,YAZ BAŞINDA SEZONA HAZIRLIKSIZ VE KIŞI İSE BARINDIKLARI İNLERDE ZOR GEEÇİRECEKLERDİR..BU DA YAZ BAŞINA KADAR HAVA ŞARTLARINDAN DOĞACAK KAYIPLARININ ARTMASINIDA SAĞLAYACAKTRIR..İNLERİNDEN DIŞARI ÇIKTIKLARINDA İSE MEHMETİM TEPESİNE BİNECEKTİR...ANLAYACAGINIZ,ORADA KALMAK DEMEK YENİ BİR ÜS BÖLGESİ TESİS ETMEK DEMEK,KUVVETLERİN BÖLÜNMESİ DEMEK,YENİ BİR ORDUĞAH DEMEK,LOJİSTİK DESTEK DEMEK,,AYNI ŞARTLARI YAŞAMAK DEMEK...BU YÜZDEN AMAÇ GİR İÇERİ VUR GEL OLMALI...BEKLE ONLAR GELSİN OLMAMALI..BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ..AYRICA GENEL KURMAY BAŞKANLIĞINA BİR CÜMLE SÖZÜM VAR...BUNCA YILDIR BÖLGEDE ÇALIŞAN,SAVAŞAN VE BÖLGEYİ ÇOK İYİ BİLEN ESKİ BİRLİK PERSONELLERİNİ NEDEN SEFER GÖREV EMRİ İLE KULLANMADI..NEDEN
YILLARDIR KAĞIT ÜZERİNDE SEFER GÖREV EMİRLERİ YAZILIR ÇİZİLİR,BUNDAN DAHA İYİ ZAMAN MI VARDI...SAYGILARIMLA
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Operasyon mutlaka bitirilmesi gerekiyordur elbet birkaç aykırı ses yüzünden operasyon bitirilmemiştir ama zamanlamada yaşanan talihsizlik maalesef kamuoyunda farklı değerlendirilecektir.

Hüseyin kocabaş    29 Şubat 2008 16:40
Menfi Propagandalara alet olmayın Terörle Mücadele bir cephe savaşı değildir.Taktik savaşıdır.Dün bir kara harekatı'nın yapılamayacağını iddia edenler bu gün bu harekatın ABD baskısıyla erken bitirildiği propagandasını yaymaya çalışacaklardır.Her oerasyonun bir süre planması vardır.

MURAT AKTUNA    29 Şubat 2008 15:42
NE OLDU....

Sabahtan beri TV leri izliyordum,anlaşılan bir geri çekilme var idi,anlaşıldıki gerçekten geri çekilme olmuş birlikler dün geceden itibaren geri dönüşe başlamıştı,öğleden sonra beklenen açıklama da geldi.15.15 te okuldan eve gelen 14 yaşındaki Orta okul öğrencisi kızım eve geldi TV açıktı bangır bangır da bu haber geçiyordu,kızım sordu baba ne olmuş,kızım operasyon bitmiş askerlerimiz geri dönüyor dediğimde ise şöyle bir yorumla karışık cevap verdi demekki ABD istedi onlarda geri çekti,kızım neden böyle düşünüyorsun dediğimde ise dün haberlerde hani kolu sarılı ABD li bakan vardı ya o hemen geri çekilin diye söylemişti sende onun ABD savunma bakanı olduğunu söylemiştin dedi.Düşündüm daha 14 yaşındaki bir çocuk bile bu geri çekilmeyi böyle düşünüyorsa durum çok vahim çocuklarımızın daha bu yaşta akıllarına ABD istemez ise bir şey yapamayız fikri malesef kazınıyor bunun silinmesi ise ikna etmekten çok daha zor..Hayırlısı olsun ne diyelim...

yigit    29 Şubat 2008 14:12
Sayın Hasan Celal Güzel , birileri birilerine taş atarken , aşağılarda bir yerlerde gösterebilmek adına sözlerinin rengini , tonunu , çizgisini oturturlar hep başçavuş üzerine. Neden...?

Başçavuşlar üzerinden imleme yaparak birilerini küçük düşürmeye çalışmanın marifet olduğunu mu sanıyorsunuz? Ya da bizlerin anlayıp kavrayamadığı başka bir durum mu var?

Birileri de çıkıp samanlık tosunu üzerinden imleme yaparak size taş atsaydı hoşunuza gider miydi?

Vatanı için canını , kanını seve seve vermekten çekinmeyen assubayların ne şartlar altında yaşadığını , sorunlarını , uğradıkları haksızlıkları , kendilerine reva görülen çağ dışı uygulamaların neler olduğunu bilmiyorsanız lütfen www.emekliassubaylar.org sitesini ziyaret ediniz.

Assubay camiasının saygı duyduğu , sevdiği , sözü güzel , kendisi güzel , muhabbeti güzel ve de ismi bile güzel olan sizin gibi gönlümüzde yeri olan memleketimizin önemli bir şahsiyetinin dilinden dökülen sözler assubay camiasını incitmiştir.

Başçavuşlarla ilgili olarak dilinizden dökülen sözlerin sehven söylenmiş sözler olduğunu düşünüyorum. Özür dilemek bir erdemliliktir.

Kendilerine yapılan çok büyük haksızlıklar neticesinde kolu kanadı kırılmış , yüreği kanatılmış bu güzide camianın gönlünü alacağınızdan şüphemiz yoktur.

Sayın Güzel , tüm güzellikler ve iyilikler sizinle olsun , kalın sağlıcakla... Yinede sizi seviyoruz...

Hüseyin kocabaş    29 Şubat 2008 13:41
Yöneticilerimiz Uyuyormu..!!!
Hainlerin Batman'da yapılacak festivale davet ettiği Bülent ERSOY'u bir basın açıklamasıyla kınamayı bile akıl edemeyen yasal temsilcimiz ne zaman konuşacaksınız merakla bekliyoruz.

Hüseyin kocabaş    29 Şubat 2008 11:46
Bu gün Cuma bize neyi hatırlatıyor bu gün Vatan işgal altında iken Cuma namazı farz değildir diyen Sütçü imam'ları hatırlatıyor.Bu gün durum farklımı kendi ülkemizde can ve mal güvenliğimiz kalmamış.Ekonomik işgal devam ediyor.Türban Vatan savunmasının önüne geçmiş.Şehit cenazeleri bir bir kalkarken bu cuma da yine huşu içerisinde eda edilecektir.Allah kabulmu etsin islahmı etsin bilemiyorum.

abdullah ektik    29 Şubat 2008 10:21
http://www.emekliassubaylar.org
Sayin Ersen Gurpinar,
Meslektasim,Bayrak gondere cekilmistir.Arz ederim.Kalin saglicakla.Ne Mutlu Turkum Diyene.

okay sütçüoğlu    29 Şubat 2008 08:52
27 şubat 2008 gecesi kanal a televizyonundaki programda, Hasan CELAL GÜZEL isimli politikacı, DEMİREL için 'Başçavuş gibi şapkasını alıp gitti' demiştir. Nedense bu mertebe politikacıların ağzında sakız oldu.
Ben kendisine cevabi bir yazı yazıp özür dilemesi gerektiğini ilettim. sizlerde aynen ulaşıp söyleyeceklerinizi söyleyin. mail adresi;
hcelalguzel@payoo.com
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sn.Meslekdaşlarım aşağıdaki mesaj ile tepkimizi dile getirdim.Sizlerde yazınız arkadaşımıza dikkati ve duyarlılığı için teşekkür ederiz.

Sn.Hasan Celal Güzel
Onurlu politikacılarından birisiniz size olan saygımı maalesef kaybettirdiniz; Bir televizyon proğramında Demirel için kullandığınız Başçavuş gibi şapkasını aldı gitti benzetmeniz şık olmamıştır. Biz astsubaylar bir yere gitmedik Bu kadar ağır görev koşullarında büro memuru gibi göreve başlatılmamıza onca ekonomik ve sosyal haksızlığımıza rağmen buradayız. Bu ülke için ter ve kan döküyoruz, can veriyoruz. Bu haksızlıklara adalet ve eşitlik adına karşı çıkma cesareti göstereceğinize bu ülke için en çok şehidi ve gazisi bulunan bir mesleğin mensuplarını sözüm ona hafifliğin örneği olarak sunuyorsunuz.Bu talihsiz açıklamanız için sizi şahsım ve meslekdaşlarım adına kınıyorum, umarım özür dileme Erdemini gösterirsiniz. Saygılarımla Ersen Gürpınar E.Per.Kd.Bşçvş.

ali nas    28 Şubat 2008 22:22
Sayın Mustafa SEVİMLİ

astsubay rütbelerine yeni isim bulunmalı diyorsunuz.haklısınız.Bu konuda uzun süredir yapılan çalışmayı içeren(tabi tepki ve karşı çıkmalara rağmen)bir başlığı(Assubaylar İçin Yeni Rütbe İsim ve Şekilleri (Görüş ve Öneriler)) memurlar net'te açtık. linki aşağıda olup bu konuda tüm astsubay camiasının yaratıcı katkı ve desteğini bekliyoruz.
Saygılarımla.Takipteyim.

http://forum.memurlar.ne t/topic.aspx?id=417191

yaşar    28 Şubat 2008 21:25
değerli arkadaşlar
ziya şengül adındaki star gazete spor yazarına gerekli yazıyı gönderdim 64 yaşındaki yaşlı yazarın ilgililerce uyarılmasını bildirdim saygılar. BİZE YANLIŞ YAPANA ANINDA CEVAP VERİLECEKTİR

Ersen Gürpınar    28 Şubat 2008 15:54
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Silah arkadaşlarımız,kardeşlerimiz ve evlatlarımız bu ülkenin nimetlerinden sınırsız yararlanmasına rağmen ruhlarını ve bedenlerini emperyalistlere satan hainler ve onun destekçileri ile kahramanca mücaadele ederken hiçbir değerin satın alamıyacağı canlarını bu ülke için veriyorlar onlara minnettarız Allah mekanlarını cennet etsin , sevenlerine sabır gazilerimize acil şifalar versin ONLARIN YANINDA OLDUĞUMUZU YÜREĞİMİZİN ONLARLA BİRLİKTE ATTIĞINI BELİRTMEK VE MANEVİ OLARAK DESTEK VERMEK İÇİN LÜTFEN EVİNİZE İŞYERİNİZE ARABANIZA TÜRK BAYRAĞI ASINIZ

Mustafa SEVİMLİ    28 Şubat 2008 15:50
KISIR DÖNGÜDE BİR KONU.
ŞUNUN BUNUN " BAŞÇAVUŞ VİSKİSİ " VE " EMEKLİ BAŞÇAVUŞ GİBİ BAKMA,ÖYLE " SAÇMA LAFLARINA TAKILIP, MAİL BOMBARDUMANINA TUTARAK,ÇAPTAN DÜŞMÜŞLERİ, GÜNDEME GETİREREK, MEŞHUR ETMEYELİM.

TEPKİLERİMİZ BİLİNÇLİ, YERİNDE, SONUÇ VERİCİ VE AYNI OLAYIN TEKRARINI ÖNLEYİCİ OLMALIDIR.

ADAM, BEN BU KİŞİYİ VEYA KİŞİLERİ TANIMIYORUM.ARAMIZDA HİÇBİR SÜRTÜŞME,DÜŞMANLIK YOKTUR. BEN BELEDİYE,MADEN VEYA İTFAİYE BAŞÇAVUŞUNU KASTETMİŞTİM DER,KENDİNİ KURTARIR. BİLEMEDİNİZ,EN FAZLA "BAŞÇAVUŞ" LARDAN ÖZÜR DİLER, KONU KAPANIR VE AYNI OLAYLAR DEVAM EDER.

KALDI Kİ BÖYLE BİR İFADEDE KASTEDİLMİŞ KİŞİ VEYA KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ BİR ANLATIM AÇIKÇA GÖRÜLMÜYOR. HUKUKEN GEÇERLİ, HAKLI BİRÇOK TUTMAK BULUNABİLİR.

AYRICA ÇAVUŞ VEYA BAŞÇAVUŞ SIFATI SADECE BİZLERE ÖZGÜN BİR SIFAT DEĞİLDİR.BU NEDENLE SAHİPLENİLME VE KORUNMA ÖZELLİĞİ YOKTUR.

KENDİMİZE ÖZGÜN SINIF RÜTBE ADLARI BULUP,ÖNERMEK,KABUL ETTİRMEK KESİN ÇÖZÜM OLUR.

SAYGILARIMLA. / M.S / ŞUBAT 2008

MURAT AKTUNA    28 Şubat 2008 14:09
Yazıklar Olsun Bize...

Sayın Umur Talu yıllardır köşesinde Assubayların sıkıntılarını adeta bir bayraktar gibi yazar,sürekli gündeme getirir,son günlerde de Tuzla Tersane işçilerini gündeme getiriyordu,bugünkü yazısını okuyun,O işçiler bu güçle dün bir eylem gerçekleştirdiler ve ses getirdiler tüm ekranlarda da manşet oldular,sesleri duyuldu sıkıntılarına bakıldı ve bakılacak hatta belkide önlemlerle çareler üretilecek.
Peki ya bizler ,ne yaptık sadece yazıları okuduk ve teşekkür mesajları gönderdik birde ,gazeteye ilan verebildik o da zorla zorlukla,bizi kimse duymadı duymuyor Tuzla İşçilerini candan kutlarım ve desteklerim,bizleri ise uykudan uyandıracak bir eylem için ne zaman karar verilecek bunun zamanını da biz biliriz diyen Temad yönetiminden Allah korusun ,daha karar verecekler eylem biçimi ve gününü tesbit edecekler ne zaman biz ölüncemi...

hayrettin    28 Şubat 2008 03:01
'Emekli Başçavuş gibi bakma öyle'
Lütfen başlığı mazur görün. 23 Şubat tarihinde Star Tv.de yayınlanan Futbolig proğramında, yorumculardan Sn. Ziya ŞENGÜL bir olayla ilgili yorum yaparken ezik ve alaycı yüz ifadesini takınarak başlıktaki cümleyi sarfetti.

Programdan sonra bu cümlenin ne anlama geldiğini ve hangi amaçla söylendiğini, söylenirken niye alaycı ve küçümser bir ifade takınıldığını çok düşündüm. Çıkardığım sonuçlar:

1. Sn Ziya ŞENGÜL'ün lügat bilgisi sınırlı olduğu için başka benzetme yapamadı veya,

2. En kolay küçümsenebilecek meslek gurubu olarak Başçavuşları görüyor veya,

3. Askerdeyken Başçavuşun birinden unutamayacağı bir ders aldı veya,

4. Kendisi Başçavuş olamadığı için içinde eziklik hissi var veya,

5. Futbol oynarken Başçavuş hakemlerden çok çekti onun için bilinçaltına yerleşmiş bir kini var.


Aklıma başka bir şey gelmiyor. Gelen varsa benide bilgilendirirse sevinirim. Saygılar

hayrettin    28 Şubat 2008 02:38
saygıdeğer arkadaşlarım, lütfen bu tavsiyemi ukalalık olarak değerlendirmeyin. Her gün yüreğimizin ortasına şehit haberleri düşerken (iyi niyetinden şüphe duymadığım) bazı arkadaşlarımız hala maddi haklardan vs.gibi konulardan bahsediyorlar. Lütfen en azından böyle acılı günlerimizde bu tür konuları TEMAD'ın sitesinde ve bu sitede gündeme getirmeyelim diyorum.

Tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun. Allah geride kalan ailelere ve bizlere sabır ve tahammül gücü ihsan etsin.

Halil Yaz    27 Şubat 2008 21:48
VATANI VE MILLETI BOLMEK ISTEYEN TUM HAINLERI LANETLIYORUM

BAŞIMIZ SAĞOLSUN.....

Halil Yaz    27 Şubat 2008 21:48
VATAN UGRUNA SEHIT OLAN BUTUN KARDEŞLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET ,
KEDERLI AILELERINE SONSUZ SABIRLAR DILIYORUM...

Halil Yaz    27 Şubat 2008 21:46
Görkemli acı
Gungor Mengi

Şehit subayların aileleri ağlamamak için direnirken ne yapmak istiyorlar?
Amaçları, bir zaafiyet görüntüsü vererek bölücü katilleri sevindirmemektir.
Fakat kendilerini kontrol etmek için harcadıkları hissedilen benzersiz çaba, çektikleri acının dayanılmazlığını gizlemeye yetmiyor, tam tersine o acıyı görkemli bir hale getiriyor.
Ve bu muhteşem özverileri ile başkalarını ağlatıyorlar.
Evet, başardıkları büyük bir özveridir.
Bu nasıl bir görev şuuru ki, sevdiklerinin uğrunda can verdiği değerleri meşale gibi devralıyorlar ve acılarını düşmana göstermemek suretiyle savaşa başka bir cephede devam ediyorlar!
Anadolu insanının bu dönemde bile askere evlâtlarını düğün alayları ile gönderdiğini hatırlayın ve cenaze törenlerindeki metaneti bu tabloya ekleyin... Ortaya çıkacak resim, Türkiyenin niçin bölünmez ve yenilmez olduğunu anlatacaktır.

yaşar    27 Şubat 2008 21:20
arkadaşlar,bugün haberlerde seyrettim belki sizde seyrettiniz ŞANLIURFADA BÖLÜCÜ ÖRGÜT TARAFTARLARININ GÖSTERİSİNDE BİR BAYAN KARDEŞİMİZ BÖLÜCÜLERİN ÜZERİNE YÜRÜYEREK BEŞ EVLADIM OLSA YİNE ASKERE GÖNDERECEĞİM,BEBEKLER ÖLDÜRÜLÜRKEN NEREDEYDİNİZ DİYE BAĞIRMASI beni etkiledi YİGİT TÜRK KADINI İŞTE BU SAYGILAR

MEHMET ALİ KILINÇ    27 Şubat 2008 20:06
UYANIK OLMANIN TAM ZAMANI&..

İçeride çocuk yaşından beri düşman yetiştirildiği için "Askerlik yan gelip yatma yeri değildir" diye bilinç altı kinini ilk fırsatta kusan zihniyet.

Türban yasası onayı daha az tepki alır mı diye, türbanı operasyonla perdelemekten bile çekinmeyen bir kafa.
Çizdiği görüntü itibariyle en iyi yapacağı işin, mezarlıklarda başında takkesi, bahşiş karşılığı kuran okuyan yurttaş görüntüsü çizen birinin, pozitif bilim yuvaları üniversitelerin başına getirilmesiyle ortadan bölünmüş üniversiteler ve bölünmüş bir ülke.

Şimdiye kadar özgürlükçülük adı altında, her ulusalcıyım diyen hakkında iddianame hazırlayıp suç uydurarak tutuklamak için fırsat kollayan, bu suçlamaların ucunu daima özenle TSK mensuplarına bulaştırmaya çalışan TSK düşmanı salya sümük hoca taraftarları...

Bir yandan el altından Türkiye'yi parçalara bölen haritalar çizerek gizli amacını belli eden bir Amerika.

Mehmetçik -30 derecelerde 3000 metre yüksekliğinde çarpışmaya devam ederken, her gün şehit cenazesi haberleri içimizi yakarken, içerideki bölücülerle anlaşın diyen bir Amerika.

Dün "Türk ordusunun Kuzey Irak'a operasyon yapmak için bizden izin almasına gerek yoktur" derken, bu günün gazetelerine göre operasyonun yedinci gününde, "Türkiye - Amerika ilişkilerinde gerginlik" haberleri...

İster istemez içerdeki ve dışarıdaki TSK düşmanları anlaşıp Mehmetçiği Kuzey Irak'ta zor durumda bırakıp, yıpratıp emellerine erişmek üzere kara saplamak mı istiyorlar acaba diye sormaktan kendimi alamıyorum...

Uyanık olmanın tam zamanı. Birlik beraberliğin ve hep birlikte dimdik durmanın tam zamanı.

Olanların farkında olmanın tam zamanı.

-30 derecede canı pahasına mücadele edenlerle beraber nefes almanın tam zamanı.

Çünkü başka Türkiye yok...

Halil Yaz    27 Şubat 2008 18:00
İzmir'de defnedilen şehit kara pilot Ütğm'nin babası Emekli Astsb ve ailesine derhal başsağlığına gidip hepimiz adına üzüntü ve başsağlığında bulunulmasını İzmir'de yaşayan arkadaşlardan önemle diliyorum.

abdulmecit    27 Şubat 2008 15:11
Ben1982 mezunu emekli asubayım ... tarihinde güneydoğuda büyük bir operasyona hazırlanıyoruz operasyonun kapsamını bl. komutanını a iline toplantıya çağırdıklarında anladık. biz bölükteki assubaylar bir araya gelip hazırlıklarımızı gözden geçirdik çünkü birliğin haberleşmesini ast-üst birliklerle biz sağlıyorduk
bölük komutanımız dönünce kapsamlı ihtiyaç dosyamızı -(imkan,istek ve düşüncelerimizi )
kendisi odasına girer girmez arz ettik gözleri yaşardı ve yüzümüzün akıyla kanımızı ortaya koyup görevimizi yapıp döndük bunları niye yazdım biliyormusunuz anılarımı anlatmak için değil
bizlere varmısınız dediklerinde hep ayaktaydık şimdi BEN SORUYORUM HAKKIMIZ VERMİYORLAR BİZİ OYALIYORLAR VE OYALAMAYA DEVAM EDECEKLER BEN ÖLÜMÜN SANİYELERCE YAKIN OLDUĞU DAĞLARDA KİMSEYE YARIN ÖBÜRGÜN AZ DAHA SABRET DEMEDİM KİMSEDE BANA SABRET YARIN ÖBÜRGÜN DEMESİN GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN EN ÖNDEYDİM,EN ÖNDEYDİK ŞİMDİ BEN SORUYORUM HAKKIMIZI ALMAYA VARMISINIZ UZATMAYALIM KALAN İŞE KAR YAĞAR HAKKIMI İSTİYORUM HAKKIMI. VARMISINIZ
ÖYLE RUMUZ MUMUZDA KULLANMAM AKLIM ERMEZ A MAİL ADRESİ abdul23@mynet.com
mesajımın yayınlanamaz kaygısıda taşımıyorum çünkü sadece hakkımı en kısa sürede İSTİYORUM TOPLANTI SEMİNER BİRİFİNG ZAMAN KAYBI BEN HAKKIMI İSTİYORUM VARMISINIZ
(BUNU TEMAD MESAJ PANOSUNA DA YAZDIM BAKALIM YAYINLANACAKMI)

Hüseyin kocabaş    27 Şubat 2008 13:56
Nerelerdesin Ey siyasi İrade;
Bölücü yayın yapan ROJ Tv\'yi susturamıyorsun eş başkanların ve stratejik ortaklıkların işe yaramıyor.Diplomatik marifetin de işe yaramıyor.Ya şu Özgürgündemi\'demi susturamıyorsunuz.Basın konseyi nerde kaldı Basın Meslek İlkeleri
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Roj Tv den vazgeçtik Türkiye'dekileri susturamıyorlar; Özgürlük adına insan hakları terörist ve bölücü hakları olmuş aydın geçinen ruhu karalar ve satılmış bazı yazarlar ayni koroda anırıyorlar

Ferit SARP    27 Şubat 2008 09:23
Değerli Dostlar.
Diğer şehitlerimiz gibi, değerli ağabeyimiz assubayın sevgili oğlu pilot üstemeni uğurlarken MHP milletvekili Oktay Vurala söylediği söz Çok önemli idi.Evlat acısı yaşayan bir abimizin (bu işler türbanı onaylamakla düzelmez )Ülke gündemini nekadar önemsediği Göz ardı edilmemesi gereken bir duyarlılıktır.
Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum
Saygı ve Sevgilerimle
Ferit SARP


3753
Mesaj Defteri yazıları