MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Kemal KORKUT    26 Mart 2008 12:38
AYVALIK TEMAD ÜYESİ E.HV.PLT.KD.BÇVŞ. MUSTAFA ANIL (1943-2585) HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. CENAZESİ BUGÜN {26 MART 2008} ÖĞLE NAMAZINA MÜTAKİBEN ANKARA KARŞIYAKA CAMİİNDEN ALINARAK ANKARA KARŞIYAKA KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. EŞ, DOST, AKRABA VE ARKADAŞLARINA DUYURULUR.
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ AYVALIK İLÇE BAŞKANLIĞI
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Site yönetim olarak Tanrının rahmetine kavuşan merhum ağabeyimiz E.Hv.Plt.Kd.Bşçvş. Mustafa Anıl'a tanrıdan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Güle güle muhterem ağabeyimiz bu dünyada hak ettiğiniz huzur ve rahatı sistem size çok gördü inşallah Allah size cennet mekanını bahşeder orada huzur bulursunuz.

Selim PEK    26 Mart 2008 00:39
http://site.mynet.com/selimpek/
Bu yeryüzünde, mutlu olduğum bir tek şey var; resim yapmak. Büyük Bir mutluluk duyuyorum resim yapmaktan. Aşkın, yaşamanın ta kendisi resim yapmak, resim yaparken deliler gibi seviniyorum., göneniyorum. Her şeyi, her şeyi unutabiliyorum. Yaşamın ta göbeğinde gibiyim, sanki bu yeryüzünü yeni görüyormuşum gibi, şurada eksik bir taşı ben koyuyormuşum gibi, şu maviyi ben getiriyormuşum, şu göğü ben uzatıyormuşum, mutsuzlukların üzerini ben çiziyormuşum gibi oluyorum. Herhangi bir insan oluyorum. Büyüyorum çoğalıyorum, büyütüyorum çoğaltıyorum..
Selim PEK

Yazı yazmak için okyanus sahillerine giden bir yazar sabaha karşı danseder gibi hareketler yapan birini görür. Biraz yaklaşınca bir gencin, sahile vuran deniz yıldızlarını birer birer alıp okyanusa fırlattığını fark eder.
Genç adama yaklaşır sorar.
Neden bu deniz yıldızlarını okyanusa atıyorsun?
Genç adam şöyle cevap verir.
Birazdan güneş yükselip sular çekilecek. Onları suya atmazsam ölecekler.
Bunun üzerine yazar.
Kilometrelerce sahil, binlerce deniz yıldızı var. Bunların hepsini nasıl kurtaracaksın? Ne fark eder ki der.
Genç adam eğilip yerden bir deniz yıldızı alır ve okyanusa fırlatır.
-- Onun için fark etti ama...

(LÜTFEN ARTIK SİZLERDE BİR ŞEYLER YAPIN, BİR DENİZ YILDIZIDA SİZ KURTARIN...)

Ahmet KESER    26 Mart 2008 00:01
Değerli meslektaşlarım.Adı geçen toplantıların son dönemindekilerine katıldım.Davetlilerde bir heyecan bir umut dalgası yaratan bu toplantılarda esasen assubay topluluğu içerisinde ne kadar donanımlı ufuk sahibi ve meslek nosyonuna sahip arkadaşlarımızın olduğunu gördüm.Son derece mutlu oldum ve var olan umutlarım pekişti.Herbirine onlarca kişinin katılığı bu toplantılar katılımcı davetliler içerisinde arzuladığımız yönetim anlayışını hayata geçirecek ne kadar çok arkadaşımızın olduğunu göstermiştir.Bütün assubay sevdalılarını bu onur mücadelesine desdek vermeye çağırıyorum.Sevgilerimle.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Mesaj grubu ve Sitenin destekleri ile mali kaynağını ve metnini hazırladığımız gazete ilanı ile assubaylar artık haksızlıklara sessiz kalmayacağını ilgililere ve kamuoyuna duyurmuştur.Bu bilinçle hareket eden destek veren arkadaşlarımızın hergün artması umutlarımızı arttırmaktadır.Mutlaka başaracağız yeterki birlik olalım Toplantıya katılacak dostlara saygılar sunuyoruz. Asb. onur mücadelesine katılan ve destek verenlere minnettarız.

EMEKLİ ASSUBAYLAR    25 Mart 2008 14:35
http://www.emekliassubaylar.org
SAYGIDEĞER MESLEKTAŞLARIMIZ
ASSUBAY ONUR MÜCADELESİ ADINA MESLEKTAŞLARIMIZI TANIŞTIRMA,KAYNAŞTIRMA AMAÇLI DÜZENLEDİĞİMİZ TOPLANTILARIN 27.SİNİ SİZLERİN KATKILARIYLA MİTHAT PAŞA DÜRÜM SARAYINDA YAPMAYI PLANLIYORUZ.DÜRÜM SARAYI LOKANTASI İKİ EMEKLİ ASSUBAY MESLEKTAŞIMIZINDIR.TOPLANTILARIMIZIN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ ORADA YAPTIK.MEKAN OLDUKÇA GÜZEL,150 KİŞİLİK GİRİŞ SALONU,100 KİŞİLİK ASMA KATI VAR.ASMA KATI TALEBİMİZ OLDUKÇA BİZLERE TOPLANTI İÇİN TAHSİS EDİLİYOR.CAMİAMIZIN BİRLİK BERABERLİĞİ İÇİN LOKANTAMIZ HİZMETİNİZDE DİYORLAR.

TOPLANTI 27.03.2008 PERŞEMBE GÜNÜ AKŞAM SAAT 19.00 DA BAŞLAYACAK.ERKEN GELMEK İSTEYENLER GİRİŞ KATTA YEMEK YİYİP ASMA KATA ÇIKABİLİRLER.YEMEK FİYATLARI UYGUNDUR.TOPLANTI ÇAY SOHBETLİ OLACAKTIR.ÇAYLAR MEKAN SAHİBİ MESLEKTAŞLARIMIZIN İKRAMIDIR.TOPLANTIYA GELİRKEN DAHA ÖNCE TOPLANTILARIMIZA KATILMAMIŞ MESLEKTAŞLARIMIZIDA BERABERİNİZDE GETİRMENİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE OLUMLU KATKI SAĞLAR DÜŞÜNCESİNDEYİZ.

TOPLANTILARIMIZIN AMACI MESLEKTAŞLARIMIZI TANIŞTIRARAK ARALARINDA BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAK VE BU YIL TEMAD GENEL MERKEZ SEÇİMLERİ OLACAĞI İÇİN O YÖNDE BİLGİLENDİRME YAPMAKTIR.KURUM,KURULUŞ,ŞAHISLAR VE ASLA TEMAD TÜZEL KİŞİLİĞİNİ YIPRATMAYI HEDEF ALAN HİÇ BİR KONUŞMA YAPILMAYACAKTIR.BİZLERE YAKIŞAN USLÜP İLE KONUŞMALAR YAPILMAKTADIR.MESLEKTAŞLARIMIZI YASAL VE TEK TEMSİLCİMİZ OLAN TEMAD ÇATISI ALTINDA NASIL TOPLAYABİLİRİZ,BU YÖNDE SİZ MESLEKTAŞLARIMIZIN GÖRÜŞLERİNİ DİNLEMEK İSTİYORUZ.

BİRLİK OLALIM,GÜÇ OLALIM,TEMAD ÇATISI ALTINDA TOPLANALIM.TEMAD YÖNETİMİNİ 1500LER DEĞİL,10000LER İÇERİSİNDEN HEP BİRLİKTE SEÇELİM İSTİYORUZ.TOPLANTILARA KATILARAK ONUR MÜCADELESİNE KATKI SAĞLAYALIM DİLİYORUZ.

ADRES: MİTHAT PAŞA DÜRÜM SARAYI MİTHAT PAŞA CADDESİ NO 8/35 KENT OTEL BİTİŞİĞİ SIHHIYE
TARİFLE:SAĞLIK BAKANLIĞI KARŞISINDA KENT OTELİN YANINDA OTO PARK SORUNU VARDIR MÜMKÜNSE ÖZEL ARAÇLA GELMEYİNİZ.DÜRÜM SARAYI SIHHIYE METRO DURAĞINA 150 METRE MESAFEDEDİR.

YENİ OLUŞUM ANKARA PLATFORM SÖZCÜSÜ KENAN SAKA
Not.
Saygıdeğer Meslekdaşlarım
Mynet mesaj grubumuzun kontrol panelinde teknik bir arıza olduğu için mesajlarınıza ulaşıp yayına veremiyoruz İlgililere durumu bildirdik Mesajlarınız arızanın giderilmesinden sonra yayınlancaktır.Ankaradaki arkadaşlarımızın toplantı davetini Bilgilerinize sunuyorum

Şerafettin Turgay    24 Mart 2008 23:26
Merhum meslektaşımız Mustafa TÜRKER'e Allahtan rahmet ,kederli ailesine ,yakınlarına ve camiamıza başsağlığı dilerim .

Ökkeş Kadri BAÇKIR    24 Mart 2008 13:57
23/03/2008 Tarihinde yapılan olagan toplantıyla göreve başlayan İZMİR/BORNOVA, TEMAD Yönetim kuruluna başarılar dilerim. İnancım o'dur ki Haklı davamızın yükselen gür sesi olacaklardır. Saygılarımla.

mehmet burkay    24 Mart 2008 12:12
meleketi olan DENİZLİ'de yaşayan ve birlikte görev yaptığım 1968 mezunu jandarma asb.Mustafa TÜRKER'İ 19-03-2008 tarihinde kaybettiğimizi öğrendim .Kendisine Allahtan rahmet,kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Saygılarımla
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Site yönetimi olarak bizde merhum meslekdaşımıza Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

mehmet burkay    24 Mart 2008 12:06
İzmir/BORNAVA TEMAD şubesinin yeni oluşumlarını kutlar,Yönetim Kuruluna Başarılar dileriz.Devreden arkadaşlarımıza da bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Antalya TEMAD
mehmet burkay

Şerafettin Turgay    24 Mart 2008 01:50
23 MART 2008 tarihinde yapılan Bornova TEMAD olağan genel kurul toplantısı , camiamıza yakışan olgunluk ve güzellik içinde gerçekleşmiştir.

Nöbeti devreden meslektaşlarımıza , şimdiye kadar yaptıkları güzel hizmetleri için teşekkürlerimizi iletir, devralan ekip arkadaşlarımıza başarılar dilerken ;
Bu ortamı yaşayan , oluşmasına katkı sağlayan ve duygularıyla sevinçlerimizi paylaşan tüm meslektaşlarımıza gönül dolusu şükranlarımı sunarız .

Sonsuz selam , sevgi ve saygılarımızla

Bornova TEMAD Yön.Krl. Adına
Üye
Şerafettin TURGAY

EMEKLİ ASSUBAYLAR    24 Mart 2008 01:32
Güzelbahçe Temad İlçe Başkanımız Sayın Osman KAÇMAZ ın geçtiğimiz günlerde safra kesesi ameliyatı geçirdiğini öğrendik,kendisine ve ailesine geçmiş olsun der acil şifalar dileriz.

Hakan HEZER    24 Mart 2008 01:06
BORNOVA ilçemizin yeni TEMAD yönetim kuruluna sonsuz başarılar.

abdullah ektik    24 Mart 2008 00:35
http://www.emekliassubaylar.org
Izmir/BORNOVA TEMAD subesi
yeni yoneticilerini tebrik
eder,basarilar dilerim.

Haluk TIRAVOĞLU    24 Mart 2008 00:21
Bornova\'da bugün[23 MART 2008 ]icra edilen Başkanlık ve Yönetim Kurulu seçimlerinde, Başta teşrifleriyle şubemizi onurlandıran Genel Merkez yöneticilerimiz Sn.Tekin KARAKAŞ ve Sn. Zülkani ZEYTİN, İzmir Şube Başkanları ile eski ve yeni Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçimler boyunca gösterdikleri demokratik olgunluk ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi siz değerli üyelerimizle paylaşmak isterim.

Bornova TEMAD\'ımızın yeni Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dilerim.

Bornova TEMAD\'ın yeni yönetimi farklı tutum ve yapısıyla yeni oluşturmaya ve inşasına çalıştığımız sivil toplum örgütü profili ve kişiliğini ön planda tutan dinamik, eğitimli, donanımlı ve azimli yapısıyla eski yönetimin bıraktığı yerden camiamız sorunlarına katkılar sağlamaya ve TEMAD Genel Merkezi\'nin samimi ve gayretli çalışmalarını üyelere aktarmak süretiyle görev yapmaya devam edeceğine inancım tamdır.

Yeni yönetimin görevi icrasında sonuca ulaşmak için, Bornova\'nın assubay sevdalısı üyelerinin, katkıları, çabaları ve eleştirilerinin assubay sorunlarının halli konusunda rehber olacağı gerçeği unutulmamalıdır.

Her zaman olduğu gibi başarı;
Canlı, dinamik ve ilgili üyelere sahip sivil toplum örgütlerinin olacaktır. Bornova\'da bu kapasite vardır. Bornova, İzmir\'in duyarlı kişiliğini bünyesinde barındıran yapısıyla assubay davasında da örnek olacaktır.

En derin saygılarımla.

Haluk TIRAVOĞLU
(E)Dz.Assb.
Bornova/İZMİR

Hikmet BOLAT    23 Mart 2008 23:38
Yeni yönetimlerini Oluşturan TEMAD Bornova Şubemizin Değerli Yönetim Kurulunu ve Üyelerini Kutluyor, Camiamıza yapacakları katkıları için Başarılar Diliyorum.
Hikmet BOLAT

Mehmet EROL    23 Mart 2008 23:37
Bornova TEMAD genel kurulunda yönetime seçilen arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.
Saygılar sunuyorum.

necmi günay    23 Mart 2008 23:10
izmir/Bornova TEMAD Genel Kurulu sonucunda seçilen Yeni Yönetim Kurulunun Başkan, Başkan yardımcısı,muhasip,sekreter ve üyelerini kutlar.yeni dönemdeki çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim

Ersen Gürpınar    23 Mart 2008 22:17
Bizler TBMM de yemin edipte yeminine sadık kalmayan milletvekillerine benziyemeyiz; Biz Atatürk ilke ve İnkilaplarının savunucusu olmak için yemin ettik üstelik bu yemini zorunlu değil inanarak ettik bu görev Temad tüzüğünde de vardır, kaldıkı Sosyal demokratik hukuk devletini savunmazsak bu konuda politikalar üretmezsek haksızlıklarımızın devamına razı olmamız gerekir;Biz sadece burada kişisel siyasi tercihlerimizi kimseye dayatmayacağız Sn.Akpınar size katıldığımı belirtmeliyim.

TEMAD İZMİR BORNOVA YÖNETİMİNE SEÇİLEN ARKADAŞLARIMIZI KUTLUYORUM ASSUBAY ONURU İÇİN BÜYÜK KATKILAR SAĞLIYACAKLARINA İNANARAK BAŞARILAR DİLİYORUM ASSUBAY ÇITASINI BİR SANTİM BİLE YÜKSELTENLERE MİNNETTARIZ ESKİ YÖNETİME ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Orhan Kaya    23 Mart 2008 22:16
http://www.kuvayimilliye.net
Bornova TEMAD seçimleri sonucunda göreve seçilen meslektaşlarımıza, yeni görevleri hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bir önceki yönetime de şimdiye kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Seçimler bir nöbet değişimi, seçilen her yeni ekiple daha ileri hamlelerin sonsuza dek sürmesini diliyoruz&

MUĞLA TEMAD İL BŞK.L    23 Mart 2008 22:04
Bornova TEMAD Genel Kurulu sonucunda seçilen Yeni Yönetim Kurulunun Başkan ve üyelerini kutlar, önceki yönetimin Başkan ve üyelerine de Assubay camiasına verdikleri hizmetler nedeniyle teşekkür ederiz.
MUĞLA TEMAD YÖNETİM KURULU

Ramazan TEKELİ    23 Mart 2008 20:04
Bornova Temad yönetimine yeni seçilen arkadaşlarımızı kutlar,camiamız için hayırlı olmasını diliyorum. Bornova Temad için da güzel işler yapacaklarına inanıyorum.Sevgi ve saygılarımla,

Hüseyin SAVCI    23 Mart 2008 19:11
Bornova TEMAD Şubemizin bu gün yapılan seçimlerinde görev ve sorumluluk alan değerli meslektaşlarımızı kutluyor, camiamız için değerli katkı sağlayacaklarına yürekten inanıyor, başarılar diliyorum.

ahmet    23 Mart 2008 18:42
BORNOVA TEMADDA göreve yeni seçilen arkadaşlarımızı kutlar,başarılar dilerim.
Önceki yönetimde görev alan tüm arkadaşlarada camiamıza yaptıkları katkı ve çalışmalaraından dolayı teşekkür eder,sağlıklı günler dilerim.

Hüseyin kocabaş    23 Mart 2008 18:30
Bornova seçim sonuçları Camiamıza hayırlı olsun.Yeni yönetimi kutluyorum.

Mehmet AKPINAR    23 Mart 2008 18:26
Bornova Temad ın bugün yapılan seçimlerinde göreve gelen yeni yönetim kurulunu candan kutlar ,başarılar dilerim...

Mehmet AKPINAR    23 Mart 2008 18:18
Siyaset yapmaz iseniz ,bir politikanız yok ise hedefe nasıl varacaksınız,siyasetiniz yoksa sizde yoksunuz demekdir,sizi kimse duymayacak ve ciddiye almıyacak demektir,almak istediğimiz hakların alma yöntemide siyasetten geçmiyormu,siyaset yapmıyacak yada politikamız olmıyacaksa,o zaman bizde sadaka kültürüne biat edeceğiz ve ne verirlerse(ki hiçbirşey verilmiyor) ona razı geleceğiz demek değilmidir..


3753
Mesaj Defteri yazıları