MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Mehmet Deniz    04 Nisan 2008 22:59
İyi günler Arkadaşlarım.
Ben müstafi birAstsbm.Kendim
Astsb.Hazırlamadan geldim.
Sizin anlayacağınız İlk Okuldan sonra Askeri elbiseyi giydim.12 yıl hizmet ettikten sonra kendi isteğimle istifa ederek sivil hayata başladım.
İzmir Karşıyaka'da oturduğum için Karşıyaka'da bulunan TEMAD İl Temsilciliğine fahri üye olarak kaydımı yaptırdım.
Arkadaşlar insan sivil de olsa askerlikten kopamıyor.Sayın Temad Başkanımız Aykut Özer'in bana karşı göstermiş olduğu nazik davranışına da ayrıca teşekkür ederim.
Hepinize sevgi ve saygılarımı sunar bir yaşam boyu sağlıklı günler dilerim.
Mehmet Deniz
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Kendinizi hep aramızda hissetmişsiniz buna rağmen Hoşgeldiniz. Aykut Başkanında yakın ilgisinden dolayı bizde kendisine teşekkür ederiz.

Mustafa SEVİMLİ    04 Nisan 2008 22:58
UMUR TALU için,ELEKTRON BOMBARDUMANINA DEVAM..

12'DEN TAM İSABET ..!..ATIŞ SERBEST...

UMUR TALU nerede,"BİZ"ORADAYIZ.

SAYGILARIMLA. / M.S / NİSAN 2008

aslan81(m ayan)    04 Nisan 2008 22:50
arkadaşlar U. Talu sabah gurubunda dolayısıyla Çalık gurubuna ait bir gazetede yazıyordu; Bindiği dalı kesmeye cesaret edenlerdendi sayın Talu damat'da daha fazla dayanamadan görevini yapmış oldu, özgürlükler onlar içindir(siyasiler) yoksa halk içinmi istiyorlar sandınız? hayırlısı olur daha güçlü bir gazetede devam eder inşallah

aslan81(m ayan)    04 Nisan 2008 22:14
TARİHTE BUGÜN 4 NİSAN 1953 DUMLUPINAR DENİZALTISI ÇANAKKALE BOĞAZINDA BİR ŞİLEPLE ÇARPIŞIP BATAR 81 VATAN EVLADIYLA BİRLİKTE VE 81 ŞEHİT İŞTE BUNLARDAN 22 Sİ DENİZALTI BATTIĞINDA HALA SAĞDIR BİR BÖLMEDE(KIÇ TORPİDO) YUKARIYADA ŞAMANDRALI BİR TELEFON GÖNDEREBİLMİŞLER DİPTEYKEN KENDİLERİYLE KONUŞULMUŞTUR BUNLARDAN BİRTANESİDE ASSUBAY DI SELAMİ ÖZBEN OGÜN O DENİZİN DİBİNDE ŞEHİT OLANLARDAN BİRİSİYDİ 7SUBAY 35ASB 39ERBAŞER RUHLARI ŞAD OLSUN SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIMIZ ONLAR BU VATAN İÇİN ŞEHİT OLURKEN HEP BİRLİKTE EŞİT BİR ŞEKİLDE ALLAHIN HUZURUNA ÇIKTILAR BU 81 KİŞİDEN BİRİSİ İÇİN BİLE AZ YAPTI ÇOK YAPTI O DAHA ŞEHİT DİYEBİLİRMİSİNİZ SELAMİ ASB OGÜN KİMSEYE İSYAN ETMEDİ ''VATAN SAĞOLSUN'' DEYİP ÖLÜME GİTTİ YA SİZ SİZ ONUN HAKLARI İÇİN NE YAPTINIZ AİLESİNİN YAŞAM SITANDARDINI BİRAZ OLSUN DÜZELTMEK İÇİN NE YAPTINIZ SELAMİ ASSUBAYLARIN HAKLI İSTEKLERİNİ GÖRMEDİNİZ İŞTMEDİNİZ SÜREKLİ ÜÇ MAYMUNU OYNADINIZ YETER, YETER ARTIK.

selman    04 Nisan 2008 21:49
Bir de şu konuyu merak ediyorum.OYAK ın yurt dışındaki iki bankası açık vermişti bir dönem.Bu açık 500-750 trilyon idi.Hatta olağan toplantılarda tutanaklara yazıldığı için bu konunun OYAK Bank açısında olumsuzluk yaratacağı öne sürülerek tutanaklara geçmemesi istenmiş fakat kanunen bu tutanaklara yazılmış ve ben de elime gelen OYAK dergisinde bunu okumuştum.Sn ULUSOY'a ne yapılabileceği sorulduğunda da Ziraat Bankasında yaptıklarından örnek verip ''Ne yapacağız,bir cebimizden alıp öbür cebimize koyacağız'' demişti.Sorumsuzluklarının cezasını yine biz çektik yani.Aldığı cep kimin cebiydi dersiniz....

selman    04 Nisan 2008 19:27
Bir de şu dikkatimi çekti belki benim eksikliğim olabilir ama yine de eksik gibi gördüm.Örneğin TSK dan ayrılan pilotları,kim nerede ne iş yapıyor vs paslaşmalarının yer aldığı hususlar var,paylaşımları var internet üzerinde lakin ben TSK dan ayrılmış uçak helikopter teknisyenlerine ulaşamıyorum,bilgi paylaşımlarına ihtiyacım oluyor;yok kimse yok.Biz birbirimize hiç destek çıkamayacak mıyız?Hadi önceden birileri vardı başımızda ceza,rütbe,sicil,yurt dışı kurs vs tehtidleri vardı(tehtid olarak algılamayanları tenzih ederim,bilinçli insanlar da buna dahil)kabalık olarak da algılanmasını istemiyorum.yazdıklarım hep iyi niyettendir.Örnek herkesin uğraştığı gibi 1/4 ,15 yıl mecburi hizmet,OYAK,yüksek okul düzenlemesi vs hepsi ile ilgili görüş aldım dilekçeler yazdım,firar ettikten sonra tutuklandım,hapis yattım ve epey yere hem kendim hem eşim hem de avukatlarım aracılığı ile dilekçeler yazdım,kanunlarla kıyaslamalar yaptım,Umur TALU Bey ile yazılı sözlü görüşerek haksızlık olarak gördüğüm şeyleri dile getirmeye çalıştım.Ve hala bazı şeylerin mücadelesini veriyorum nasıl mı?TSK dan ilişiğim kesilmeden evvel 2 nisan 2006 da firar ettim,20 ağustos 2007 de resen emekliliğim onaylandı fakat hem OYAK hem emekli sandığından ilişiğim 2006 nisan baz alınarak kesildi(geçmişe dönük olarak)tabiiki 10 ekim 2007 ye kadar OYAK üyesi iken birden bire 2006 ve 2007 kar paylarını alamayacak şekilde işlemlerim yapıldı hukuki mücadelemi avukatlarıma talimat verip başlattım,yazışmaların neticelenmesinden sonra davalarım açılacak,belki de bunu anlamak zor olacak ''adama bak'' okadar çalışmamış bir de hakkını istiyor denilebilir ama bahsettiğim tarihe kadar benim param OYAK ta idi,ve OYAK bank alımı ve satımı,AXA oyak alım ve satımında üye olanların da bunlarda hakkı olduğunu savunuyorum,ayrıca sayın ulusoy satıştan elde edilen karın belli bir kısmını dağıtıp 2 milyar dolarlık kısmı ile de Erdemir'e stratejik ortak almak istiyor,sizce de o alacağı ortakta dağıtılmayan kar payından,kar paylarından dolayı hakkımız olmayacak mı?uğraşmayacak mıyız?
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
OYAK bir muamma adı Basit örnek vermek gerikirse OYAK'ı ilk kuranlar %30 sonrakiler %35 şimdikiler %40 sonrakiler %60 nema olacak ayni şartlarda üye olanlar arasında farklılık EN İDEALİ HERKEZ KATILIMLARI NİSPETİNDE HİSSE SENEDİ ALMALI İSTER SATAR İSTER KAR PAYINI HARCAR İSTERSE TORUNLARINA MİRAS BIRAKIR Bu kimsenin işine gelmiyor bunu sağlamak hedefimizdir.

selman    04 Nisan 2008 19:09
Benim sormak istediğim şu yanlış anlattım galiba;ben firar ettiğim için disiplinsizlik nedeni ile resen emekli edildim,TEMAD a üyelik şartlarını ve bu sitede bulunmamın sakıncası olup olmadığını öğrenmek istiyorum açıkçası.TEMAD a benim durumumdakiler üye olabiliyor mu onu merak ediyorum.Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Bu site assubaylar arasında birlik ve beraberliği sağlamak sorunlarımıza çözüm üretmek sesimizi duyurarak TEMAD a destek sağlamak için kurulmuştur. Üyelik standardı yoktur ancak TEMAD a üye olmak için Emekli sandığı hükümlerine göre emekli olmak,müstafi olarak ayrılmak ve Asb. eşi,çocuğu olmak gerektirmektedir.

Erol ÖZTÜRK    04 Nisan 2008 17:26
PÜF NOKTALARI

Sevgili Meslektaşlarım Sitede beyin cimnastiği yapılarak sorunlarımızın çözümüne uğraşmaktayız. Benim amacım zaten kıt olan paramızı zorunlu ihtiyaçlarımız için harcarken bilmemiz gerekenleri anımsatmak.Bugün DASK hakkında yazdım yarın TRAFİK sigortası diğer gün ise Kasko hakkında size püf noktalarını anlatmaya çalışacağım. DASK

Soru: Ankaradaki evimin 2005 yılında inşaatı bitti, İzmirdeki evim 1995 yılında insa edildi. İkiside 120 m2 olmasına rağmen DASK primleri neden farklı?

Yanıt: Daskta deprem riskine göre ülkemiz beş gruba, binaları da üç gruba ayrılmıştır.Birde 1999 depreminden önce ve sonra yapılmasını dikkate aldığımız zaman farklı çıkar.


Soru: Deprem olduğu zaman DASK bana evimin şu anda ki değeri 135000 Ytlyi verir mi?

Yanıt: Hayır vermez çünkü onun amacı hasar gören konuttur, deprem olsa bile sizin arsanız yine yerinde durmaktadır. Dask hasar durumuna göre ödeme yapar, azami ödeyeceği rakam 120000 Ytl Nisan ayı itibariyle İmar İskan Bakanlığının belirlediği inşaat maliyet metrekaresi 490 ytl sizin eviniz 100 metrekare ise en fazla alabileceğiniz para 49000 ytl dir.


Soru: Apartmanda ortak kullanım alanları ne olur? Ben yaptırdım ama yaptırmayanlar var.

Yanıt: Herkes yaptırdığı zaman sonuçta meydana gelebilecek sorunlar ortaya çıkmaz.


Soru: Madem DASK hepsini ödemiyor, depremden sonra aynı evi alabilmek veya yaptırabilmek için ne yapabilirim?

Yanıt: Sigorta şirketlerinden Dasktan ayrı konut sigortası yaptırmanız gerekir.
AYRINTI: Ben fazla vaktinizi almamak için birkaç sorunun yanıtını verdim. Daha ayrıntılı bilgi için internetten DASK sitesine girerseniz çok daha aydınlanırsınız. Yinede sorunuza yanıt bulamadıysanız bana mail atabilirsiniz

turgut bozkurt    04 Nisan 2008 14:37
sabah gazetesindeki e mail adresleri bababahan@sabah.com ve okur@sabah.com şeklinde olmalı sayın gürpınarın yazdığı adres hata veriyor.saygı ve sevgilerimle.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sn.Bozkurt Sn.Gürpınarın verdiği mail adreslerinden ilgililere ulaştık zaten sizin verdiğiniz okur@sabah.com adresi ayni ama E.Babahan'ın adresini sanırım siz yanlış yazdınız önemli olan ulaşmak. bababahan? Adres ebabahan@sabah.com.tr dir

Hüseyin kocabaş    04 Nisan 2008 13:28
http://www.elhankoyu.net
PROTESTO
Örgütsel ve Bireysel Protesto'lar Demokratik bir haktır.Protesto'muzun uzun soluklu olabilmesi için sitemizde ve etkili olduğumuz dostlarımızın sitelerinde belirlenecek bir gün aynı anda yayına bir gün ara vererek siyah bir sayfayla okuyucularımızın karşına çıkıp Sabah Gazetesi yazarı Umur TALU'ya yapılanları protesto amacıyla yayınımıza bir gün ara verdik olmalıdır.Bu bir tür sanal grevdir.

aslan81(metin ayan)    04 Nisan 2008 03:12
ARKADAŞLAR ŞU RÜTBE BEKLEME SÜRELERİNİN ARTIRILMASINA TAKTIM 12YIL OLAN RÜTBE BEKLEME SÜRESİNİN ARTIRILMASIYLA NE AMAÇLANIYOR, BİZLER GENERALMİ OLUYORUZ Kİ BEKLEME SÜRESİYLE OYNANIYOR HAYIR BUNUNLA ÜTĞM.NE KADAR İNDİRİLEN MAAŞ SEVİYESİNİ TĞM.NİNDE ALTINA ENDEKSLEMEK. RÜTBE KARŞILIKLARIYLA DA TEKRAR OYNAMAYA İMKAN YARATMAK KENDİLERİNİN BEKLEME SÜRESİNİ AZALTIRKEN BİZLERİNKİNİ ARTIRMAK TEMAD NE YAPIYOR BUNU DÜZELTMEK İÇİN? KOCA BİR HİÇ \'FARUK\'RUMUZLU BİR ARKADAŞTA TEMAD'IN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILMIŞ VE DE ÇOK BİLGİLENMİŞ UFKU GENİŞLEMİŞ YAHU TEMAD NE YAPACAĞINI NASIL YAPACAĞINI YANLIŞTA OLSA MESAJ PANOSUNDA DUYURSA BİZDE BİLELİM SONUNA KADAR DA DESTEKLEYELİM DEDİK. NEYAPTI EYLEM PLANI VARMI? BU ARKADAŞIN ALDIĞI GİZLİ BİLGİYİ ALMAK İÇİN BİZDE EDİRNEDEN ANKARAYAMI GİDECEĞİZ? KOLTUK SEVDALILARINI ANLAYAMIYORUM ANLAMIYORUM DESTEKLEYENLERİ DE, O ZAMAN BİRGÜN ÇIKAR ORTADA KALAKALIRLAR ŞAŞKIN ŞAŞKIN \'HAYAL PEŞİNDE KOŞMA ŞAŞKIN\', \'BİR O YANA BİR BU YANA BAKMA ŞAŞKIN\'çözüm yanında su(dereler)akar,temad bakar.

selman    04 Nisan 2008 02:20
Bu güzel siteye üye oldum fakat resen emekli olan ve hem TSK da iken hem ayrıldıktan sonra Astsubay camiası için bir çok girişimde bulunmuş,bulunan ve bulunacak olan ya da kendini öyle gören bir insanım.Resen emekliler için TEMAD ve bu sitedeki uygulamaları öğrenmek istiyorum.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sn.Selman Resen emeklilik iki şekilde birincisi TSK da görev yapamaz raporu alarak emekli edilenler, diğeri yargı (veya YAŞ) kararı ile emekli edilenler ikinci grup için herhangi birşey yapmamız mümkün değil ancak bu konuda mücaadele verenlere destek olabiliriz TSK da görev yapamaz raporu ile alt derecelerden emekli edilenlerle ilgili tekliflerimiz oldu bu artarak devam edecektir. TEMAD NE YAPIYOR sorunuza maalesef yanıt veremiyoruz. iyi günler

Mustafa SEVİMLİ    03 Nisan 2008 23:52
Sayın,

İlgili.

UMUR TALU'suz sabah ,

OKUR'suz gazete OLMAZ .

UMUR TALU nerede,"BİZ" ORADA.!.

Saygılarımla. / M.S / NİSAN 2008

Salih Tuzcu    03 Nisan 2008 21:28
Sayın Meslekdaşlarım
Bugün Sabah gazetesinde Sn.Umur TALU'nun yazısını okuduğum zamanki duygularımı anladığınızı biliyorum çünki sizlerde ayni duyguları yaşadınız.Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış tepkimizi dile getirelim böylece hem vefa borcumuzu öder hemde bir hakkın iadesine katkılar sağlarız. Umur Talu yüreğini bizden adaletten yana koydu ona şükranlarımı sunuyorum. Tepkimizi Sn.Gürpınarın yazısındaki mail adreslerinin yanı sıra birde gazete editörüne iletirmisiniz? Saygılarımla editor@sabah.com.tr

erencan    03 Nisan 2008 20:53
Sayın Kılınç , vallahi ağlanacak halimize gülüyoruz. Bu nasıl kanun bilen varsa beri gelsin. 52 yaşından sonra çalışmak yasak ama 65 yaşında emekli maaşı bağlanıyor , 65 yaşından sonra doğum yapacaksın ve emzirme parası alacaksın. ::)))

MEHMET ALİ KILINÇ    03 Nisan 2008 18:44
GÜLERMİSİN AĞLARMISIN....

Alacaklısına borcunu ödemek için yün toplamak amacıyla tarlasına çaltı dikeni ekeceğini söylen Nasrettin Hoca öleli asırlar oldu. Bu sözleri Nasrettin Hoca söylemiş olamaz. Yaşasaydı zaten, bunları duyunca eminim kıskançlıkla karışık, bu dünyada bana artık ihtiyaç kalmamış deyip kahrından ölümü kendisi isterdi.
Resmen biz emeklilerle alay ediyorlar. Fıkradaki gibi biri iyi, biri kötü iki haber. 1 nisan şakası, gibi ama olamaz çünkü 1 Nisan geçeli iki gün oldu. .
TBMM'de ilgili bakan konuşuyor, ve müjde veriyor: " Kimse emeklilik yaşı 65 oldu diye üzülmeesin, onlar için sevindirici müjdemiz de var. Emzirme yardımı kapsamına emeklileri de alacağız" demiş. Gülermisiniz ağlar mısınız. İşin daha da ilginç tarafı aynı bakan önceki dönemlerde, muhalafetteyken, emeklilik yaşının 58 olmasıyla ilgili yasa üzerine kürsüde "bu yasasanın adı mezarda emeklili yasasıdır" diyen kişi.
Bizim bu platformlardan her gün haykırdığımız sıkıntılarımıza, ülkenin emekli assubaylarının büyük bölümü açlık sınırında maaş alıyor diye sorunumuza çözüm bulmasını, insafa gelmesini beklediğimiz sac ayağının bir ayağını bunları söyleyen kişi temsil ediyor. Varın gerisini siz hesaplayın...
Sezimizi dyurmamız için galiaba, her gün şehit olma riskiyle görev yapmış olmak, camia olarak her gün şehit vermek bile yetmiyor.
Sesimizi duyurmak için başka yollar arayıp bulmamaız gerekiyor. Saygılar....

aslan81(m.ayan)    03 Nisan 2008 12:57
Mustafa Kemal,in askeri değerli büyüğümüz istiklal savaşı gazisi yakup satar,ın şahsında önceki gün bestler derelerde şehit olan ve olmuş tüm vatansever evlatların ana baba kardeş akrabaları ve gazilerimiz ne mutlu sizeki bu vatan ve geçmişteki şehit ve gazilerimizin yaptıklarının üzerine bir şeyler katabildiniz allah bizede nasip etsin şükran duygularımızla unutmayız unutturmayız.

Edip HAYTE    03 Nisan 2008 01:55
Fenerbahçe'nin 2-1 Chelsea galibiyetini kutluyorum. Ne Güzel, Ne Mutlu, Harika...

Ahmet KESER    02 Nisan 2008 22:54
Sayın AKPINAR.Sizin meslektaşlarımız için ne denli özveride bulunduğunuza yakinen tanık oldum.Ailenize ayıracağınız zamanı assubay onur mücadeleisine ayırdınız.Bir davanın yükünü çekenlerdensiniz.Hepimiz size teşekkür ediyoruz.

yaşar sığınç    02 Nisan 2008 22:24
arkadaşlar,aklıma takıldı yasal temsilcimiz TEMAD bugüne kadar kuvvet komutanı veya genkur.bşk.tarafından ziyaret edildimi acaba ben bilmiyorumda öğrenmek istedim saygılar sunarım.

mehmet burkay    02 Nisan 2008 19:28
Saygıdeğer meslektaşlarım
Bilindiği üzere,T.S.K.nin bünyesinde Subaylar,astsubaylar,Uzman çavuşlar,Uzman erbaşlar ve sivil memurlar görev yapmaktadır. Bize verilen görevleri,çok kutsal sayıp canımızı da ortaya koyarak,gözümüzü dahi kırpmadan gücümüz yettiğince yerine getirdik ve de yapamaya devam edeceğiz.
Bizlere bu görev ve sorumlulukları tevdi edenler, görev paylaşımında çok cömert, ama haklarımızın paylaşımında, her defasında yanlı davranarak lehlerine kullanmışlardır. Haklarımız gasp edilmiştir.
Kendilerini tarif ettirirken, bizleri korumayı ve kollamayı haklarımızı gözetmeye söz verenler ve bunu kendilerine mutlak bir görev sayanlar, hakların dağıtımı sırasında, her defasında BİZ ASTSUBAYLARI UNUTMA HASTALIĞINA yakalanmışlardır. Evet, bu bir hastalık haline gelmiştir. Belki de bunun adı HEP BANA, HEP BANA HASTALIĞI da olabilir.
Görevli olduğumuz sıralarda, Üst varken, astlar konuşmazlarla susturulduk. Doğru bildiğimizi bile söyletmediler. Kendi düşüncelerinin yanlış olduğunu bile bile, bizlere yanlışları da, doğru olarak kabul ettirdiler. Ama, hala yanlış yaptıklarının farkında olamadılar. Esas duruşlarla elimizi kolumuzu da bağladılar, verilen haklarımızı istemeye gücümüz de olmadı. Yine de doymadılar. T.S.K ne verilen her türlü iyileştirme ve hakları T.S.K nde yalnız kendileri mevcutmuş gibi, kendilerine aktarıp el koydular. Bizleri ikinci sınıf vatandaş konumuna düşürerek, halimizi içler acısı bir şekle dönüştürdüler.
BİR MUM YAKIYORLAR AMA, O MUMU BİZE GETİRİNCEYE KADAR ALEVİNİ SÖNDÜRÜYORLAR. Adalet den bahsediyorlar ama, NEREDE ADALET ? nerede astın HAKLARI, nerede üstün VİCDANI ?
BİZLER ANCAK HAKLARINI ALAMAYANLARIN ÜSTÜ OLABİLDİK.
Astsubayların haklarını gözetmeye ve kollamaya yetkili olanların, BİRAZ DA ÖZLERİNE dönerek, düşünmelidirler.BİZLER DE ONLARIN BİR MESLEKTAŞI VE ATATÜRKÜN KURMUŞ OLDUĞU BU CUMHURİYETİN BEKÇİLERİ OLDUĞUMUZU UNUTMASINLAR.
Temad Genel Merkezimizin önümüzdeki seçimlerinde seçilecek ve bizleri temsil edecek ekibin öncelikle HAKLARIMIZIN alınmasında gayret göstermeleri dileklerimle.....
Saygılarımla

Yusuf Özkara Antalya    02 Nisan 2008 19:06
http://www.anttemad.com/
TEMAD BORNOVA İLÇE BAŞKANLIĞI'NA YENİ SEÇİMLE GELEN BAŞKAN VE YÖNETİM KURULUNU TEBRİK EDER, GELECEKTE BAŞARILI ÇALIŞMALAR TEMENNİSİ İLE BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.

YUSUF ÖZKARA
TEMAD ANTALYA İL BAŞKANI

Aziz Saydam    02 Nisan 2008 18:09
Sevgili arkadaşım Mehmet Akpınar'a bu güne kadar vermiş olduğu özverili hizmetlerden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Kendisi yine aramızda bizimle, güçbirliği içinde büyüyerek sürecek bu birliktelik.

MURAT AKTUNA    02 Nisan 2008 17:07
Sayın Akpınar,sizi bu sayfalardan tanıyoruz Assubay onuru için çalıştığınızı da iyi biliyoruz,Ankara da çalışmalarını yürüten yeni oluşum un içinde olduğunuzu da biliyoruz ,umuyoruzki bu oluşum siz ve sizin gibilerin sayesinde,başarıya ulaşacaktır.Hizmetlerinizden ötürü teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Ersen Gürpınar    02 Nisan 2008 13:45
Saygıdeğer Arkadaşlarım
KAMU KESİMİ Sitesinde arkadaşlarımızın gayreti ile Assubayların kısa bir tanımı ve sosyal ekonomik sorunlarımız ana hatları ile yer almaktadır. Yorumlarınızla konunun gündemde tutulması kamuoyu oluşturulması ve ilgililerin çözümüne katkılarını sağlamalıyız. İlginiz için assubaylar adına teşekkür eder, herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

http://www.kamukesimi.net/index.php/Sorunlariniz/Ast subaylar.html


3753
Mesaj Defteri yazıları