MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


burak    05 Mayıs 2008 07:51
TEMAD mı yaptı Sn UMUR TALU'mu?
Bu günkü yazı:ilgili anayasa maddelerinden sonra

"Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği TEMAD Yönetim Kurulu olarak, 30.04.2008'de saat 16.00'da, özlük haklarımızda düzenleme yapılması ve astsubaylara 1'inci derecenin 5'inci kademesinin çıkarılmasının TBMM'de önce kabul edilip sonra geri alınması konularında Sayın Milli Savunma Bakanı ile görüşülmüştür.
Görüşmelerde... yüksek okul bitiren ve bekleme süresini dolduran tüm memurların, kadro ve makam şartı aranmaksızın 1'in 4'ü kademesine çıkabildiği, çıkamayan tek devlet memurunun astsubaylar olduğu, bu adaletsizliğin ve haksızlığın giderilmesi için 926 sayılı kanunda değişiklik yapılması gerektiği...
Taleplerimizde haklı olduğumuz ve açıkça mağdur olduğumuz kabul edilmesine karşın herhangi bir iyileştirme yapılmadığı, haklı taleplerimizin dikkate alınmadığı, artık sivil toplum kuruluşu olarak yasal hakkımızı kullanacağımız Sayın Bakana arz edilmiştir.
Sayın Bakanımız, taleplerimizin haklı ve makul olduğunu, bu konuda ancak Genelkurmay Başkanlığı'ndan teklif beklediğini, teklif gelmesi halinde Bakanlık olarak değerlendirebileceklerini, asıl çözüm makamının Genelkurmay Başkanlığı olduğunu tarafımıza iletmişlerdir.
TEMAD Yönetim Kurulu olarak Genelkurmay Başkanımızdan ve İkinci Başkanımızdan randevu alıp, Sayın Bakanımızın belirttiği gibi, özlük haklarımızla ilgili taleplerimizi Sayın Genelkurmay Başkanlığı'na ileteceğiz.
Herhangi bir gelişme olmaması halinde özlük haklarımızın alınması ile ilgili yasal her türlü haklarımızı kullanacağız."

ve diğer ilgili Anayasa maddeleri.Basın açıklaması gibi resmen.Tebrik ediyorum.

ozgur gencer    04 Mayıs 2008 21:35
"Ortada bir dediği bir dediğini tutmayan bir bakan mevcut." BU SOZE AYNEN KATILIYORUM.
Bu bakani,basbakanliga sikayet etmeyi deneyelim bakalim ne olacak.hatta cumhurbaskanligina da yazalim..bence gonderilen maillerin sayisi yuksek olur ise biraz kendilerine gelebilirler.
zira politakicilar bizlerin sorunlari ile bize dusmanlik duyduklari icin degil lakaytliklarindan ilgilenmiyorlar. AMA GENELKURMAY RESMEN BIZIM DUSMANIMIZ GIBI DAVRANIYOR. tum askerlik yasamimda da benim kisisel izlenimim bu oldu. Genel kurmay subay sinifinin hizmetkaridir.ama bize gelince dislerini cikartip hirlamaktan baska bir sey yapmaz.. Bunlari dusundukce daima aklima mulkiyelilerin soyledigine inanilan "once mulkiye sonra Turkiye" sozu aklima geliyor.Mulkiyelilere atfedilen bu sozun asli sanirim ONCE HARBIYE SONRA TURKIYE.. olmali idi.. zira senelerdir gordugum uygulama bu yonde..

Levent KESMEN    04 Mayıs 2008 19:54
Harun KURUOĞLU arkadaşımızın görüşlerine katılıyorum.Meslek yaşamları içerisinde birçok psikolojik savaş oyunlarına maruz kalan bizlerin emeklilik yaşamlarında da aynı oyunları yaşaması,kendilerinde ve ailelerinde büyük bir hayal kırıklığı,güvensizlik,küskünlük v.b.gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır.Birlik ve beraberliğin ençok ihtiyaç duyulduğu günümüz Türkiyesinde Cumhuriyet ve ilkelerine en iyi şekilde sahip çıkan kurumumuzun bu bireylerinin sorunlarına biran evvel sahip çıkarak gerekli birlik ve beraberliğin sağlanması;Başta Genelkurmay başkanı ve tüm komutanların birinci önceliği olmalı.Temad başkanımızda bunu kendilerine en iyi şekilde dile getirebilmelidir.Aksi takdirde Cumhuriyet ve ilkelerine sahip çıkmada,vatanın bütünlüğünü korumada aileleriyle beraber her türlü fedakarlığı gösteren;bu uğurda birçok şehit ve gazisi bulunan böyle bir toplumu yok saymak,onlarla oyun oynamak,layık görülen maaşlarıyle yoksulluk sınırından açlık sınırına doğru itmek,içlerindeki yaranın gittikçe büyümesine,arkadaşlarımızın gösterdiği tepkiler başta kurumumuza olmak üzere ciddi zararlara yol açmaktadır.lütfen Ülkemizin ve kurumumuzun vazgeçilmezi olan böylesine güzide bir topluluğu oyalamaktan vazgeçerek biran evvel onları kazanmaya bakın.Bu görev hepinizin.Saygılarımla.

EMEKLİ ASSUBAYLAR    04 Mayıs 2008 15:26
GES K.lığı emeklileri (Sb-Assubay-svl memur) 09 MAYIS 2008 günü TANDOĞAN Ordu evinde müzikli yemekte bir arada olmaya davet ediyoruz. Organizasyon Yusuf ARIKAN (0535 9637598- Hüseyin SAVCI 0505 805 1965)

ali nas    04 Mayıs 2008 14:17
Daha hala astsubay camisının haklarının, sorunlarının çözüm muhatabını konuşuyoruz.Ortada bir dediği bir dediğini tutmayan bir bakan mevcut.
ben buna KUKLA Bakanlık derim.Bu bakanlık bizim muhatabımız olmadığı gibi,subay haklarının kanunlaşmasında hükümete servis yapan bir bakanlık.
Artık Muhatap tektir.Oyunu kuralına göre oynayıp asıl olmamız gereken sahada olmak ve aktivasyon gerçekleştirmek gerekiyor.Bu iş yıllardır dosya al,dosya ver,açılış yap,resim çektir v.b. göz boyama boyutunu geçmek zorundadır.

N.K.
E.Astsb.

murtaz odabaş    04 Mayıs 2008 00:51
Başkanımızla görüşen MSB nı sayın vecdi Gönül,özlük haklarımızla ilgili, asil çözüm makamının genelkurmay başkanlığı olduğunu,oradan teklif gelmesi halinde bakanlık olarak değerlendireceğini bildirmişdir.
Aynı bakan 17.07.2007de assubayların sorunlarını yazan,star gazetesi yazarı sayın Halit Tunç'a arayarak assubayların sorunlarını bildiğini genel seçimlerden sonra MSB gelecek arkadaşımız(kendisi tekrar geldi)assubaylarla ilgili pakette yoğunlaşacağını,assubayların bütün sorunlarını bildiğini çözümlerin üretilmiş olduğunu ilğili bakanlıkla(maliye bakanlığı) arasında görüş birliği sağlandığında sonuçlanacağını belirtmiş,yazarımızın bir müjde verebilirmisin ısrarına şu cevabı vermiştir. Seçim aşamasında bu etik olmaz.Bilsinler ki her türlü haksızlık giderilecekdir.
Şimdide TEMAD'a ,asıl çözüm makamının genelkurmay başkanlığı olduğunu söylüyor.
Bunun neresi etik ? Hani çözümler üretilmişti?

HARUN KURUOĞLU    03 Mayıs 2008 19:02
Sayın TEMAD Genel başkanımızın Sayın Genelkurmay başkanımızdan Emekli Assubayların sorunlarını görüşmek için randevu aldığını farz edelim, Genelkurmay başkanımız TEMAD başkanımıza dese ki; Sayın başkan, siz on binlerce emekli Assubayımızın üyesi bulunduğu bir derneğin başkanısınız ve yıllarca ordumuzda görev yapıp emekli olan bilgili ve kültürlü bir insansınız, Türk Silahlı Kuvvetlerini ve bu kuvvetin Türk toplumundaki yerini de bilmeniz gerekir, sorunlarınızın çözümü için yıllardır o bakan senin, bu milletvekili benim, falan partinin adamları şunun diyerek boşu boşuna koşturdun ve Genel başkanlığını yaptığın derneğin üyelerini de yıllardır sorunlarınızı çözüyorum diye boşu boşuna ümitlendirdin, ilk başvuracağın makam ben olmam gerekirken, ne yapıp yapıp sorunlarınıza bizim kanalımız ile çözüm aramanız gerekirken bana neden en son geliyorsun dese, acaba başkanımız ne cevap verir merak ediyorum?
Sayın Genelkurmay başkanım; Binlerce emekli Astsubay meslektaşlarımız, aylardır yazılarımız da bizim tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturacak tek makam GENELKURMAY BAŞKANLIĞIDIR diyoruz. Uygulanabilirliği ve verimli olma olasılığı yüksek olan düşüncelerimizi bir türlü sizlere ulaştıramıyoruz, fakat bu ve benzeri sitelerde yazılan yazılarımızın karargahınızda ilgili personeller tarafından izlenmesi gerektiğine inanıyoruz. İçtenlikle ve inanarak söylüyorum.BIÇAK KEMĞİ GEÇTİ İLİĞE DAYANDIBiz sizin, PSİKOLOJİK savaş taktiklerini ve OYALAMA MUHAREBELERİNİ N en mükemmelini bildiğinizi bilen insanlarız. Aynı mesleğin mensupları olarak birbirimize karşı olan güven duygusu, sevgi ve saygı son derece örselenmektedir. Bu olumsuzluklar bize, ailelerimize, toplumumuza çok ciddi bir şekilde zarar vermektedir, MESLEK VE MESLEKTAŞ SEVGİSİNİN OLUŞTURULMASI sorumluluğu, o meslek mensuplarının LİDERİNİN en önemli ve birinci görevi olmalıdır diye düşünüyor, saygılar sunuyorum.


Harun KURUOĞLU
(E) Asb.-ANTALYA

erencan    03 Mayıs 2008 16:35
Bizi biz yapan ve bizi birbirimize bağlayan değerleri yok etmeye çalışan işbirlikçi hainleri şiddetle kınıyorum.

Mukaddesatımıza , atalarımıza , Türklüğümüze , binlerce yıllık tarihimize ve her şeyimize sövmek şerefsizlerin değişmez karakteristik özelliğidir.

Devlet ve millet hayatını akla ve bilime dayandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyete , Devrim ve İlkelerine sahip çıkanlara saygı , sevgi , selam olsun.

Yusuf ÖZKARA    03 Mayıs 2008 15:39
http://www.anttemad.com
BOZUK MAYA-BOZUK EKMEK

Türkiyeyi parçalamak, Atatürk Devrimlerini, Cumhuriyeti ve kazanımlarını yok ettirmek isteyen ve bu arada,(301) ile Türklüğe hakareti de serbest bıraktıran AB. li dış hainler ile işbirliği yapan iç hainleri, Vatana ve Millete ihanet eden Ermenici Orhan Pamuk yardakcılığını ve savunuculuğunu yapan, asil Yozgat halkına lâyık olmayan iç işbirlikci AKP milletvekili Bekir BOZDAĞı şahsım, derneğim ve Türk Milleti adına şiddetle ve de nefretle kınıyorum!.. Erbakanın dediği gibi : Bozuk mayalı hamurdan ancak bozuk ekmek olur.. Saygılarımla. 03.05.2008

Yusuf ÖZKARA
MUHARİP GAZİ
Antalya TEMAD İL BŞK.

Tel: 0242 243 18 26 GSM: 0532 647 27 02
www.anttemad.com e-mail: anttemad@hotmail.com

MEHMET ALİ KILINÇ    03 Mayıs 2008 13:29
Değerli Meslektaşlarım...
Eğer ben çarşıda esnaf olsaydım, aynı işi yapan, işleri benden biraz daha iyi olan esnaf komşumun benden farklı olarak ne yaptığını, müşteriye nasıl davrandığını merak ederdim.
Günlük gazete yöneticisi veya, gazete köşe yazarı olsaydım rakip gazetenin ve köşe yazarının ne yaptığını, hangi konuları, haberleri ön plana çıkarıp işleyerek, geniş tepki alıp ses getirdiğini yan gözle izlerdim.
Bizim geçen yıl maddi manevi iki ay tepinip, çeyrek gazete sayfasında gazete ilanı olarak yayınlatabildiğimiz sorunlarımızı, hepimizin bildiği gibi Tercüman Gezetesi ilgilileri sağ olsunlar,yazı dizisi olarak bir haftadır döne döne yayınlamaktadırlar. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Gazetelerde yer alacak, ele alınacak konuların nasıl seçildiğini kesin olarak bilmem mümkün olmasa da, içimde sorunlarımızın yedi gündür Tercuman Gazetesinde işleniyor olmasıyla bizim Sabah Gazetesinde Sayın Umur Talu'nun başına gelenleri yakından takip edip büyük tepki göstermemizin büyük ilgisi varmış gibi bir his var.
Bu yayınlar, sorunlarımızın birilerinin beyinlerine kazınması, birilerinin "Ne diyor, ne istiyor bu adamlar, galiba doğru söylüyorlar" aşamasına gelinmesi açısından çok yararlı. Sorunlarımızın hemen çözüleceği anlamına gelmediğini, bir süreç ve mücadele gerektiğini hepimiz biliyoruz. Bu gün Tercüman çapında gazetede sorunlarımızın işlenmeye devam etmesi açısından ve yarın başka büyük yayın organlarının, bize , sorunlarımıza ilgi göstermeleri, ele almaları ve "Ne diyorlar, ne istiyorlar, sıkıntıları nedir bu adamların" dedirtebilmek için Sayın Tercüman Gazetesi ilgililerine memnuniyetimizi belirten teşvik edici tepki
lerimizi göstermeye devam edelimki mesajlarımız sorunlarımızı çözme durumunda olanlara gittiği gibi, bundan sonra sorunlarımızı işleme durumunda olanlara da gitmeye devam etsin . Saygılarımla..

Mehmet AKPINAR    03 Mayıs 2008 11:08
03/05/2008 saat11.07 tarihli Temad mesaj panosuna gönderilen yazım.

Anlayamadığım 1-2 husus var,hani bizde hasbelkader web sitesi editörlüğü yaptık ya işte ondan,Yönetim kurulu toplantınızı Antalya da hangi salonda yaptınız ,derneğin adı TEMED olarak ne zaman değişti A nın yerine gelen E neyi yada kimi temsil ediyor ,1 Mayıs gününden beri hiç yazı yayınlanmadı ,yazımı gelmedi ,işinize mi gelmedi ,açıklarsanız şahsım ve camia memnun olacağız.saygılar.

mehmet burkay    03 Mayıs 2008 09:59
saygıdeğer meslektaşlarım..
temad sitesinde sorunlarmı var? hani özel bir webmastır görevlendirmişti? gelen yazılar atılmıyorsa;
1-İlke ve kurallar çok sıkı çalışıyor demektir.
2-webmastır yoğun tempodan yetiştiremiyor olabilir
3- ANLADIM ŞU SIRALAR SİTEYE GÖNDERİLEN YAZILARDAN KENDİLERİNİ ÖVECEK YAZI BULAMIYORLARDIR.
bu nedenlerden dolayı yazılar siteye atılmıyor.Bilmem anlatabildi mi?

aslan81(metin ayan)    03 Mayıs 2008 01:39
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BENCE SÖZÜN BİTTİĞİ YERE GEÇTE OLSA GELDİK SON GÜNLERDE MECLİSİN TAVRI KKK NININ VERDİĞİ SÖZLERİN ARKASINDA DURMAMASI "KKK LIĞI LAF DEĞİL İCRA MAKAMIDIR" BİZ TEKLİF ETTİK DEYİP GEÇEMEZ DEMEKKİ oyalamaya devam, şimdi nacizane önerim ortak payda da bir araya gelmektir BÜYÜKLERİMİZİN BÜYÜKLERİNE o yüzden çağrıda bulundum artık BU GÖREV SİZİN yoksa vebalde sizde kalacak (ben şahsen öbür tarafta hakkımı soracam)haddim olmayarakda BÜYÜKLERİME bir öneri 2008 asb yılı nedeniyle ORTASINDA HAKSIZLIKLARIN MADDE MADDE YAZILDIĞI büyük puntoyla SİYAH BİR ÇELENK NEDEN bizim pantalon çizgimizde siyahtır onun için ankara da GNKUR önünemi konur kızılayda ATAMIZA şikayet babındamı olur özgürlük heykeli önünemi olur konarak birde basın açıklamasının tam zamanıdır yoksa bir 5 sene dahamı geçecek çekişmeyle biz çekişirken onlarda seyredecek ellerini ovuşturarak TAHT KAVGASI YİNE YAPARIZ ŞİMDİ BERABERCE OTURUP KONUŞARAK SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM GETİRMEYE ADIM ATMA EYLEM ZAMANIDIR EYLEM -Dağıtım -Gereği ---------------------1.Temad 2.Em.Asb.lar .3.Büyüklerimin,Büyükleri .

tamer gökçeli    03 Mayıs 2008 00:16
birileri utanmadan yalan söylüyor.ey yukardakiler topu habire taca atacağınıza alın topunuzu gidin kendiniz oynayın.bu ne pervasızlık bu ne ciddiyetsiz devlet adamlığı,kendini lider görenler liderlik nutukları atanlar kendinize gelin tv de ahkam kesmekle lider olunmuyor.yerinizin adınızın makamınızın gereğini yapmanın zamanı geldi geçti.eğer bir şey yapmaya niyetiniz yoksa da çıkın bunu millete açıklayında umut tacirliği yapmayın.yakışmıyor sizlere

NecmiSÖNMEZ    02 Mayıs 2008 21:45
TEMAD Yönetim Kurulu'nun Basın açıklamasını hayret ederek okudum.Kurul olarak 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde özverili çalışmalar yaparak MSB lığınca Assubayların sorunlarını çözecek makamın GENELKURMAY BAŞKANLIĞI olduğu açıklamasının yapılmasını sağlamışlar.Şimdi samimi bir merak içerisinde şu sorulara cevap arıyorum.
1-GENELKURMAY BAŞKANLIĞI Assubayların sorunlarını yıllardır çözmek için çaba sarfediyordu da siyasi irademi çözmek istemiyordu?
2-Siyasi irade, "Biz sizin sorunlarınızın çözümü için bize getirilecek teklifleri dikkate almaya hazırız.Eğer GENELKURMAY BAŞKANLIĞI sorunlarınızı çözmeye niyetliyse" mi demek istiyor?
Yoksa ne şiş yansın nede kebap politikası doğrultusunda yapılan bir basın açıklaması kimseyi tatmin edemez.HİÇ BİR SORUNU DA ÇÖZEMEZ.

Müzeyyen DURSUN    02 Mayıs 2008 17:38
ZORUNLU AÇIKLAMA:
Mevcut TEMAD Yönetimi üyelerinin ziyaret ettikleri TEMAD şubelerinde Kadın Kollarının Müzeyyen DURSUN başkanlığında yeniden yapılandırılacağı biçiminde açıklamada bulundukları öğrenilmiştir

Bu söylentiler asılsızdır, kadın kolları yeni oluşum içinde yerini almış olup, ne bu gün ne de gelecekte mevcut yönetimle bir iş birliği asla söz konusu değildir.

Müzeyyen DURSUN
İstifa Eden Kadın Kolları Başkanı

yaşar yılmaz    02 Mayıs 2008 16:36
Haklarımızı alma konusunda adresin gen.kur.bşk.lığı makamı olduğunu bizlere öğreten sayın bakan ve temad'ı kutlarım.Demekki temad 5 yılda bu kadar yol kattetti.önümüzde ki 5 yılda da gen.kur.bşk.ile görüşürler.eder 10 yıl. gen.kur.da başbakanı adres gösterirse 5 yılda oradan eder 15 yıl.şunun şurasında ne kaldı ki...sabredelim, sabredelim temad halleder. mevcud yönetim bu konuda o kadar duyarlı ki. gen.kur.veya kkk.de kokteyl var gel derler.koşarak gider esas duruşunu gösterir olur biter.ne kadar güzel.bi'daha seçeriz.15 yıl ne'ki... başarılarınızın devamını dilerim efendim...

EMEKLİ ASSUBAYLAR    02 Mayıs 2008 13:39
GES K.lığı emeklileri (Sb-Assubay-svl memur) 09 MAYIS 2008 günü TANDOĞAN Ordu evinde müzikli yemekte bir arada olmaya davet ediyoruz. Organizasyon Yusuf ARIKAN (0535 9637598- Hüseyin SAVCI 0505 805 1965)

MEHMET    02 Mayıs 2008 12:21
TÜM MESLEKTAŞLARIM İÇİN BİR KAÇ CÜMLE ŞİİR
ASSUBAY

0 ÖNCE BİR İNSAN,VATANINA YÜREKTEN BAĞLI OLAN
çALIŞKAN,ÜRETEN, VE EN İÇTEN PAYLAŞAN
0 BİR ASKER,SÖZÜNÜN DAİMA DİMDİK ARKASINDA DURAN,
0 BİR ASKER ATASININ İLKELERİNİN İZİNDE HER DEN OLAN,

0 BİR ASSUBAY KUTSAL ÜLKESİNİN;BUGÜNÜ,YARINI,GELECEĞİ İÇİN YILMADAN ÇALIŞAN,
0 BİR İNSAN,EVİNDE HUZUR BULAN,YAŞAMI PAYLAŞAN,
0 BİR BABA EVLATLARINI EŞİYLE ELELE GELECEĞE YÜREKTEN HAZIRLAYAN,
0 BİR ASKER BEN DEĞİL BİZ OLABİLEN HER KOŞULDA EN İÇTEN. MEHMET GÜCÜYENER

Gazanfer Yüksel    02 Mayıs 2008 12:06
BUGUN TUM DUNYADA KUTLANMAKTA OLAN,EMEK BAYRAMI , BIZLER,YILARDIR EMEGINI, CANINI, KANINI ,TERINI,BUYUK GAYRET VE AZIMLE KENDI CABALARIYLA, KENDI OLANAKLARIYLA ELDE ETTIGI,BILGISINI TECRUBESINI,HER SEYINI VE ENSEVDIKLERINI DAHI FEDA EDEREK,TURK SILAHLI KUVETLERININI.YUCELTEN, DAIMA ILERIYE TASIYAN,ATATURKUN O ALTI DEVRIM ILKESINI NAMUS BILEN,ASLA HIC BIRINDEN VAZ GECMEYEN BIZ EMEKCI ASSUBAYLARIN DA 1 MAYISI KUTLU OLSUN.
YASASIN TURKIYE CUMHURIYETI
YASASIN KEMALIZIM
YASASIN ATATURK DEVRIMLERI

mehmet doğan    01 Mayıs 2008 23:54
''Yönetim kurulumuz göreve başlayalı HENUZ BEŞ YIL GİBİ ÇOK KISA BİR SÜRE OLMASINA RAĞMEN, Sayın Milli Savunma Bakanımızın dediği gibi sorunlarımızı çözecek makamın GENELKURMAY BAŞKANLIĞI OLDUĞUNA karar vermiştir.''
5 yıl gibi kısa bir sürede bu karar alınabiliyorsa sorunlarımızın çözümü için 2050 yılı en yakın tarih gibi görünüyor.zaman dediğin nedir ki göz açıp kapayana kadar geçer,ya sabır!!
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Bunlar ömrümüzü 500 yılmı sanıyorlar.

HARUN KURUOĞLU    01 Mayıs 2008 22:27
TEMAD YÖNETİM KURULU BASIN AÇIKLAMASIYönetim kurulumuz TEMAD genel başkanımız Sayın Mustafa EROL başkanlığında 01.MAYIS.2008 günü Emekli Assubaylarımızın sorunları ve çözüm yöntemlerini görüşmek üzere Genel merkez binamızda bir koordinasyon toplantısı yapmıştır.Toplantıda tüm sorunlar masaya yatırılmış olup çok titiz bir çalışma sonucu alınan kararların en önemlisi aşağıya çıkartılmıştır.

Yönetim kurulumuz göreve başlayalı HENUZ BEŞ YIL GİBİ ÇOK KISA BİR SÜRE OLMASINA RAĞMEN, Sayın Milli Savunma Bakanımızın dediği gibi sorunlarımızı çözecek makamın GENELKURMAY BAŞKANLIĞI OLDUĞUNA karar vermiştir.

Tüm emekli Assubaylara duyurulur.Harun KURUOĞLU
(E) Asb -ANTALYA
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
TEMAD yönetimini bu anayışından dolayı şahsen kutluyorum şirket yönetiminde Sn.Bşk. kendini 10 yıl süre ile müdür atamamış, çünki 5 yılda birşey anlaşılmıyor. E.G

ahmet    01 Mayıs 2008 21:38
tüm astsubayların nato tarafından kabul edilen 2008 astsubay yılı kutlu olsun.

ahmet    01 Mayıs 2008 21:25
2008 yılının nato tarafından astsubay yılı ilan edildiğini biliyormusunuz

ahmet    01 Mayıs 2008 21:16
2008 yılının nato tarafından astsubay yılı olarak ilan edildiğini biliyor muydunuz. Türkiye bir nato ülkesi olduğuna göre Türk astsubayının da yılı olmaz mı. Sizleri hiç tebrik eden oldu mu. bizler laik ve atatürkçü astsubaylar olarak 2008 yılında haklarımızın verilmesini istiyoruz. Bu yıl bu bahane ile haklarımızı verirlerse verirler yoksa bir daha mümkün değil. tüm emekli arkadaşlarıma , genç arkadaşlarıma ve Türk milleti için canını siper eden uzman çavuş ve erbaşlarımıza en içten saygılarımı sunarım.


3753
Mesaj Defteri yazıları