MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Ersen Gürpınar    29 Ekim 2008 01:39
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Hiçbir ulusun başaramadığını TÜRK ulusu başararak emperyalistlere karşı verdiği savaşı kazanıp ümmet olmaktan Cumhuriyet sayesinde kurtulmuştur. Cumhuriyet İmtiyazı ve adaletsizliği red ederek herkezin sosyal hukuk devletinin nimet ve külfetlerinden eşit yararlanmasını öngörür. 85 nci kuruluş yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetin tüm kurum ve kuralları ile hayata geçmesini ve huzur içinde nice Cumhuriyet Bayramlarını kutlamanızı diler,saygılar sunarım. YAŞASIN CUMHURİYET-NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Cengiz ERTEN    29 Ekim 2008 00:52
Cumhuriyetin kuruluşunun 85.yılını ve Tüm emekli ve muvazzaf Assubayların Cumhuriyet Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum.
Saygılarımla.....

AYDOĞAN    29 Ekim 2008 00:16
TEMAD Kadıköy şubesine yapılan bu hain saldırıyı kınıyorum. Hainler kötü emellerine ulaşamayacaktır. Ne mutlu Türk'üm diyene. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramlarını kutluyorum.

necmi günay    28 Ekim 2008 23:48
TEK DOĞRU OLAN,

ÜLKEMİZİN REFAHI ve YÜCELMESİ İLKESİNİN,

HERKES TARAFINDAN ANLAŞILMASI ve SÖYLENMESİ DİLEKLERİMLE

CUMHURİYETİMİZİN 85.YILINDA SAYGILARIMI SUNUYOR,

BAYRAMINIZ BAYRAM OLSUN DİYORUM.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI

NECMİ GÜNAY

abdullah ektik    28 Ekim 2008 23:24
http://www.emekliassubaylar.org
NE MUTLU TURKUM DIYENE.

Hikmet BOLAT    28 Ekim 2008 23:07
[B]Canlarıyla, Kanlarıyla; Dişleriyle, tırnaklarıyla; esirgeyerek, koruyarak; kurdukları ve bize emanet ettikleri:

Cumhuriyetimizin Kuruluş yıldönümü ve Bayramımız Kutlu Olsun. [/B]

Hikmet BOLAT    28 Ekim 2008 22:55
Kadıköy TEMAD Şube Lokaline yapılan Hain Saldırıyı Kınıyor, Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Fevziye    28 Ekim 2008 21:03
Cumhuriyetimizin fikren 85. yıl dönümüne geldiğimizde tüm aydın, demokrat, yüce Atatürk'ün inkılâp ve devrimlerine sahip çıkan Assubay camiasının Cumhuriyet bayramını kutlar selam ve saygılarımı sunarım:
TEMAD eski kadın kolları başkanı [B]Müzeyyen DURSUN.[/B]

Çetin    28 Ekim 2008 21:02
Devletimin, milletimin ve vatanımın bütünlüğü, bağımsızlığı için herkesin Cumhuriyet bayramını kutlar, saygılar sunarım

Ökkeş Kadri BAÇKIR    28 Ekim 2008 20:00
-CUMHURİYET'E VE DEMOKRASİYE İNANANLARIN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN. NE MUTLU BİZE ONU ARMAGAN EDENLERE , NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Fevziye    28 Ekim 2008 18:11
KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞINA HAİN,TAŞARONLARIN KOYDUĞU BOMBAYI KINIYORUM ÜLKEMİZİN BİRLİK BERABERLİĞİ ASLA VE ASLA BOZULMAYACAKTIR...

Hayati ERGÜRBÜZ    28 Ekim 2008 17:46
Halkımız herşeyin farkında,bu menfur saldırı sonrasında Kadıköy İskele meydanındaki Cumhuriyet Bayramı çelenk koyma töreninde TEMAD coşkulu bir şekilde alkışlanmıştır...

Şerafettin Turgay    28 Ekim 2008 17:39
Kadıköy Şubemize yapılan adice ve alçakca saldırıyı lanetliyorum.Başta Kadıköy şubemiz olmak üzere tüm camiamıza geçmiş olsun .

Abdil Güven    28 Ekim 2008 16:49
TEMAD KADIKÖY ŞUBE LOKALİNE YAPILAN HAİN SALDIRIYI KINAR, KADIKÖY ŞUBEMİZE VE CAMİAMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNARIM.

Ersen Gürpınar    28 Ekim 2008 14:46
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Bu ülkenin nimetlerinden sınırsız yararlanmasına rağmen emperyalistlerin taşaronluğunu yapan hainlerin ve onların destekçileri yurdumuzda kaos ortamı yaratma gayretleri içindedirler. Kundaklamalar saldırılarla biryere varamıyacaklarını o hainler ve onları destekliyenler mutlaka öğrenecektir. Türkiye Emekli Assubaylar Derneği Kadıköy şubemize yapılan bu menfur saldırıyı nefretle kınıyor tüm meslekdaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum.

RIDVAN TAYHAN    28 Ekim 2008 14:21
http://www.yalovatemad.com
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 85. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkü, Silah Arkadaşlarını ve Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Cumhuriyet milletimizin, hürriyet ve bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğinin, çağdaş dünyada hak ettiği yeri alma kararlılığında birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başaracağımızın kanıtıdır.
Millet olarak 85. yılda elde ettiğimiz sonuç bizleri asla yanıltmamalıdır. Önümüzde alınacak mesafelerin bilincinde olmalıyız. Başımızda bulunan terör belası her zamankinden daha güçlü olmamızı gerektiriyor. İstiklal Savaşındaki başarımızı nasıl birlik ve beraberliğimize borçluysak, bu günde önümüze çıkan engelleri aşmak için her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız vardır.
Cumhuriyetimizin kazanımlarını pekiştirmek için ihtiyaç duyduğumuz bir diğer husus da, Cumhuriyetimizin temel ilkelerinin muhafazasıdır. Cumhuriyetimizin, Demokratik, Laik ve Sosyal bir Hukuk Devleti niteliklerini bir bütün olarak savunmalı ve daha da kökleştirmeliyiz. Devletimiz, vatandaşımızın, mutluluğu huzur, refah ve güvenliği için vardır. Bunlar Cumhuriyet ile yönetilen ülkelerin vazgeçilmez nitelikleridir. Terör belasına karşı milletçe verdiğimiz mücadele, bu günlerde daha da kararlılıkla sürdürülmektedir. Terörle mücadelede şehit olan bütün güvenlik görevlilerimize, Allahtan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.
Türkiye Cumhuriyetimiz 85. Yılında Devlet ve Milletiyle el ele vererek muasır medeniyet seviyesi üzerine çıkma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Türk Milleti bu günlere nasıl geldiğini unutmayacaktır. Milli hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz güç, istiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunda gizlidir.
Bu inanç ve coşkuyla Halkımızın ve Camiamızın Cumhuriyet Bayramını Kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Rıdvan TAYHAN Temad Yalova İl Başkanı
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sayın Meslekdaşlarımızın ayni dileklerle Cumhuriyet Bayramını kutluyor,saygılar sunuyoruz.

RIDVAN TAYHAN    28 Ekim 2008 14:15
http://www.yalovatemad.com
27 EKİM 2008 TARİHİNDE TEMAD KADIKÖY ŞUBESİ ÖNÜNE BIRAKILAN SES BOMBASINDAN DOLAYI, BOMBAYI BIRAKAN ELİ KANLI HAİNLERİ YALOVA TEMAD ÜYELERİ ADINA KINIYORUM. KADIKÖY ŞUBESİ ÜYELERİMİZE, TEMAD CAMİASI VE TÜM MESLEKTAŞLARIMA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM.
RIDVAN TAYHAN YALOVA İL BAŞKANI

SİTE YÖNETİMİ    28 Ekim 2008 13:32
KADIKÖY TEMAD ŞUBESİ LOKALİMİZE YAPILAN MENFUR SALDIRIYI,ŞİDDETLE KINAR,ŞUBEMİZ ÜYELERİNE VE TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN BİR DAHA OLMASIN DİLEKLERİMİZİ SUNARIZ.

necmi günay    28 Ekim 2008 13:16
27 EKİM 2008 TARİHİNDE KADIKÖY TEMAD ŞUBESİ ÖNÜNE SES BOMBASI BIRAKILMIŞTIR. BOMBAYI BIRKAN HAİNLER EMELLERİNE ULAŞAMAMIŞTIR. BU HAİN SALDIYI KINIYORUM.

Halil ERGENLİ    28 Ekim 2008 12:33
Kadıköy Şube lokalimize yapılan hain saldırıyı kınar, Kadıköy Şubemize ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Halil ERGENLİ
E. Dz.Kd. Bçvş
Yönetim Kurulu Adına

aslan81(m. ayan)    28 Ekim 2008 11:09
ARKADAŞLAR YARIN TÖREN ALANLARINI DOLDURALIM UNUTMAYALIM BÖYLE ÖNEMLİ GÜNLERDE BOŞ BIRAKTIĞIMIZ YERLERİ BAŞKALARI DOLDURUYOR SONRA BOŞUNA AĞLAYIP SIZLAMAYALIM çocuklarımızada bu günlerin önemini birkezde tören yerinde hatırlatalım,hatırlatalımki cumhuriyetimizin nasıl kurulduğunu unutmasınlar arkadaşlar örneği önümüzde KKTC gençler geçmişini bilmiyor unutmuş unutturulmuş katliamları,savaşı gören ihtiyarlar askerimizi bağrına basarken gençler rumlarla birleşelim diyor rum propagandası çok etkili 74 ten önce rum tarafında çalışan türklere bugün hala maaş veriyorlar?yapılmak isteneni takdirlerinize bırakıyorum SAYGILAR.

aslan81(m.ayan)    28 Ekim 2008 10:54
arkadaşlar camiamıza geçmiş olsun der tüm derneklerin bu tür saldırılara karşı dikkatli ve uyanık olmasını diliyorum tabiki gereken tedbirlerde derhal alınmalı dikkatli olunmalıdır en azından ilk olarak dernek önleri boşaltılıp araç parkı kesinlikle önlenmeli gerekli,gereksiz her türlü malzeme ve çöpler uzağa alınmalıdır.saygılar.

Mehmet AKPINAR    28 Ekim 2008 10:23
Kadıköy Bahariye Caddesi'nde Emekli Astsubaylar Lokali'nde bomba patladı.

Patlamada lokalin camları kırıldı. Olay yerinde bir bombanın daha olduğu bildirildi. Patlamada yaralanan bulunmadığı öğrenildi.

Kadıköy'de Bahariye Caddesi İleri Sokak, olay yeri inceleme ekipleri tarafından güvenlik şeridine alındı. Vatandaşlara olay yerinden uzak durmaları anonsu yapıldı. Şüpheli paket için bomba imha uzmanları çağrıldı.

İkinci şüpheli paket bomba imha ekiplerince etkisiz hale getirildi.
http://www.gercekgundem.com/?p=159039[URL=http ://www.gercekgundem.com/?p=159039]gerçekgündem[/URL]
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz,zanlıların yakalanmasını ve adlete teslim edilmesini bekliyoruz.

mehmet emin atılgan    28 Ekim 2008 09:22
HÜRRİYET GAZETESİNDEN HABER!!!

TEMAD ŞUBEMİZE YAPILAN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM.DERNEK ŞUBELERİMİZİN TERÖR SALDIRILARINA KARŞI DAHA DA TEDBİRLİ OLMALARI GEREKTİĞİ GÖRÜLMEKTEDİR.......

Emekli Astsubaylar Derneği'ne ses bombası 28 Ekim 2008


DHAKadıköy Bahariye Caddesi İleri Sokak içerisinde bulunan Emekli Astsubaylar Derneği'nin camının önüne saat 23.00 sıralarında ses bombası atıldı.


Kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından atılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Patlama olduğu sırada dernek lokalinde sadece bekçinin olduğu öğrenildi. Patlama ile birlikte dernek lokalinde küçük çapta maddi hasar meydana geldi. Ses bombasını atan kimliği belirsiz kişi veya kişilerin kaçarak olay yerinden uzaklaştıkları öğrenildi. Bu arada olay yerinde inceleme yapan polis, şüpheli olarak gördüğü ikinci bir paket fark etti. Bunun üzerine bölgedeki polisler boşaltılarak bomba imha ekibi çağrıldı. Olay yerine gelen bomba imha ekibi ikinci paketi fünye ile imha etti. Paketi inceleyen bomba imha ekibi, telsizden merkezine ikinci olayın da bomba olduğunu bildirdi. Polis olaydan sonra şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

yaşar sığınç    28 Ekim 2008 08:34
istanbul kadıköy temad şubemize bomba konulduğunu,hasarlı olarak atlatıldığını öğrendim,geçmiş olsun diyor bombayı koyanları lanetliyorum,hepimize geçmiş olsun,öz sorunlarımızın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istedim.


3753
Mesaj Defteri yazıları