MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Halil ERGENLİ    31 Aralık 2006 16:44
Merhaba,
Seevgili büyüğümüz Ersen GÜRPINAR'ın iltifatları ve iyi dilekleri bizleri mutlu etti fakat bazı konularda açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissettim.
1. Bu site mynette hala aktif olan ve Hakan HEZER bey tarafından yönetilen http://emekli_astsubay.sitemynet.com/ sitesinin görsel olarak daha hoş ve daha kullanışlı hale getirilebilmesi ve yine Hakan Beyin yönetiminde yoluna devam etmesi maksadıyla tasarlanmıştır.
2. Tasarım konusunda fikir Sayın Ersen GÜRPINAR'ın onur üyesi olduğu 1983 Mezunu Deniz Assubaylarının Sitesi ile ilgili "daha geniş katılımlı bir site yapsanız daha iyi olur" şeklindeki önerisi neticesinde ortaya çıkmıştır.
3. Tasarım işine büyük emek katan arkadaşım Semih KOÇ ve ona destek olmaya çalışan ben yeni bir site oluşturmak yerine başarılı olabilirsek, mynet siteyi bu adreste devam ettirmenin doğru adım olacağını düşündük.
SAYGILARIMLA

Ersen Gürpınar    31 Aralık 2006 01:15
Saygıdeğer Kardeşim Halil Ergenli ve Semih Koç un ellerine yüreklerine sağlık bizlerin sesinin duyurulması için çok güzel bir site hazırlamışlar Bizler ayrı site ve gruplarda kesinlikle bölünme taraftarı ve düşüncesinde değiliz hepimiz AYNİ NEHİRE AKAN DERELERİZ tek düşüncemiz vardır oda mesleğimizin hak ettiği saygınlığa kavuşması ve ekonomik-sosyal haksızlıklarımızın giderilmesidir. İmtiyaz değil talebimiz eşitlik ve adalet tüm mücaadelemiz yasal zeminlerde olacaktır. Sorunlarımızın istismarına bugüne kadar izin vermedik bundan sonrada vermiyeceğiz.Bizim vatanseverlik duygularımızdan kimse şüphe etmemelidir.Biz bu ülkeyi,bayrağımızı ve ordumuzu seviyorum diyenlerden çok seviyoruz bu uğurda mesleğe girerken yemin etmiştik yeminimize sadıkız. Tüm meslekdaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarken tekrar bu sitenin hayırlara vesile olmasını diler arkadaşlarımı bir kez daha kutlarım. :)

HASAN HEKİM    01 Ocak 1970 03:00
YEMİN ETTİK SİPER EDERİZ

Garnizon Komutanı Tümgeneral Uzal, yaptığı konuşmada, ''Birliğimizi evimiz, askerimizi de evladımız biliriz. Fatih Çarman da böyle bildiği için vatanını ve arkadaşlarını korumak için kendini siper etti'' dedi.(haber 10com-10.10.2007)

Tümgeneral Uğur Uzal böyle demiş,Jandarma assubay üstçavuş Fatih ÇARMAN'ın babasına üstün cesaret ve feragat madalyasını verirken.
Evet birliğimiz evimiz,askerimiz evladımız,vatan canımız,bayrak kanımızdır bizim,seve seve canımızı veririz vereceğiz veriyoruzda.
Ama nedense sadece Şehit olduğumuzda hatırlanırız.
Şehit Assubay ÇARMAN'a Allahtan rahmet, geride kalanlarına sabır diliyorum.


3753
Mesaj Defteri yazıları