MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Mehmet AKPINAR    19 Ocak 2007 11:56
Ankara nın göbeğinde konferas yapılacak teröriste gerilla denecek,şu anda İstanbul ve İzmir bölücülerin cirit attığı her türlü mafya vari eylemin gerçekleştirildiği en büyük illerimizden olacak,Ankara da her köşe başında kaçak sigara satıcıları cirit atacak kazançla teröristler finanse edilecek bu teröristler de bizlerin meslektaşları gencecik fidanları şehit edecek ,Askerlerin bankası suudi ortaklı ingiliz bankasına satılacak bizlerde ne iyi yapıyorlar diye rahat rahat oturacağız oturalım ama ne kadar rahat bırakırlar ki maalesef dedelerimizden babalarımızdan aldığımız emaneti koruyamadık çocuklarımıza ve torunlarımıza bırakacak hiç bir şey kalmıyacak.

Şerafettin Turgay    19 Ocak 2007 02:30
Sayın AKPINAR arkadaşım,
Siz dünyada siyaset,ticaret
ve askerliği bir arada yürü
ten böyle maharetli ,becerik
li insanlar gördünüzmü hiç.
Oyak'ı Ülkenin en büyük hol
dingi yaptıkları için,ülkeyi
bölücülere kaptırmadıkları için kutlamak gerekmezmi.
Ticaret bu kar fazlaysa ingi
lizede satar ne var bunda.
Hem yıllardır renoda, axa oyak ta ortaklıklar yokmuydu
Yoksa ulusalcılığımıza laf söylenemez lütfen,bırakın ab
yi falan abd ye bile kafa tutuyoruz baksanıza sabrımız
taşmak üzere diye,gerçi başı
mıza çuval geçirilmesi biraz
fiyakamızı bozdu ama, daha kötüsü olmadığına şükretmek lazım değilmi.

Mehmet AKPINAR    18 Ocak 2007 15:49
Bügün CNNTürk tv.si nde açıklandı Oyakbank Bir İngiliz bankası ile görüşüyor ve bankanın satışı için son aşamaya gelmiş,gerçi spiker şimdi Oyak bunu yalanlar dedi ama henüz aksini duymadım,neyseki bu sefer Yunan lılar almak için girişimde bulunmamış,buda belki bir avuntu olur.Burada anlıyamadığım şu bu ülkede TSK da aynı kanıda sanırım tüm ulusalcı görünenler ülkenin tüm değerleri yabancılara satılıyor diye feryat figan ediyor herkesin askerlerin bankası diye bildiği vede öyle olan OYAK bank yabancılara satılıyor,samimiyetsizlik kimde anlamakta zorluk çekiyorum..sebebide şu bende kendimi ulusalcı olarak tanımlıyor ve bu satışlara kızıyor ve karşı çıkıyorum bu gelişmeler ise aldatılmışlık hissi uyandırıyor acı olan da bu,şimdi çocuklarım sorsa baba hani sen bu satışlara karşı idin bak sizin bankada yabancıya satılıyor derseler ne diyeceğimi inanın henüz bilmiyorum..!!!!!!

AHMET ÖZTAŞ    08 Ocak 2007 01:28
1. T.S.K.Kimlik Kartı Yönergesinde 1998 yılında yapılan en son değişiklikle ANNE VE BABALAR İÇİN HİÇBİR ŞART ARANMAKSIZIN KİMLİK KARTI verilmesi uygulama-sına gedilmesine rağmen, aynı yıl çıkartılan bir emir ile babası ASTSUBAY olan subayların babalarına subay aile kimlik kartı düzenlenemeyeceği bir yazı ile bildirilmiştir.

BU YAZININ TAMAMI KONU BAŞLIĞI OLARAK FORUM PANOSUNA TAŞINMIŞTIR. SAYGILARIMIZLA
SİTE YÖNETİMİ.

Mehmet AKPINAR    07 Ocak 2007 23:12
7 ocak 2007 saat 22.00 de temad web sitesini ziyaret edip mesaj larda yazılanları okumak istedim, ancak türkhackbirliği adlı bir web adresinden sitemiz Temad ın mesaj sayfasındaki bazı yazıların hack edildiğini gördüm hiç bir anlam veremedim bence bunu yapanlar Türk olamaz ,bunu yapanlar Türk olsa bunu en azından bize yapmazlar ,ancak önce bir açıklama bekliyelim,icap ederse gerekeni yaparız..

Halil ERGENLİ    07 Ocak 2007 22:43
Tolga Bey, Hoşgeldiniz,
İyi dilekleriniz için Teşekkürler. Site sizlerin katılımları ile daha iyiye ve güzele ulaşacaktır.
İsim konusunda ise Değerli Büyüğümüz Sayın Ersen GÜRPINAR'ın http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=10989 adresindeki konu ile ilgili açıklamasını okursanız sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.
SAYGILARIMLA

Ersen Gürpınar    07 Ocak 2007 16:42
Sayın Turgay Temad sitesinden yönetimin isteğini aktarmışlar teşekkürler nacizane önerim sadece salih kapusuza değil AKP genel merkeze diğer milletvekillerine de yazalım ve özet olarak Assubayların haklı taleplerini sizlere daha önce iletmiştik, TEMAD yönetimi de sizlere bilgi sundular .Haksızlıkların giderileceği konusunda Grup Başkan vekilinin verdiği sözler bizi sevindirmiştir. Adalet kelimesinin partinizin adında değil yüreğinizde olduğunu görmek istiyoruz şeklinde farkı ifadelerlede olabilir mutlaka yazalım bıkmadan ısrarla . Hayırlı olsun

tolga    07 Ocak 2007 16:39
Böyle bir siteyi kurmuş olduğunuz için çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Böyle siteler kuruldukça ve hakikaten hizmet amaçlı çalıştıkları sürece bizler sesimizi daha iyi duyurabiliriz. Emekleri geçen herkese saygılarımı iletiyorum. Yalnızca bir şey dikkatimi çekti niçin "assubay" yazıldı. Muhakkar bir sebebi olmalı. Tekrar saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Ersen Gürpınar    07 Ocak 2007 16:38
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Sayın meslekdaşlarımın (Sn.Halil ERGENLİ- Sn. Semih KOÇ ve Sn. Hakan Hezer ve diğerleri) özverisi ile hazırlanan bu site bizim sivil toplum kuruluşu olmamız yolunda çok büyük bir adım olacaktır Bakınız eski sitemiz bir ara Hacklandı şuan mynet grup sitemizde teknik sorunlar var rahatsız olanların marifeti ama bakınız buradayız her yer kapatılsa ki mümkün değil gönlünüzdeki azim ve haksızlığa isyan durdurulamaz .Her platformda sesimizi duyurmalıyız burada farklı konuları da yazabilmeliyiz Hepimize tekrar hayırlı olsun emeği geçenlere Teşekkürler.

Mehmet AKPINAR    07 Ocak 2007 01:23
Antalya Temad ve Sayın Başkan Ahmet Özden ,mükemmel işler yapıyor bugün web sitelerinde dolaştım ve bu habere ulaştım sizlerinde haberi olsun istedim,sayın Başkanı canı yürekten kutluyorum..


Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) nin ANTALYA Şubesi, Mehterden sonra şimdide Caz orkestrası kurdu.Özel kıyafeti ve ensturumanları ile dikkat çeken TEMAD ANTALYA ORKESTRASI özel ve resmi günlerde konserler vermektedir.TEMAD ANTALYA MEHTERİ`nin konserlerini çok beğenen ANTALYA Valisi Sayın Alaaddin YÜKSEL Dernek şube Başkanımız Sayın Ahmet ÖZDEN`i ve emeği geçen caz orkestrası elemanlarını kutladı.Tamamı emekli Astsubaylardan oluşan orkestranın bir de bayan solisti bulunmaktadır.
http://www.anttemad.dernegi.com/

--
Mehmet AKPINAR

ancestor363    06 Ocak 2007 19:17
Bu sitenin yapımında emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
ismi çok isabetli olmuş diğer ağabeylerimizin siteleri de çok faydalı ve güzel siteler ama sitenin adının emekli assubay olması çok isabetli olmuş.
Beni bilgilendiren Ersen Gürpınar ağabeyim ve THK kardeşime de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

TANER HAYDAR KOÇAK    06 Ocak 2007 13:10
BU GÜZEL SİTEYE KAYDOLMAK BANA GURUR VERİYOR.TABİ BENDE BU ADRESİ SAYIN BÜYÜĞÜMÜZ ERSEN GÜRPINAR'DAN ÖĞRENDİM.Halil Ergen li ve Semih Koç un emekleri ile gerçekleşen bu site HAKAN HEZER VE ERSEN GÜRPINARIN DESTEĞİYLE TAVAN YAPAR.BUNU DERKEN BİZLERDE YARDIMCI OLACAĞIZ AMA TEKNİK ANLAMDA DEĞİL TABİ.(KENDİ ADIMA TEKNİK OLARAK YETERSİZİM.)AMA ÇOK YETERLİ ABİLERİM VAR NASIL OLSA.BU NEDENLE Halil Ergen li,Semih Koç,HAKAN HEZER,ERSEN GÜRPINAR VE EMEĞİ GEÇEN ABİLERİMİ KUTLUYORUM. Yeniyıl tüm beklentilerimizin gerçekleşeceği bir yıl olsun..Sevgili Kardeşim onların eseridir biz bu hizmeti ile övünüyoruz. Gerek duyulması halinde elbette Sn.Hakan Hezer ben veya birbaşka arkadaş yönetim konusunda yardımcı olacağız yeni yılınızı kutladığım bu mesaj vesilesi ile tekrar bu yürekli arkadaşlarıma assubaylar adına izninizle teşekkür etmek istiyorum.

Halil ERGENLİ 31 Aralık 2006 13:44 |

Fatih AKAN    06 Ocak 2007 10:26
Emeği geçen herkese teşekkür ederim, hayırlı ve daim olsun.

cengiz    06 Ocak 2007 01:51
sitenin oluşumunda emeği geçen meslektaşlarımı kutluyor,''hak verilmez-alınır'' parolasından hareketle;çok verimli bir platform olmasını diliyorum.saygılar

Şerafettin Turgay    06 Ocak 2007 00:56
Saygıdeğer camiamız mensuplarının tek çatı altında toplanmasına sonsuz katkı sağlayacağını ümit ettiğim bu değerli sitenin hayata geçirilmesinde emeklerini esirgemeyen Sayın Ersen Gürpınar,Mevlüt Acaroğlu, Semih Koç, Halil Ergenli ve Hakan Hezer meslektaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunarım.

Tekin OKAY    06 Ocak 2007 00:39
Sayın Kamil Varol Gönenli kardeşim,ağabeyim,meslektaşım artık hangisi uygunsa,Yürüyüş yapmaya niyetlenen ancak sağlık nedenleriyle vazgeçtiğini öğrendiğimiz Tuncer KÜÇÜK ile ilgili bir haberiTEMAD sayfasında tabi ki göremezsiniz.Çünkü bu yürüyüş onları ilgilendirmiyor.Oysa onlardan beklenen bu yürüyüş sonunda eylemi gerçekleştiren arkadaşımızı Ankara girişinde karşılama töreni yapılması ve basın açıklaması ile gündem oluşturulması,ya da eylemin gerçekleştiği il ve ilçelerde ki Temad şubelerinin yönlendirilerek bu arkadaş ile ilgilendirilmesiydi.Yani bu konuda Temad sayfasında bizlerin bilgilendirilmesiydi.Gerçi bu eylemde amacına ulaşmadı.Bizler ancak bu tür faaliyetleri değerli ağabeylerimizin kurduğu özel site kanalıyla öğrendik.Eylemi gerçekleştiren kardeşimizin bu hareketi bireysel olabilir ancak amaç ortaktı. Bakın TESUD nasıl gündem oluşturdu.Neymiş efendim Sabih KANATOĞLU onursal üyeleriymiş bir yorumla adamlar gündeme oturdular.Basında yer aldılar.Ha yaptıkları ama doğru ama yanlış.Burası ayrıca tartışılır. Neyse,ben eleştirsemde yine tüm meslektaşlarımın bu çatı altında toplanmasını diliyor ve ortak amaçlarımız için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım,inanıyorum ki tüm arkadaşlarım da hazırdır.Ancak gönül tabi ki güzel şeyler istiyor ama nedense......

Sitemiz çok güzel olmuş emeği geçen tüm meslektaşlarımı kutluyor,sesimizin bu siteden herkese duyurulmasını diliyorum.
Saygılarımla
Tekin OKAY

Hakan HEZER    06 Ocak 2007 00:33
YENİ SİTENİN KURULMASI DÜZENLENMESİNDE EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKÜRLER...
FORM KONULARINI GENİŞLETİLİRSE DAHA İYİ OLACAK.
SİTE HAKKINDA DİĞER ARKADAŞLARDA YORUM VE İSTEĞİNİ YAZARSA DÜZENLEMEDE YARDIMCI OLMUŞ OLURLAR.
SAYGILARIMLA... HAYIRLI OLSUN.SORUNLARIMIZ BU SİTE VASITASIYLA ÇÖZÜM BULSUN.

Kamil Varol GÖNENLİ    05 Ocak 2007 20:48
DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM,
ANKARA'YA YÜRÜME EYLEMİ YAPAN SAYIN TUNCER KÜÇÜK MESLEKTAŞIMIZIN EN SON Kİ DURUMU VE POZİSYONUN NE OLDUĞU HAKKINDA TEMAD.ORG VE BAŞKA YERDE HERHANGİ BİR BİLGİ GÖREMİYORUM.. EĞER BU KONUYU TAKİP EDEBİLEN VE BİLGİSİ OLAN VARSA BURADA BİZLERİ DE BİLGİLENDİRİRLERSE ÇOK MEMNUN OLURUM..TEŞEKKÜRLER.

Kamil Varol GÖNENLİ    05 Ocak 2007 20:33
Değerli meslektaşlarım, öncelikle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum..
Çok değerli ağabeyimiz Sayın Ersen GÜRPINAR'ın mynet grubumuzda vererek bizlere duyurmuş olduğu bu siteye, bir emekli assubay adayı olarak büyük bir memnuniyetle henüz üye oldum.Bu siteyi kuran ve kurulmasında emeği geçen herkese kendi adıma sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.Bu sitenin camiamız adına hayırlı ve uğurlu olmasını diler, hepimize yeni ve aydınlık bir gelecek için büyük katkılar sağlamasını temenni ederim.Saygı ve sevgilerimle, :)

Sebahattin ELÇİ    05 Ocak 2007 19:09
Sayın ağabeyim Ersen GÜRPINAR'ın iletisiyle öğrendiğim bu sitenin kuruluşunda emeği geçen tüm arkadaşlarımı canı gönülden kutlarım.İnanıyorum ki geleceğe dönük her türlü fikirlerin tartışıldığı bu ortamda sorunlarımızında birilerinin kulağına gitmek suretiyle bir nebze de olsa çözüm bulacağı ümidini her zaman taşımaktayım.Çalışmaların daha da yoğunlaştırarak internet kullanmayan arkadaşlarımıza da bizler tarafından iletilerek sorunların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamalıyız.Elimizde internet gibi müthiş bir haberleşme aracı varken 2007 yılını atılım yılı olarak görmeliyiz.Bu vesile ile kuruluşunda emeği geçen arkadaşlarıma sonsun teşekkürler ederim.Saygılarımla,

AHMET ÖZTAŞ    05 Ocak 2007 13:15
BU SİTENİNDE ASTSUBAY VE EMEKLİ ASTSUBAYLARIN SORUNLARININ ÇÖZÜMLENMESİ VE BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN HAYIR GETİRECEĞİ İNANCINDAYIM. TÜM KURUCU VE KATKISI OLAN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM.

Mehmet AKPINAR    05 Ocak 2007 12:25
Merhaba ,bu siteyi hayata geçiren sevgili Arkadaşlarım sizlere selam olsun candan kutlarım,Ersen ağabeyin iletisi sayesinde öğrendim hemen üye oldum ve açılış sayfası yaptım,bizlerin destekleri sizlerin başarılarıyla sanırım yol alacağız ,saygılarımla..

Arif ASLAN    05 Ocak 2007 01:40
Sitenizden daha yeni haberim oldu. Emeği geçen değerli arkadaşlarım Sayın Halil ERGENLİ ve Semih KOÇ'a biz emekli astsubaylar için böyle bir site hazırladıkları için teşekkür ederim, ellerine sağlık.

Akalp    02 Ocak 2007 12:27
Sevgili Meslekdaşlarım
Yeniyılınızı en iyi dileklerimle kutlarım. Sn.komutanım Ersen Gürpınar bayram ziyaretinde henüz açıklamadık çok güzel fakat daha da mükemmel olcak bir sitemiz oldu müjdesini verdi bu haliyle bile mükemmel sorunlarımızın duyurulmasında ve meslekdaşlarımız arasında birlik beraberliği arttırma açısından büyük bir işlevi olacağını sanıyorum. Emeklerinden dolayı Sn.Halil Ergenli ve Semih Koç kardeşlerime minnet ve şükranlarımı sunarım. Ellerine sağlık

Ersen Gürpınar    02 Ocak 2007 12:17
Mutlu yıllar,yeniyıl tüm beklentilerimizin gerçekleşeceği bir yıl olsun .Sevgili Kardeşim Halil Ergen li ve Semih Koç un emekleri ile gerçekleşen bu site onların eseridir biz bu hizmeti ile övünüyoruz. Gerek duyulması halinde elbette Sn.Hakan Hezer ben veya birbaşka arkadaş yönetim konusunda yardımcı olacağız yeni yılınızı kutladığım bu mesaj vesilesi ile tekrar bu yürekli arkadaşlarıma assubaylar adına izninizle teşekkür etmek istiyorum.


3753
Mesaj Defteri yazıları