MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


mesut mavituna    24 Şubat 2007 20:11
Sayın Meslekdaşlarım
Sayın TEMAD Başkanımızın 18 Şubat 2007 tarihinde yaptığı açıklamalarından anlaşılan şudurki; Bekleyen ve düzenlenmesini istediğimiz yasal haklarımız ile ilgili sorunlarımıza ilgili makamlar tarafından dolambaçlı cevaplar verilerek yeterli bir ilginin gösterilmediği kanaatı hasıl olmaktadır.
Çoğunluğu meslek yüksek okulu ve üniversite mezunu olan assubayların, özlük haklarını ve öğrenimlerini örnek gösteren birçok meslek grubu ve şahıslar, bizim şerefli mesleğimizi örnek göstererek sözde hak arama adına bizleri küçümsemeye çalışmaktadırlar. Tabiatıyla da bu durum bizleri ve ailelerimizi fazlası ile üzmektedir.
Hepimizin malumları olduğu üzere, Assubay Okullarının; Meslek Yüksek Okulu (MYO) olmasının kanunlaştığı tarih olan 11 NİSAN 2002 tarihi biz assubaylar için yeni bir miladdır.

Kanun No : 4752
Başlığı : ASSUBAY (MYO) Kanunu
Kabul Tarihi: 11.04.2002
Kabul edildiği bileşim : 21.Dönem 4.yasama yılı 86 bileşim.
Resmi gazete yayım tarihi : 24.04.2002
Resmi gazete numarası : 24735

Assubay (MYO) nun kanunlaştığı bu 11 NİSAN nın, 11 NİSAN 2007 tarihinden itibaren Assubayların TANIŞMA ve DAYANIŞMA Günü olmasını öneriyor ve teklif ediyorum.
Teklifimi; her arkadaşımın öneri, görüş ve tenkitlerine sunuyorum.

Saygılarımla

HASAN YOLDAŞ    24 Şubat 2007 00:46
Merhabalar,
Aşağıdaki metni TEMAD ziyaretçi defterine yazdım, daha önce de olduğu gibi yayınlanacağını sanmıyorum.Sizlerle de paylaşmak istedim...

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Sizlere bugün, burada sürekli okuduğumuz ; akıllı kart, tazminatlar, dereceler, ödenekler maduriyetlerimiz dışında bişeylerden söz etmek istiyorum.
Hepinizin bildiğini sandığım ve umduğum, ülkemiz üzerinde emelleri ve planları olan iç ve dış güçlerin, basın-medya yoluyla insanımızı etki altına alması tehlikesine dikkatinizi çekmek istiyorum.Bu güçlerin, amaçlarına ulaşamamaları için bütün TEMAD mensubları olarak, bu kartel medya gruplarının görsel ve yazılı basın araçlarını, izlememeye ve okumamaya davet ediyorum.BİRİLERİMİZİN UYANIK KALMASI GEREK... Bunu asla unutmayalım...
SAYGILARIMLA...
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Değerli büyüğüm görsel ve yazılı basını protosto olarak okumazsak adamların ekmeğini bal süreriz.bu ülkenin seçilmiş ve atanmış yetkililerini halk yani bizler denetliyerek sivil demaokratik örgütü olarak karşılarına çıkalım.100.000 emekli astsubayın derneğine sahip çıkması bu çalışmaların en başında gelen unsur.amerikanın ortadoğu politikasının gelişim süreçlerini yaşıyoruz.bu süreçte en fazla acıyı asker olarak biz çekiyoruz.ayrılan ödenekler dağıtılan pastalar hepsi denetimimiz dışında .güçlenelim ve denetimi yapalım.seçim yaklaşıyor seçim hakkımızı kullnalaım 1 martta seçimle ilgili seçmen olarak hakkımız doluyor.uyanık kalmamız gerekli size katılıyorum ama lütfen basından uzaklaşmayalım hataları görelim .ilgili ve yetkilileri güçlü çatı ile yanıt verelim.parasızlıktan zaten okuyamıyoruz .kendi sorunlarımızı çözemeden ülke sorunlarında çözmede başarısız oluruz sanırım.güçlenelim ve güçle çıkalım meydanlara sağlıklı günler dilerim.

murat atam    24 Şubat 2007 00:16
MUSTAFA EROL TEMAD GN. BŞK.
YER:
Ankara

Tarih:
23 Şubat 2007, Cuma
15:53


değerli arkadaşlarım.

Panomuza akıllı kart ile ilgili olarak gelen mesajlar, çekilen fakslar ve telefonla arayan arkadaşlarımın uyarısı üzerine duruma müdahale ederek Genkur. nezdinde ilgili dairelerle gerekli görüşmeleri yaptım. Olumlu cevaplar aldım. bu aksaklığın giderilmesini bekliyorum. Konuyu takip ediyorum. arkadaşlarım bu konuda sakin ve müsterih olsunlar.

22.02.2007 perşembe günü sabah saatlerinde kanal D de DOBRA - DOBRA programında Haydar DÜMEN isimli şahsın"ben yıllarımı bu devlete hizmetle geçirdim emekli oldum. bir Astsubay Üstçavuş kadar emekli maaşı alamıyorum." diye konuşması üzerine dinleyen duyarlı arkadaşlarım yayın anında beni uyardılar. Tüm çabamıza rağmen canlı yayına bağlanamadım. Esas maaş belgesini açıklamasını, yanlış ve eksik bilgiye sahip olduğunu, yanlış ve eksik bilgiye dayanan konuşmanın kendisine yakışmadığını, bu şekilde hareket etmesi sonucu ülke genelinde saygınlığının zedeleneceği konusunu kendisine yazdım.

Bu tür konuşmalara anında müdahale ettiğimizi bilmenizi istiyor; duyarlı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Halil ERGENLİ    23 Şubat 2007 21:43
MASALLAR ve BİZ
Toplumda bireyleri uyutmak için çeşitli araçlardan yaralanılır. Bu bazen futbol, bazen televizyon, bazen dini istismar bazen de masallar olarak çıkar karşımıza.
Özlük hakları konusu, Assubaylara oyalanacak bir konu olsun ve onlar bununla oyalanırken ülkedeki ve toplumdaki gerçekleri fark etmesin düşüncesiyle özellikle eksik ve hatalı şekilde düzenlenmiştir diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bizim masallarımız bu çerçevede yazılıp söylenir ve bu böyle sürer gider.
Her konuda olduğu gibi hukuk alanında da çok sayıda uzman çalıştıran TSK İle ilgili yasal düzenlemeler yapılırken Anayasanın eşitlik ilkesinin ruhuna fatiha dedirtecek düzenlemeler yapılmasını anlamak mümkün değildir.
Eğer bu düzenlemeler yapılırken Askeri Yüksek Yargı organları ve hukuk danışmanları bu konuyu fark etmemişse durumumuz vahimdir. Eğer fark etmiş de buna rağmen bu yasalar böyle çıkmışsa daha da vahimdir.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
sn halil ergenlinin yorumu çok doğru .turgut özalın kritik yasaları çıkarırken ya milli maç zamanı yada başka bir konu yaratarak uyguladığı malumumuz.hiç unutamadığım bulgaristandan iltica eden bir kızımızı seçim arabası ile il il dolaştığını unutmadık sanırım.planlı sorunlarla oyala taktiği de aynı.şu anki gündemde sanırım seçim öncesi suni gündemin senaryoları.amerika politikasından başka bir oyun değil.güç birliğine davet

Ramazan TEKELİ    23 Şubat 2007 18:51
Büyüklere Masallar Yazısına Yorumdur.

Sayın Gürpınar,ifade ettiğiniz gibi yetkili büyüklerimiz bir gün sanal masal kahramanı gibi tarihte yerlerini almak durumunda kalacaklar.Onları şimdiden vicdan muhasebesi yapmaya davet ediyorum.Söylediğiniz gibi kimseden farklı bir talebimiz yok.Sadece adalet ve eşitlik ölçüsünde bize verilmeyen haklarımızı istiyoruz. Evrensel hukuk değerlerinin ve insan haklarının en üst noktaya çıktığı günümüzde bu kavramın sözde değil, Assubaylarında haklarının verilmesi noktası bir insanlık gereğidir diye değerlendiriyorum. 2007 Türkiyesinde, maaş derecesinde ¼ kademesi verilmeyen,Ön lisans mezunlarına 9/2 yerine,9/1 den; lisans mezunlarına 8/1 yerine,9/1 den başlatılan;kalkınmada 1. derecede öncelikli bölgede görev yaptığı halde kademe alamayan tek meslek gurubu olduğumuzu yetkililerimizden kaçı biliyor veya bilmezlikten mi geliyorlar?
Diğer meslekleri tenzih ederim,hiç birisini hafife almıyorum,hepside benim için saygındır.Ancak günde ve haftada kaç saat çalıştıklarını çok iyi biliyoruz.Polis bile 12 saat çalışır 36 saat istirahat eder.Tatbikat operasyon intikal ve fazla mesai şöyle dursun. 24 saat uykusuz nöbet tutuğumuz halde ,işimiz gereği veya komutanın isteği ile akşama kadar mesaiye devam ettiğimizi kimse bilmez.Zorluğu ve mesuliyeti bakımından kefeni ile birlikte görev yapan başka bir meslek var mı diye düşünmeden edemiyorum.Özlük hakları ve maaş konusunda gelince bunlar kimsenin aklına gelmiyor.Yetkilileri adalet ve eşitlik ilkesinde göreve davet ediyorum.Kimse kusura bakmasın,meydanlara en kısa zamanda çıkıp, demokratik hakkımızı kullanarak haksızlıklarımızı ifade etmek isteyenlerdenim. Saygılarımla,

Arif ASLAN    23 Şubat 2007 18:03
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM ,ERSEN BEYİN SON YAZISINA UMDUĞUMUZ GİBİ OLMASADA DAHA ÖNCEKİ YAZILARA ORANLA BİR İLGİ VAR VE UMARIM BU İLGİMİZ SÜREKLİ DEVAM EDER. SİZLERE BİR ÖNERİM OLACAK .BEN BU YAZI İÇİN GÜNDE 10 DAKİKA ZAMAN AYIRACAM DİYEN ARKADAŞLARIM BANA E-MAİLLE ULAŞIRSA 10 DAKİKA İÇİNDE 50-60 OKUNMA SAYISI ARTIRABİLİR BUNU ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Mehmet AKPINAR    23 Şubat 2007 10:15
Sayın Ahmet Özden in yeni yazısı buradada yayınlanmış okumanızı öneririm..

Mehmet AKPINAR    23 Şubat 2007 00:45
Anttemad başkanımız Sayın Ahmet Özden yeni bir yazı yayınlamış ,okumanızı öneririm..Türk Ordusunda Asubay Olmak..

http://www.anttemad.com/anasyf.htm

Mehmet AKPINAR    22 Şubat 2007 22:41
Sayın Arif Aslan arkadaşımız maalesef haklı maalesef diyorum,zira kendisininde belirttiği gibi Ersen abimizin yazısını ilk kez dün okudum ve dün geceden beri her fırsatta yazıyı tıklıyorum,hatta iki ayrı tarayıcı kullandığım için sürekli tarayıcı geçişi yapıp arttırmaya çalışıyorum,ama ilgisizlık nasıl derler diz boyu eğer bu yazı bizleri ilgilendirmiyorsa birileri bana bizi ne ilgilendiriyor anlatsın,hep aynı kişilerin de bu işlerle uğraştığı artık ayan beyan ortaya çıktı biz nasıl hak arayacağız bilemiyorum,sanırım nasrettin hoca ile timur hikayesine benziyecek ve bizde artık hak mak istemiyoruz olanlarıda alın durumauna düşeceğiz,acı ama gerçek maalesef.. :sigh :sigh

Arif ASLAN    22 Şubat 2007 17:42
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BEN VE MEHMET AKPINAR ARKADAŞIM SAYIN ERSEN GÜRPINAR IN MİLLİYET BLOGDA YAZDIĞI VE BİZLERİN ÖZLÜK HAKLARINI ANLATAN YAZISI SİZLERDEN DESTEK İSTEDİK. ÜZÜLEREK SÖYLEMEK GEREKİRSE HALA İLGİ GÖRMEMİŞ DURUMDA.BUDA BİR YERDE AYNI DİLEKÇELERİMİZİ ÜST MAKAMLARA GÖNDERDİĞİMİZ GÜNLERİNDE BİR GÖRÜNTÜSÜ.O GÜNLERDE DİLEKÇE,FAKS,E-MAİL GÖNDERMEMİZİN BİR GÖSTERGESİ. ŞUAN YAZININ OKUNMA ORANI 330 LARDA FAKAT BUNUN YARISINDA ÇOĞUNU BEN KENDİ İMKANLARIMLA ARTIRDIM. EMİNİM MEHMET AKPINAR ARKADAŞIMIN DA YAKLAŞIK O KADAR OKUNMUŞLUK ORANINI ARTIRMIŞTIR. GERİYE KALANI SİZ HESAPLAYIN.ERSEN BEY ORADA KENDİNİ ANLATMIYOR.BİZ ASTSUBAY CAMİASININ SORUNLARINI ANLATIYOR. BU İLGİSİZLİK BÖYLE DEVAM EDERSE BİR YERLERE VARAMAYACAĞIMIZ KESİN. O ZAMAN HİÇ KİMSENİN BİZLERİN ÖZLÜK HAKLARINI DÜZELTMİYORLAR DEME HAKKI YOK. İNSANLAR VERDİKLERİ EMEKLER KARŞISINDA BİR DEĞER ALIRLAR. BEN(CİL) OLDUĞUMUZU SÜRECE BİR YERE VARAMAYACAĞIMIZDA KESİN. LÜTFEN BEYLER TEKRAR TEKRAR DÜŞÜNÜN BİRLİK VE BERABER OLMADIĞIMIZ SÜRECE ,İLGİLİ MAKAMLAR BU ZAMANA DİKKATE ALMADILAR. BUNDAN SONRADA DURUMUMUZ BÖYLE DEVAM EDERSE ALACAKLARIDA YOKTUR. HERŞEY BİZDE BAŞLIYOR VE BİZDEDE BİTECEKTİR.

Tekin OKAY    22 Şubat 2007 17:39
Sevgili Meslektaşlarım;arkadaşla-rımızdan duydum.Bugün Kanal D'de yayınlanan Dobra Dobra programında Haydar DÜMEN denilen zat-ı muhterem emekli maaşının azlığından bahsederken bir emekli başçavuş kadar maaş alamıyorum diye bir tabir kullanmış.Eh! sonunda onun da ağzına malzeme olmuşuz.Programı ben seyretmedim,ancak duyduğumda üzüldüm.Bu vatandaşın internet adresi varsa bildirirseniz sevinirim.protesto etmeye hazırım.

Mehmet AKPINAR    22 Şubat 2007 12:02
Sayın Kubilay AKBULUT,pardus linux tabanlı olup Tubitak tarafından geliştirilmiş ve türkçe bir menüye sahiptir ve ücretsizdir,internetten indirmek imkanı var ama biraz yüklemede sorun yaşanabilir özellikle windows a alışanlar için kullanımı zor gelebilir benim bilgisayarımda yüklü,zaman zaman kullanıyorum daha güvenlikli,özellikle tarayıcısı firefox daha kullanışlı ben aslında windows da bile firefox tarayıcısını kullanıyorum,Pardus un hazır cd si geçen ay CHİP dergisi tarafından ücretsiz dağıtıldı bulursanız temin edip deneyebilirsiniz,zaten makinanız biraz eski ise Vista ya geçme şansınız da yok.saygılarımla..
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sayın Mehmet AKPINAR affınıza sığınırak bir şey ilave etmek istiyorum,Pardus ve diğer linux işletim sistemlerinin dezavantajı sürücü problemi yaşaması.Pardus ilk çıktığında heyecanla internet ten indirip kurmuştum.Ama maalesef USB bağlantıları görmedi yani benim için en önemli olan adsl modemi.İşletim sistemi olarak kullanmak belki başlarda değişik gelebiliyor ama alışılıyor o çok problem değil bence.Ama sürücü bulunamaması çok önemli bir sorun.Ayrıca,biliyorsunuz FORUM'umuzda Sayın Hüseyin Savcı'nın yönetiminde "BİLGİSAYAR DÜNYASI" bölümü var.Sanırım konu tam oralık ve orada tartışılırsa birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olacaktır.Sayın Kubilay AKBULUT'un yazısını oraya taşıyarak bu konunun orada tartışılması daha doğru olacaktır.Saygılarımla.

Mehmet AKPINAR    22 Şubat 2007 11:18
Değerli meslektaşlarım,kıymetli büyüğümüz Ersen GÜRPINAR abimiz Milliyet blogda dün yeni bir yazı yayınladı bu yazı tamamen bizleri ilgilendiriyor ve sayın Gn.Kur.Başkanımıza bir açık mektup mahiyetindedir,aşağıda linkinide vereceğim bu yazıyı hergün 10 kez tıklasak kaba bir hesapla 500 kişi bunu yapsa bir günde 5000 olur ama olamıyor başarılamıyor bunlar başlangıç,bunu başaramazsak haklarımızı nasıl arayabiliriz bu yazı 3 günde 10000 veya 15000 olsa Milliyette basılı yayın a girecek ve daha çok ses getirecek bu bir nevi gücümüzü göstermenin de bir yolu ,lütfen bu çağrıya uyalım ve bu yazıyı basılı Milliyet e taşıyalım sesimizi gür olarak duyuralım..saygılarımla..

http://blog.milliyet.com.tr /Blog.aspx?BlogNo=27126

kubilay akbulut    22 Şubat 2007 10:30
Kıymetli Meslekdaşlarım..
Bir süre önce yapılan Orijinal Windows yazılımı kullanmayanlar ile ilgili uyarı yazıları ekranlarımızda görülmeye başladı.Pek çok kişinin kopya yazılım kullandığı bir gerçek..Tamamen yerli yazılım "PARDUS"tan ,ücretsiz Windows yazılımlarından bahsediliyor.Çoğumuz bu konuda yeterli bilgi sahibi değiliz.İnternet iletişiminin bizler için ne kadar önemli olduğunu düşünürsek konuya vakıf arkadaşların bizleri yönlendirmesi yerinde olacaktır.Tavsiyelerinizi bekliyoruz.. Saygılar sunarım.

Arif ASLAN    22 Şubat 2007 00:35
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM
ŞU AN EN BÜYÜK SORUNUMUZ ÖZLÜK HAKLARIMIZDIR VE BUNLARIN DÜZELTİLMESİDİR.ÖNCEDEN BELİRLENMİŞ GÜNLERDE İLGİLİ MAKAMLARA FAKS,DİLEKÇE,E-MAİL GÖNDERİLDİ. DEMEKKİ BU GÜNLERDE BİLE CAMİAMIZA YETECEK YOĞUNLUKTA BİR MESAJ TRAFİĞİ YAŞANMAMIŞ Kİ BİZİ DİKKATE ALMADILAR.SAYIN ERSİN GÜRPINAR YENİ YAZISINDA ÖZLÜK HAKLARIMIZLA İLGİLİ BİR KONU İŞLEMİŞ BİR YERDE SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIMIZA MEKTUP YAZMIŞ.BİZLERE BU YAZININ OKUNMUŞLUK ORANIN ONBİNLERE ÇIKARTMAK DÜŞÜYOR. BU YAZIYI SÜREKLİ İLK 5 İÇİNDE TUTTUĞUMUZ SÜRECE MUTLAKA BİRİLERİNİN İLGİSİNİ ÇEKECEKTİR.ZATEN YAZININ YAZILMASININ AMACIDA BU.HANİ SAS VE SAT KOMANDOLARIN BİR AMACI VARDIR. 10 KİŞİLİK TİMDEN BİRİNİN HEDEFE ULAŞMASI YETERLİDİR.HEDEFİ İMHA İMHA EDERLER VE ONDAN DOLAYIDA HEDEFE GİDERKEN AYRI AYRI GİTMEZLER BÜTÜN HALDE GİDERLER.ÇÜNKÜ ONLAR İÇİN AMAÇ HEDEFE VARMAKTIR BİR KİŞİ KALSA BİLE. MİLLİYET BLOGDAKİ ERSEN ABİNİN YAZISINI GENELKURMAY BAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZ VE YETKİLERDEN BİRİNİN BİLE YAZIYA ODAKLANMASI YETERLİ OLACAKTIR.ONUN İÇİNDİR Kİ GELİN ELELE VERELİM BU YAZININ SÜREKLİ GÜNDEM DE KALMASINI SAĞLAYALIM.

Halil ERGENLİ    21 Şubat 2007 13:53
Maslak Assubay Orduevini 2005 yılı Kasım ayında Sosyal Tesis Yönetim Kursu maksadıyla gittiğimde görme fırsatım oldu. Gerçekten örnek seviyede ve bize yaraşır bir tesisti. Bu ortamı yaratan ve Komutanı dahil tamamı Assubay olan meslektaşlarımla gurur duydum. Kendilerini tekrar kutlarım.
SAYGILARIMLA

Şerafettin Turgay    21 Şubat 2007 02:09
Saygıdeğer Meslektaşlarım
MASLAK ASSB.ORDUEVİNİ belki çoğunuz biliyorsunuz.Ben yeni gördüm .Gerçekten çok güzel. Fiziki güzelliğinin yanında, arkadaşlarımız gerçekten bize yaraşır tertemiz bir ortam , nefis yemekler ve yemekhane ile aksaksız hizmet üniteleri yaratmışlar.
Telefonla rezervasyon ise hızır gibi imdadınıza yetişiyor başka şehirden gidecek arkadaşlar için.
Tüm görevli ve çalışanlar güleryüzlü ,sıcak kişiler.
Kaldığım hafta sonu,günboyu ist.da sorunlar için koştur
maktan görevli arkadaşları bulup teşekkür bile edememenin üzüntüsü içindeyim .
Orduevinde bizlere layık bu güzellikleri yaratan ve yaşatan tüm meslektaşlarımızla birlikte bütün görevli personeline sonsuz teşekkürlerimi sunar,yaşamlarında başarı ve mutluluklar dilerim.

mesut mavituna    20 Şubat 2007 22:11
Antalya, Kırklareli ve İzmir
bucada vefat eden meslekdaşlarımıza allahtan rağmet, kederli ailelerine metanet camiamızada baş sağlığı dilerim.

ahmet    20 Şubat 2007 15:28
Değerli muvazzaf arkadaşlarıma hak veriyorum. Asla galeyana gelmeyin sessiz kalın okuyun gerçekleri bilin yeter. Sizlerle devamlı grur duyacağız. Bizi izlemeniz bile yeter belkı emekli arkadaşlarımız ilgisiz hazırcılar utanır ama sanmıyorum. Saygılar

GÖLCÜK EMEKLİ ASSUBA    20 Şubat 2007 14:29
Antalya İl Başkanlığı II.başkanımız E.P.KD.BÇVŞ.Fuat YALÇIN'a Allahtan Rahmet, Kederli Ailesine, Yakınlarına, Sevenlerine ve tüm camiamıza başsaglıgı dilerim.İlhan SEVERCAN Gölcük Temad İlçe Başkanı

ibrahim SARI    20 Şubat 2007 12:37
SİTE ADRESİNİ ARKADAŞLAR GÖNDERMİŞLER.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR OLAY EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.TEMADIN BU VE BENZERİ ÇALIŞMALARI ÜYELERİNE DUYURMASI GEREKİYOR.ZATEN AZ SAYIDA KAYITLI ÜYE VAR ,HİÇ OLMAZSA BİZ TAKİP EDELİM.BEN GÖREVDE İKEN EMEKLİ ASTSB.E-MAİL GURUBU VARDI.ZANNEDERİM YETERLİ ÜYE KAYDI OLMADIĞI İÇİN FALİYETİNİ DEVAM ETTİREMEDİ.BU SİTENİN ÜYE KAYIT BÖLÜMÜ VARMI?BULAMADIM.ÜYE OLMAK İSTERİM.SAYGILARIMLA İYİ ÇALIŞMALAR...
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sanırım dikkatinizi çekmedi,ana sayfa da üye giriş bölümü altında "kayıt olun" yazısı var.Oradan sitemize üye olabilirsiniz.Saygılarımla...

Ersen Gürpınar    20 Şubat 2007 11:27
Sözde sitede yöneticiyiz (arkadaşlarım lütfetmişler) ama bazı konuları bilmiyorum örneğin bazı güncel yazılarımız arşivemi gidiyor bu konuyu benim gibi birçok kişi merak ediyordur bu nedenle yazdım lütfen açıklarmısınız? :cry
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
sayın Gürpınar yazılarınızın yayınlanmaması diye bir konu yok ve olamazda mail gönderirken oluşmuş teknik bir hata olabilirmi diye araştırıyoruz.sonsuz saygılar.

Mehmet AKPINAR    20 Şubat 2007 09:53
Sevgili THK seni çok iyi anlıyoruz..

TANER HAYDAR KOÇAK    19 Şubat 2007 23:47
MUVAZZAF OLMAM NEDENİYLE MALUM SEBEPLERDEN DOLAYI SARI ZARFLARLA YOĞUN BULUŞMAYA BAŞLADIM.BUNDAN SONRA BURAYI SADECE ZİYARET EDEREK SİZLERİ VE YAPACAKLARINIZI TAKİP EDECEĞİM.ARANIZDA OLDUĞUM SÜRECE MUTLU OLDUM.HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNAR BENİ ANLAYIŞLA KARŞILAYACAĞINIZI UMUYOR,BUNU PES ETME OLARAK GÖRMEMENİZİ TALEP EDİYORUM.ÇÜNKÜ BANA TERS OLUR.TAKİPTEYİM.

Tekin OKAY    19 Şubat 2007 09:55
Merhum meslektaşımıza Tanrıdan rahmet,kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim.


3753
Mesaj Defteri yazıları