MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


alirizacakmak    25 Mayıs 2007 02:55
D U Y U R U
1977 devresi Kara Astsubay Okulu mezunları olan, İZMİR İli ve yakın çevresindeki devre arkadaşlarım....
26 MAYIS 2007 Cumartesi, Narlıdere Sahilevlerinde Askeri Gazinoda akşam yemeğinde bir araya geliyoruz. Tüm devre arkadaşlarımız davetlidir.

Ahmet ÖZDEN    23 Mayıs 2007 16:50
http://www.anttemad.com
Sayın Meslekdaşlarım.
Derneğimiz üyesi Deniz Assubay Sayın Halit EKEBİL'in eşi sayın Zerrin EKEBİL MHP.ANTALYA'dan milletvekili aday adayıdır.
Başarılar diler her türlü yardımın yapılacağının bilinmesini saygıyla arz ederim.

AHMET ÖZTAŞ    22 Mayıs 2007 11:59
GAZETE İLANINA EK MADDE :

Üyelerini % 60 ‘nı oluşturan OYAK ve iştiraklerinin yönetim ve denetim kurullarında astsubayların ve emeklilerinin OYAK’taki paraları oranında temsil edilmesi sağlanmalıdır.

AHMET ÖZTAŞ EM.K.PER.KD.BŞÇVŞ. ANTALYA


Not : Bu maddenin neden verilmesi düşünülen gazete ilanından çıkarılmasına bir anlam veremedim. Biz sadaka değil alın terimizle OYAK’a bıraktığımız ve yatırdığımız paranın eşitlik ve adaletli sevk ve idaresi için mutlaka gereklidir.

EMEKLİ ASSUBAYLAR    21 Mayıs 2007 12:47
SAYIN MESLEKTAŞLARIM,
BEN 1982 MEZUNU, POLATLI TOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞINDAN EMEKLİ KARA ASTSUBAYI NAZIM İLGİ. HALEN ANKARA ERYAMAN 6.ETAP ATAKENT SİTESİ 2.KISIMDA YAŞAMAKTAYIM. EVLİ VE ESKİŞEHİR HUKUK FAKÜLTESİNDE OKUMAKTA OLAN BİR KIZ BABASIYIM.
2006 YILINDA ANKARAYA YERLEŞTİKTEN SONRA TEMAD GENEL MERKEZİNE ÜYE OLARAK ERYAMAN GENELİNDE FAAL OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. GENEL MERKEZİMİZİN ONAYI VE DESTEĞİ İLE 22 TEMMUZ 2007 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ İÇİN MHP ANKARA 1.BÖLGEDEN GEREKLİ İŞLEMLERİ TAMAMLAYARAK ADAY ADAYI OLDUM.
ÖZELLİKLE ANKARA 1.BÖLGEDEN ADAY ADAYI OLMAMIN EN BÜYÜK NEDENİ, ÇOĞUNLUĞU BU BÖLGEDE İKAMET ETMEKTE OLAN MESLEKTAŞLARIMIZI GÜÇ BİRLİĞİ VE DAYANIŞMA İÇERİSİNDE HAREKETE GEÇİRMEK, , GÜNÜMÜZ SİYASETÇİLERİ TARAFINDAN GÖZ ARDI EDİLEN VE SÜREKLİ GÜNDEM DIŞI TUTULAN SORUNLARIMIZA KESİN SONUCA GİDECEK ÇÖZÜMLER ÜRETMEK, TEMAD TARAFINDAN SÜRDÜRÜLMEKTE OLAN HAKLI MÜCADELEMİZİN TBMM ÇATISI ALTINDA BAYRAKTARLIĞINI YAPARAK SİZ DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIN HAKLARINI SONUNA KADAR SAVUNMAK VE ASTSUBAY ZÜMRESİNİ LAYIK OLDUĞU YERLERE GETİRMEKTİR.
İLGİ VE DESTEĞİNİZE OLAN İNANCIMI BELİRTİYOR, HEPİNİZİ SAYGI İLE SELAMLIYORUM.

NAZIM İLGİ
(E) ASTSUBAY
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Temad web sitesi mesaj panosundan alınmıştır.

HASAN YOLDAŞ    21 Mayıs 2007 03:19
20 Mayıs 2007 Pazar tarihli YENİ ASIR Gazetesi 29. sayfasında yeralan haber şöyle;
''SANAL KART ÇETESİ LİDERİ EMEKLİ ASTSUBAY''
Haberin içeriğinde bu şahısın 7 yıl önce devlet malını zimmetine geçirmekten ihraç edilen Jandarma assubayı olduğu yazıyor...
Haberi okuduğumda hemen Yeni Asır Gazetesini aradım.Yetkili olarak yazı işleri müdürü Hasan ÇÖMLEKÇİ'yi bağladılar.Kendisine; ''başlıkla haber içeriği arasındaki çelişkiyi söyledim.Bu şahısın emekli assubay olmadığını, TSK dan 7 yıl önce ihraç edilen biri olduğunu, ama başlığı okuyan birinin bu kişiyi emekli assubay olarak algılaycağını belirttim.Bu başlığın derhal tekzip edilmesini TEMAD adına istediğimi söyledim.Aksi halde tüm emekli assubaylar tarafından gazeteye telefon, faks, e-mail yağmuru başlayacağını gerekirse TEMAD olarak hukuki işlem uygulanacağını söyledim.Hasan ÇÖMLEKÇİ haklı olduğumuzu söyleyip özür diledi.Yazılı olarak tekzip başvurusu için gazeteye tekzip istem faksı çekmemi istedi.Hemen bi tekzip istem yazısı hazırlayıp faks çektim..Ben şahsen bunun takipçisi olacağım, Bölgemizdeki meslektaşlarımızın da bunun takipçisi olmasını, telefon, faks, e-mail yoluyla YENİ ASIR Gazetesine bu konuda baskı oluşturulmasını rica ediyorum.
Yeni Asır tel: 0 232 441 50 00
Faks: 0 232 446 42 22

galip kaplan    19 Mayıs 2007 02:22
http://temad
Değerli arkadaşlarım Milletvekilligine aday olmak isteyen arkadaşlarımızın Temad şube başkanlarımız ile temas kurmalarını başkanlarımız kanalıyla TEMAD genel merkezine bildirmelerini mesaj panomuzdan ilan ettik.Şube başkanlarımız tarafından bildirilen aday listelerinde Turgay AKIN isimli bir arkadaşımızın ismine rastlamadıgımız gibi genel merkezimizede bir müracatı olmamıştır.Bu durumda arkadaşımıza kim destek vermemiş nasıl bir destek istemişte genel merkez ilgilenmemiş bunu anlayamadım.SAYGILARIMLA

Ramazan TEKELİ    18 Mayıs 2007 15:45
Değerli Meslektaşlarım,

Sayın Temad Genel Başkan Yardımcımız Galip KAPLAN,BALÇOVA ve GÜZELBAHÇE Başkanlarımız Faruk ÖZEREN ve Osman KAÇMAZın aday adaylıkları ile birlikte ülke genelinde adını duymadığımız diger meslektaşlarımın adaylıklarınıda kutluyorum. Kendilerine ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Tüm üyelerimiz gibi benim partim Temad anlayışını yüksek sesle dile getirenlerdenim.Adaylarımızın seçilebilir ön sıralara yerleştirilmesi şüphesiz ki partilerinde yararına olacağı bir gerçektir.Ancak parti iletişim merkezlerine adaylarımızın ön sıralara alınması için mail göndermenin ve Ankara da bulunan üyelerimizin toplu olarak parti genel merkezlerinin ziyaret edilmesinin faydalı olacağını düşünüyorum.

Üyelerimizin Türkiye genelinde başta parti örgütleri olmak üzere,muhtelif sivil toplum örgütlerine üye olarak yönetim kademelerine gelmenin ne kadar gerekli olduğunu,bu seçim bir kere daha ortaya çıkarmıştır.Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunan parti ve faydalı sivil toplum örgütlerine üye olan arkadaşlarımız sayısal ve çeşitliliği Assubay camiasının zenginliği olarak gördüğümüzü belirmek istiyorum.Bu güne kadar alamadığımız sosyal haklarımızın alınması ve savunulması ancak böyle mümkün olabileceği ortaya çıkmıştır.Bizi haklarımızın, bizim dışımızdakilerden bekleme gafletinden artık kurtulmalıyız.Güzel sözlerle çok uyutulduk,artık kandırılmak istemiyoruz.Lütfen hangi anlayışta olursak olalım adaylarımıza destek olalım ve sonuna kadar savunalım.Meslektaşlarımızınbaşarılarını görmek dileğiyle,esenlikler dilerim.

EMEKLİ ASSUBAYLAR    17 Mayıs 2007 16:19
ALIN SİZE PKK ...BÖYLELERİ VARKEN PKK YA NE GEREK VARKİ..

Mehmet ALTAN
mehmetaltan@stargazete.com
Elveda Şemdinli...
Yargıtay 9uncu Ceza Dairesi, dün Şemdinli davasıyla ilgili sanık astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldeniz hakkındaki 39 yıl 5 ay 10ar gün hapis cezası kararını eksik soruşturma gerekçesiyle bozdu...

Davanın temyiz incelemesini sonuçlandıran Yargıtay 9uncu Ceza Dairesi, Van 3üncü Ağır Ceza Mahkemesinin Kaya ve İldenizi adam öldürmek, çete kurmak ve adam öldürmeye teşebbüs suçlarından 39 yıl 5 ay 10ar gün hapse mahkum eden kararını neden bozdu?

Usul yönünden..

Yani..

Daire, davaya bakmakla görevli yerel mahkemenin askeri mahkeme olması gerektiğine hükmetti.

***
Gerekçe...

Dairenin kararı bozma gerekçesinde, sanık astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldenize yüklenen Türk Ceza Kanununun (TCK) 302 ve 316ıncı maddelerindeki suçların maddi ve manevi unsurları itibariyle oluşmadığı belirtildi.

Nasıl?

Gerekçede Asker olan sanıkların terör örgütünün işlediği suçlarla aynı suçu işlediklerine ilişkin nitelendirme hayal gücünün de ötesinde tamamen varsayımlara dayalı, hukuki değerden yoksun düşünceye dayanmaktadır denildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Susurluk Komisyon raporu da demek ki hayal gücünün ötesinde...

Çünkü orada da böyle şeyler var.

Üniforma var ise terör yoktur...

Bu hangi ceza maddesinde yazıyor, insan merak ediyor.

Gerekçede ayrıca, başka bir davada yargılanan itirafçı sanık Veysel Ateşin dosyasının da Kaya ve İldenizin dosyası ile birleştirildikten sonra yerel mahkemenin görevsizlik kararı vermesi gerektiği ifade edildi.

***
Ben, gördüğümüz o görüntülerin bizlere unutturulacağını çok öncelerden söylemiştim.

Marmara depreminde ölen binlerce insanın suçlusu bulundu mu ki Şemdinli yol alabilsin.

Gördüklerimizin unutulduğundan habercilerinde kuşkusu var ki haber sitelerinde olayın ne olduğunu yeniden hatırlatmışlar.

Şunlar yazılı:

Şemdinlide 9 Kasım 2005te eski PKKlı Seferi Yılmaza ait bir kitabevi bombalanmış, patlamada Mehmet Zahir Korkmaz adlı bir kişi hayatını kaybetmiş, beş kişi yaralanmıştı.

Kitabevine bombayı attığı öne sürülen bir kişinin sığındığı otomobil halk tarafından durdurulmuş ve içindeki üç kişi (PKK itirafçısı Veysel Ateş ile astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldeniz) tartaklanarak polise teslim edilmişti.

Aynı gün otomobilde keşif yapan savcı ve CHP Hakkari Milletvekili Esat Cananın üzerine de ateş açılmış, bir kişi de burada ölmüştü. Ateş açan kişinin uzman çavuş Tanju Çavuş, olayda ölen kişinin de Ali Yılmaz olduğu belirlenmişti.

Keşif sırasında, astsubaylara ait olduğu belirtilen sivil arabanın bagajında üç kalaşnikof, el bombaları, resmi evrak ve Hakkari ile ilçelerinin haritası ve bir isim listesi bulunmuştu. Listede bombanın patladığı kitabevinin üzerinin kırmızı kalemle çizildiği belirlenmişti.

Olaydan bir gün sonra PKK itirafçısı Veysel Ateş, kitabevine bomba attığı gerekçesiyle tutuklanıp cezaevine konurken, astsubaylar tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

***
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tebliğnamesinde, yerel mahkeme kararının eksik soruşturma ve esastan bozulmasını talep etmişti.

Yargıtayda ilgili daire de oy birliğiyle bu talebe uydu.

Bakalım, şimdi Van Ceza Mahkemesi ne yapacak.

Yargıtay bu davaya askeri mahkemenin bakmasını istemekte.

Çift başlı yargı gibi bir ucube sistem anlaşılan sivil yargıyı huzursuz etmiyor.

Siyaseti de etmemişti...

***
Yıllar önce...

Cizrenin...

Yeşilyurt köylülerine dışkı yedirildiğinde de...

Yargıdan ceza çıkmamıştı..

Yargıtaydan bir üye bana, bunun güvenlik güçlerinin moralini bozmamak gibi hukuksal olmayan bir nedene dayandırıldığını anlattıydı..

Kararı duyunca...

Aklıma Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral İlhami Erdil geldi.

Ardından...

8. Kolordu Komutanlığı yaptığı dönemde, Elazığda ihalesi biten 3 ayrı barakayı izin almadan tek baraka şeklinde inşa ettirerek devleti zarara uğrattığı iddia edilen 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Ethem Erdağı geldi.

İkisi de yolsuzluktan mahkum oldu..

Bizim ceza sistematiğimiz açısından, kişi asker ise suç işlemez diye düşünülmekte galiba..

O halde bu mahkumiyetler neden?

Tutarlılık açısından onlar da mahkum olmamalı.

***
Van Ağır Ceza Mahkemesi, Yargıtayın kararına uyarsa dosya askeri mahkemeye gidecek.

Sonrası muhtemelen çok sürpriz değil.

Yargıyı hizaya getirmek için bir iki bomba patlattığını açıklayan Altay Tokatlıya bir şey oldu mu?
Olmadı.

Başka iyi coçuklara neden olsun ki?

17.05.2007
KAYNAK:
http://www.stargazete.co m/index.asp?haberID=120777

EMEKLİ ASSUBAYLAR    15 Mayıs 2007 22:11
http://www.emekliassubaylar.org
Aşağıda verilen link teki yazıyı okumanızı öneririm..

http://www.haber10.com/haber/73236/

İKİ JANDARMA KOMUTANININ FAZİLET MÜCADELESİ

Mehmet AKPINAR    15 Mayıs 2007 19:16
http://www.emekliassubaylar.org
Sayın Turgay AKIN ile bugün yaptığım telefon görüşmesinde seçimlerde aday olmaktan vaz geçtiğini ve bunun çeşitli sebeblerini aktardı kendisinin daha detaylı yapacağı açıklamaya kadar sizleri bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmayı uygun gördüm,bu duruma üzüldüğümü ama desteğimizin süreceğini ifade ettim.saygılar..

sezai SAVAŞ    15 Mayıs 2007 14:42
Sayın; arkadaşlar Bugun yazdığım mesajda,İSTANBUL' MHP'den aday adayının adını Sevhen,Aykut AKIN OLARAK YAZMIŞIM, doğrusu TURGAY AKIN'dır .SAYGI ve SELAMLARIMI YOLLARIM.

Mithat Türetken    15 Mayıs 2007 11:38
Arkadaşlar Bazen polemiklere neden olmamak için bende tozşeker nick name ile yazan arkadaş gibi gülüp geçiyorum . Biz okuma özürlüyüzde anlıyamıyormuyuz yoksa bu arkadaş derdini anlatmaktan acizmi? Benim anladığım 80 li yıllardaki darbe yapanların insanların kayıtlarını tuttuklarını ama şimdi de Çağlayan'da Ankara'da İzmir'de Cumhuriyetine sahip çıkanları tam bağımsızlık ve özgürlük isteyenlir organize ettiğinimi söylemeye çalışıyor. Böyle olsa bile değişimden mutlu olmak gerekir kaldı ki bu halk bu sessiz çoğunluk bırakın ortaçağın cahiliye devrine gitmeyi oraya gitmemek için haykırıyor ANLADINMI şekerim

sezai SAVAŞ    15 Mayıs 2007 10:42
Sayın Yetkili;
Birlik beraberlik çok güzel birşey, sizde devamlı sadece bahsediyorsunuz ama
İSTANBUL!dan MİLLET VEKİLLİGİ ADAY ADAYLIGINI açıklıyan Sayın:Aykut AKIN'IN YAZISINI NEDEN KALDIRDIN'da Diğer adayları silmedin, Yoksa sizin tasvib etmediğiniz veya direk sizin görüşünüzde olmıyan PARTİ diyemi,Hani parti yoktu ASSUBAY vardı,Lütfen (E) ASB Aykut AKIN'IN Yazısını mesaj panosuna alınız!..
selam ve sevgilerimi yollarım....
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Bahsettiğiniz kişi sanırım Turgay AKIN olacak ,yayından kaldırılmadı eğer sizden gelenler linkini tıklarsanız yazının yayında olduğunu görürsünüz,ancak teknik gereği,yeni yazılar geldikçe veya yorumlar, ister istemez yazılar manşetten düşüyor,tüm adaylar belirlenince hepsi güncellenerek kimlerin nereden ve hangi partiden aday olduğu yeni bir başlıkla yeniden yayınlanacak,ayrıca görüşümüzü açıklamamış olmamıza rağmen tahminle nasıl böyle bir anlayışa vardınız doğrusu ilginç,Bizler site yönetimi olarak henüz hiç birimiz bir diğerinin görüşünü bile bilmiyoruz,ancak,Bayrak,Vatan,Atatürk,Laiklik gibi temel ilkelerimiz mevcut tüm partilerede şu aşamada eşit mesafedeyiz.Tabiki temel değerlerimize uyanlarla.saygılar..

Haluk TIRAVOĞLU    14 Mayıs 2007 18:11
tozşeker nickli arkadaş.

Ne yani, şimdi ben ne demek istediğinizi ve neden bahsettiğinizi anlamış değilim kusura bakma. Mesajından paagraf paragraf gideceğim, ne beni ne de bu sitenin sahiplerini yani bizleri seksenli yıllarda kimse damgalayamadı. Şu anda yaşanan gelişmelere seyirci kalıp için için gülüyor olman da tamamen senin problemin. Bu gelişmelere seyirci kalıp için için gülüyor olman damgalı olduğunu gösteriyor. Peki kimleri takip edecektik? Meydanlardan kasıt sanırım senin düşüncene göre bu son haftaki Erzurumu kast ediyorsun herhalde. Biz Çağlayan, Tandoğan ve Gündoğdu'daydıkta. Bir de kimliğini belirtirsen memnun olacağız, burada genellikle arkadaşlarımız açık olarak düşüncelerini ifade ederler, herhangi birşeyin arkasına sığınıp gönderme yapmazlar. Tamamına yakınıda damgasızdır (bizim orlarda damgayı kimlere bastklarını söyleyip de tartışmanın düzeyini düşürmeyi istemiyorum.)Kendi fikirlerini söylerken başkalarının fikirlerine saygılı olacaksın, ve kimliğini açıklayacaksın, yoksa bu sayfaları provake edip kirletmeyeceksin.

tozşeker    13 Mayıs 2007 00:30
80'li yıllar da okuduğumuz gazeteye,dergiye-adımıza, gözümüzün rengine - akrabamıza, arkadaşımıza, nüfusa kayıtlı olduğumuz yere göre bizleri damgalanyanlara sesleniyorum :şu andaki yaşanan gelişmeleri ben sadece seyrediyor ve için için gülüyorum. yolunuz açık olsun.. bu hale memleketi sizler getirdiniz. Atatürkçü, laik ve çağdaş düşünceli olanları takip ettiniz - sakıncalı/şüphelidir diyerek raporlar tanzim ettiniz- rahat yüzü vermediniz şimdi meydanlardan çareler arıyorsunuz haberiniz olsun atı alan üsküdarı geçti..sürün eşeği ortaçağın karanlığına...bunun müsebbibi bugünlerde meydanlarda başı çekenlerdir...

Haluk TIRAVOĞLU    13 Mayıs 2007 00:14
İzmir'deki tüm TEMAD şubeleri.

Neden 13 Mayıs daki Cumhuriyet mitingi için tek vücut olarak organize olamıyoruz. Yada böyle bir organizasyon var da benim mi haberim yok? Tek bilidiğim miting günü dernek önünden 09.30 da araç kaldırılacağı. Peki ondan sonra ne olacak? Miting alaınında çok geniş bir katılımla boy göstersek daha iyi olmazmıydı? Bu tür organizasyonlar neden yapılmıyor? En az 1 hafta önceden planlamalar yapılıp geniş bir katılım sağlanabilirdi. Bence İzmir'deki tüm TEMAD Şubeleri bu tür organizasyonlar için bir hiyerarşik yapı oluşturmalı ve uygulamaları hayata geçirmeli, hemde hemen, şimdi.

(Not:Bilemiyorum, belki de vardır da benim haberim yoktur.)

En derin saygılarımla.

Haluk TIRAVOĞLU
(E)Dz.Astsb.

Tansu ARAS    12 Mayıs 2007 12:09
10 Kasım törenleri için "İçim kan ağlayarak katılıyorum." sözleri yüzünden yargılanan ve 5 yıl siyasetten men cezası alan Kayseri eski belediye başkanı Şükrü Karatepe, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. Karatepe, 312. maddeden hüküm giyenlerin ceza almamış gibi işlem gördüğünü ifade ederken, yasanın çıktığı tarihten bu yana Erdoğan'ın talimatıyla partide görev aldığını vurguladı. Karatepe, "Dönem geldi ve ben de bıraktığım yerden devam etmek arzusundayım. Yetkili kurullar, organlar ne karar verirler ona razı olup ona göre devam edeceğiz." dedi

mücahit ertan    11 Mayıs 2007 01:43
değerli arkadaşlar; temad üyesi ve gata sağlık astsb okulu mezunu 1981 devresi olan değerli arkadaşımız RIZA KOYUNLU geçirdiği kalp krizi sonucunda ALLAHIN RAHMETİNE kavuşmuştur.ALLAHTAN rahmet,eşi ve üç kızına da bu üzüntüye dayanma gücü versin.tüm tanıyan arkadaşlara duyrulur ,lütfen bir başsağlığı dilemenizi rica edeceğim.kızı bahar koyunlu nun cep telf. 0 543 555 77 30

murat atam    10 Mayıs 2007 23:27
13 MAYIS 2007 PAZAR GÜNÜ SAAT 10.00 DA KAVAKLI İSKELESİNDEN BAŞLIYACAK ATATÜRK VE DEMOKRASİ KONULU YÜRÜYÜŞ TEMAD GÖLCÜK ŞUBE BAŞKANLIĞINCA ORGANİZE EDİLMİŞTİR.MUVAZZAF VE EMEKLİ ASSUBAYLAR İLE EŞ VE ÇOCUKLARININ KATILIMLARI VARLIĞIMIZI GÖSTERME ADINA ÖNEMLİDİR.KATILIM GÜCÜMÜZÜDE SERGİLEYECEKTİR.SAYGILARIMLA

Ali Rıza ÇAKMAK    09 Mayıs 2007 22:29
Sevgili Arkadaşlarım, Temad sitemizde yayınlanan bazı mesajlarda aday olduğum sonucu çıkmış. Arkadaşlarıma çok teşekkür ederim,layık gören ve başarılar dileyen arkadaşlarıma layık olmak olmak için ilçemde gayretle çalışmaya devam edeceğim.Hepinize sağlıklı günler dilerim.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
.

Ahmet ÖZDEN    09 Mayıs 2007 21:24
http://www.anttemad.com
Sayın İZMİR İl Başkanımız sayın M.Aykut ÖZER belki bizim www.anttemad.com adlı siteden bahsetmiş olabilir. MALATYA Üniversitesi rektörünün söyledikleri ile ilgili polemikleri de karıştırmış.O sadece genel merkeze arka çıkmak için öylesine yazmış.Ben kendisini tanırım iyi insandır.Saygı duyarım kendisine.

Mehmet AKPINAR    09 Mayıs 2007 14:44
Sitenizdeki her yazıyı çok dikkatle okuyor ve izliyorum.Bu site muhakkakki iyi niyetlerle kurulmuş, Temadla aynı düşünceleri taşıyan bir site görünümünde, ancak bu arkadaşlarımızın ben biliyorum ki bir kaçı kendi dernekleri olan Temada, üye değillerdirler.MEHMET AYKUT ÖZER TEMAD İZMİR İL BAŞKANI\\\\\\\"

Sayın Başkan,Yukarıdaki ifadeler sizin Temad mesaj panosundaki yazınızdan alıntıdır,burada bahsi geçenler kimlerdir,acaba Yurt dışında olup ta bize web olanağı sağlayanmı,yada web sitemizi dizayn edenmi,yoksa bu siteyi yöneten bizlermi,yada üyemiz olan başkalarımı,açık ve net olun kimden bahsediyorsunuz.Ahmet Özden Başkana da siteniz diye yazmışsınız www.emekliassubaylar.org kimsenin sitesi değildir,bu sitenin belli bir sahibide yoktur burası bir gönül,gurur ve onur sitesidir amacıda TEMAD ı desteklemek orada yazılanmıyanların yazılmasını sağlamaktır ,şunuda unutmayın tenkid yoksa başarıda yoktur,Malumunuz Temad bir kurumsal yapıdır orada herşeyin yayınlanmasıda doğru değildir ,bu ihtiyaç nedeniyle bu site faaliyete geçirilmiş vede kısa bir zamanda (4 ay gibi) hayli mesafe almıştır ,burası onun bunun sitesi değil,bizde onun bunun adamı değiliz,Temad ın yılmaz savunucusu ama gerçeklerin de takipçisiyiz,saygılar ve başarılar..

Muammer Top    08 Mayıs 2007 13:58
MERHABA BEN YAZIMI GÖNDERMEK İSTİYORUM.YAYINLANIR MI?
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sayın Muammer TOP,burası özgür bir sitedir,ancak sizde kabul edersinizki,hukuki bir sorun doğurmayacaksa hakaret içermiyorsa her yazı yayınlanır..

Mehmet AKPINAR    08 Mayıs 2007 12:30
http://www.emekliassubaylar.org
Saygıdeğer Meslektaşlarım,Basın ilanı için büyük çabalar sarfedildi hatta bu konuda bir süre önce birde metin göndermiştim bu metin bir çalışma ve emeğin sonucu idi,diğer eylem türleri için zaman ve mekan uygun olmayabilir ancak basına verilecek ilan siyasi partilerin muhakkak ilgisini çekecektir,bu ilan üzerine de hangi siyasi hareketlerin bize yakın durduğu veya bize sahip çıkacağı anlaşılacaktır,bu nedenle basına ilan konusunun yeniden irdelenmesini ve beklentilerin de aslında bu yönde olduğunun değerlendirilmesini talep ediyorum..saygılar..

Mehmet AKPINAR    07 Mayıs 2007 12:36
http://www.emekliassubaylar.org
NEDEN BEKLİYORUZ

Saygıdeğer Meslektaşlarım,Oyak nedeniyle AİHM ne gitmek için neden bekleniyor seçim olacağına göre herşey yeniden şekillenecek yeni meclis in bu sürenin sonuna dek yapacağı işler arasına bu nu sokması imkansız o halde beklemenin hiç anlamı yok hemen gitmek gerekir yaklaşık 3-4 yılllık bir süreç olacağına göre belkide oradan çıkacak kararla yeni meclis e de zaman tanınmış olur,
Basın ilanı için bağış toplama süreci de 1,5 ayı geçti bunun da bir an önce gündeme gelmesi bu konuya katkıda bulunan ve beklenti içine giren tüm meslektaşlarımızın beklentisi olduğu da bir gerçektir,ancak son günlerde bu konudada bir sesizlik hakimdir ,bu konunun da bir an önce gündeme gelmesi hem Temad hemde sadece bu iş nedeniyle Temad ı yeni tanıyanlar için yapılması artık mecburiyet haline gelmiştir,bahsedilen konular için bir an önce harekete geçilmesi gereklidir..saygılar..


3753
Mesaj Defteri yazıları