MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Ersen Gürpınar    26 Temmuz 2007 23:37
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Bizde bir söz vardır bilirsiniz EN GÜZEL DOSTLUK KAVGA İLE BAŞLAR diye kavgadan kasit yumruklaşmak değildir eleştirilerdir eleştiriler bizi doğrulara götürür ama mesnetsiz,kırıcı saygıdan yoksun eleştirilere kimsenin tahammülü yoktur .Temad Antalya şubesinde bazı olaylar yaşandı arzu etmediğimiz Sn.Özden istifa etti yerine yeni yönetim kurulu seçildi bazı söylentiler duyduk arzu etmediğimiz unuttuk şimdi birleşme zamanıdar dedik. Dün Temad mesaj panosunda tesaadüfe bakınız ki ikişer dakika ara ile bonbardımın var yeni seçilen arkadaşlarımıza bunları yazan beyler neden bu güne kadar davamızla mücaadelemizle ilgili birtek satır yazmadılar ben kendilerine üsluplarının yanlış olduğunu bunu kimsenin kabul edemiyeceğini belirten özel mesajlar yazdım onlara Temad sitesinden de yanıt verebilirdim ama . 5 mesajın dördü iletilemedi raporu ile geri geldi belliki sahte değerinden ise yanıt yok. YAKIŞMIYOR ARKADAŞLAR biz birbirimizi yemekle meşgul iken birileri buna sevinç duyuyor önce evimizdeki yangın onu söndürmek için birlik beraberlik içinde olalım TESUD seviyesine gelince birbirimizle uğraşırız Bu kasti duruma neden olanları KINIYORUM

Şerafettin Turgay    26 Temmuz 2007 20:41
Saygıdeğer Arkadaşlarım,

İKİ satırlık (Nedim ŞEN le ilgili olan ) yazımı yayınlama cesareti gösteremeyip, Nedim in yazısını ise dört kere hemde sansürlü olarak yayına koyup yine dört kere yayından kaldıran , sonra yine her nedense yayına tekrar koyan TEMAD yönetimi;
Henüz yeni seçilmiş Antalya TEMAD yönetimdeki arkadaşlarımızın çalışma azim ve şevkini kırıcı yalan yanlış mesajarı peşpeşe yayınlamakta mahsur görmemiştir.
TEMAD yönetimi, ANTALYA TEMAD WEB Sayfasından nakletmek zorunda kaldığım bu yazıyı okuyunca biraz olsun utanır sıkılırlarmı acaba.

Yalan bilgiler sunarak,meslektaşlarımızın ve üyelerimizin,yanlış bilgilendirildiği HİÇ DE ETİK DEĞİLDİR.Yeni yönetim,başkan ve diğer organlarını seçerek,karar defterinde,KARAR almışlardır.Yeni yönetimin, oluşturulması aşamasında yapılan hazırlıkların,12-08-2007 tarihine kadar tamamlanılmasının,gerektiği bilincindeyiz.Dernekler masası ile yapılan çalışmalarımız sürdürülmektedir.Bu yazıları kimlerin kasıtlı olarak yazdığı tarafımızdan da bilinmektedir.TEMAD mesaj panosuna yazılan bu yazıların altındaki isimler tarafından yazılmadığı, meil adreslerinden de açıkça anlaşılmaktadır.Bu tutum ve davranışı hazırlayan,sunan ve yayınlayanları esefle kınıyoruz.Saygılarımla.

TEMAD ANTALYA İL YÖNETİM KURULU ADINA
ŞB.BAŞKANI
Yusaf ÖZKARA

karya    26 Temmuz 2007 15:33
TEMAD Mesaj Panosunu Antalya İl Başkanlığı ile hesaplaşma meydanına döndüren yöneticileri kınıyorum.
SAĞLIKLA KALIN.

MEHMET ALİ KILINÇ    26 Temmuz 2007 11:31
GÜLÜYORUM….
Ama kıs kıs mı yoksa acı acı mı güleceğime karar veremiyorum. Temad’ın daha fazla zarar görmemesi bahanesiyle, üyenin yapacağı tercihe güvenmeyip Temad Antlalya yönetimi seçimine dahletmek üzere Ankara’dan Antalya’ya kadar gelenler, mevcut durumu gördükten sonra, sureti haktan görünüp, aşağıdan alıp, yine toparlayıcı olma adına “Yazılı mürcaat ederse Ahmet Abi’nin affı söz konusu olabilir” dahi diyebilenler, kendilerini eleştiren bir yazı yazıldığında , birlik beraberliğe halel gelir kaygısıyla Temad Genel Merkezi mesaj panosuna yazılan mesajları yayınlama konusunda kılı kırk yaranlar, nasıl oluyor da seçimin üzerinden daha birkaç gün geçmeden yeni Antalya Temad yönetimini eleştiren mesajlara mal bulmuş mağribi gibi sarılıp bunları cımbızla seçer gibi seçerek arka arkaya mesaj panosunda yayına koyarlar. Kusura bakmayın ama.Sayın Temad Genel Merkez yönetimi, toparlayıcı olma ve Temad’ı görebileceği zararlardan koruma kaygılarınızı, Antalya’da yeni yönetime oy vermiş bir üye olarak samimi ve inandırıcı bulmuyorum. Saygılarımla

MUZAFFER KUZU    25 Temmuz 2007 14:04
SAYIN ERDOĞAN ERŞAHİNCE,
MERSİN BÖLGESİ OLARAK YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM... BU ÇALIŞMALARI TÜM DERNEKLERİN YAPMASI GEREKİRDİ. BEN ANKARA BÖLGESİNDEKİ BİRKAÇ MİLLETVEKİ ADAY ADAYIYLA GÖRÜŞTÜM... BUNLARDAN BİRİ SEÇİLDİ... KENDİSİNE BİR DOSYA VERMEK İSTİYORUM... VERMİŞ OLDUĞUNUZ DOSYALARI kuzumuzaffer@mynet.com ADRESİNE GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ? ÖZLÜK HAKLARIMIZ KONUSUNDA DEĞİŞİK PARTİLERDEN BİR KAÇ MİLLETVEKİLİNİ BİR ARAYA GETİREBİLİRSEK HİÇ BİR SORUNUMUZ KALMAZ... GENELKURMAYDAN BİR ŞEY VERECEK DİYE BEKLERSEK DAHA YÜK YIL BEKLERİZ...SAYGI VE SEVGİLERİMLE

erdoğan erşahince    25 Temmuz 2007 10:00
MERSİN MİLLETVEKİLİ OLAN KADİR URAL'I KUTLUYORUM.
SEÇİM DÖNEMİNDE MERSİN TEMAD OLARAK C.H.P. 1 SIRA,M.H.P. 1 VE 2 SIRA,A.K.P. 1 SIRA MİLLETVEKİLLERİ DERNEMİZDEN RADEVÜ ALARAK ZİYARET ETMİŞLER VE SORUNLARIMIZI DİNLEMİŞLERDİR.KENDİLERİNE BİRER DOSYA HALİNDE YAZILI OLARAK VERİLMİŞ VE MERSİN EKİBİ OLARAK TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZ BİLDİRİLMİŞTİR.
KADİR URAL BEYEFENDİ İSE SİLİFKE DE BULUNMASI VE MERSİN MERKEZİNE UZAK OLMASI NEDENİYLE KARDEŞİ KANALIYLA "YANIMIZDA"OLDUĞUNU BİLDİRMİŞ VE İLLAKİ GELMESİNİ İSTİYORSANIZ GELELİM DEMİŞTİR.KENDİLERİNE "ŞAHSIYLA İLGİMİZİN OLMADIĞINI SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜNDE YARDIMCI OLACAĞINDAN EMİN OLDUĞUMUZU"BİLDİRDİK VE KENDİSİNE BAŞARILAR DİLEDİK.
TÜM SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ "BUZ ÜZERİNE"YAZMADILARSA BU DÖNEMDE BİRÇOK SORUNUN ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUM.SELAMLAR.

MEHMET ALİ KILINÇ    24 Temmuz 2007 11:10
GÖRÜNEN KÖY…

Biliyorum bu platform siyasi tartışmaların yeri değil ancak seçim sonuçları konusunda iki kelime yazmadan yapamadım. Bu gün şu dakikada, ülke düzeyinde olmak üzere, beş yaşında çocuklardan başlayarak din eğitimi adı altında uzun yıllardan beri cumhuriyet düşmanlığı, tsk karşıtlığı ve birilerine yandaş seçmen yetiştirme faaliyetleri devam ederse, bırakınız cumhuriyetimizin karşı karşıya olduğu tehlikenin farkına varmayı, böyle yetiştirilen seçmenler tehlikenin yanında bile yer alabilirler. Üstelik Dünya'yı kendi imparatorluğu haline getirmek üzere yola çıkmış güçlü bir devlet, dünyayı sömürürken tarihte olduğu gibi, sizi ilerde kendi ağzına batabilecek azgan dikeni olacağını görüyorsa ve içeride işbirlikçileri örneğin her gün günde bedava bir milyonu aşan gazete dağıtabilecek güce erişmişlerse , sonuç bu günkü durumdan farklı olmaz. Kısaca bu günün hazırlıkları daha 1940 lı yıllarda Köy Enstitü'lerinin kapatılması kararıyla verilmişti.
Son bir bulmaca sorusu : Yapılan araştırmalara göre Türk milletinin % 91 i Amerika'yı sevmiyormuş. Neden acaba?
(Cevap: Herhalde ikisi de aynı kişyii delicesine sevdikleri için, kıskançlıktan olsa gerek.)

AHMET ÖZTAŞ    23 Temmuz 2007 11:30
Sayın ANTALYA TEMAD üyesi Mehmet URAL

Bir meslektaşımızın kardeşide olsa millet vekili seçilmesi bizi onurlandırmıştır. Assubay ve emeklileri olarak haklı mücadelemize sahip çıkacağı kanısındayım. Sayın MERSİN milletvekili Kadir URAL!a hayırlı olsun der başarılar dileriz.

zeki    22 Temmuz 2007 17:58
Bir DOST
Saate bakmaksızın kapısını çalabileceği bir dostu olmalı insanın....
"Nereden çıktın bu vakitte dememeli, bir gece yarısı telaşla
Yataktan
Fırladığında;
"Gözünün dilini"bilmeli;dinlemeli sormadan,söylemeden anlamalı....
Arka bahçede varlığını sezdirmeden ,mütemadiyen dikilen vefalı bir
Ağaç
Gibi köklenmeli hayatında;sen,her daim onun orada durduğunu
Hissetmelisin.ihtiyaç duyduğunda gidip müşfik gövdesine yaslanabilmeli,
Kovuklarına saklanabilmelisin.
Kucaklamalı seni güvenli kolları,
...Dalları bitkin başına omuz,yaprakları kanayan ruhuna merhem olmalı...
En mahrem sırlarını verebilmeli,en derin yaralarını açıp
Gösterebilmelisin;gölgesinde serinlemelisin sorgusuz sualsiz...
Onca dalkavuk arasında bir tek o,sözünü eğip bükmeden söylemeli,
Yanlış
Anlaşılmayacağını bilmeli.
Alkışlandığında değil sadece,asıl yuhalandığında yanında durup
Koluna
Girebilmeli.
Övmeli alem içinde,baş başayken sövmeli ve sen öyle güvenmelisin ki
Ona,
Övdüğünde de sövdüğünde de bunun iyilikten olduğunu bilmelisin,"hak ettim"
Diyebilmelisin.
Teklifsiz kefili olmalı hatalarının;günahlarının yegane şahidi....
Seni senden iyi bilen,sana senden çok güvenen bir sırdaş...
Gözbebekleri bulutlandığında yaklaşan fırtınayı sezebilmelisin.
Ve sen ağladığında,onun gözünden gelmeli yaş....ZEKİ ŞAHİNKUŞ

MEHMET    20 Temmuz 2007 21:06
Sayın Muvazzaf ve Emekli Astsubay Meslektaşlarım,

Ben; Milliyetçi Hareket Partisi Mersin 3ncü Sıra Milletvekili Adayı Kadir URAL’ ın ağabeyi ANTALYA TEMAD İL Bşk.lığı üyesi Em.P.Kd.Bçvş. Mehmet URAL. (1977-89)

Adayınız Kadir URAL bugün ile değil geçmiş günlerde de hep gönlü, milletimizin ve meslektaşlarımızın mutlu ve müreffeh olmasını arzu etmiştir.

Meslektaşlarımızın ve biz emeklilerin mecliste eli, kolu – gözü, kulağı olacağı aşikârdır.

Kardeşim olarak söylemiyorum adayınız Kadir URAL Cumhuriyetimizin temel değerlerine, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, bir kişiliği vardır.

Meslektaşlarım ve bütün TEMAD üyelerinin oylarını Milliyetçi Hareket Partisine vermesini arz ederim.

Esen ve mutlu kalın.

Saygılarımla.

Mehmet URAL
Em.P.Kd.Bçvş.
Antalya İli TEMAD Üyesi

Şerafettin Turgay    20 Temmuz 2007 13:04
Emekli assubaylar site yöneticilerinden özür diler,anlık dalgınlığımdan kaynaklanan eksikliğimi düzeltirim.

Aşağıda belirttiğim Nedim GÜNEŞ le ilgili SANSÜR ve ÇİRKİN uygulama TEMAD sitesinde meydana gelmiş olduğundan, TEMAD Yöneticilerine yazdığım yazıdır.
(Her zaman olduğu gibi bu yazımda sitelerinde yayınlanmamış SANSÜRE uğramış,camiamızdan SAKLANMIŞTIR )
Sonsuz selam ve SaygılarımlaSayın Yönetici Arkadaşlarım,

Nedim GÜNEŞ ismindeki arkadaşın yazısı, önce 16 tarihinde yarıdan sonrası sansürlü olarak yayınlandı. Sonra bu yazının kaldırılıp 17 tarihinde yazının tamamının yayınlandığını görüp okuduk. Daha sonra nedeni nedir bilinmez tarafınızdan hiç bir açıklama da yapılmadan yazı tekrar yayından kaldırıldı.
Nihayet 2 gün sonra BUGÜN 19 unda yazı yine tekrar yayında.
bir karar verseniz artık bu yazı ZARARLI olduğundan kalkacakmı , yoksa artık yayında kalacak mı ?
SON KARARINIZ MI .
Yönetici yorumu:
Sanırım bu yazı Temad mesaj panosu için yazıldı,zira sitemizde sizden gelenler bölümünde bu yazı hiç kaldırılmadan yayındadır..

Ahmet ÖZDEN    20 Temmuz 2007 10:03
http://www.ahmetozden07.com
ŞEHİTLER
Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, mezardan çıkmanın vaktidir!Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, Sakarya'da, İnönü'nde, Afyon'dakiler Dumlupınar'dakiler de elbet ve de Aydın'da, Antep'te vurulup düşenler,siz toprak altında ulu köklerimizsiniz yatarsınız al kanlar içinde.Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, siz toprak altında derin uykudayken düşmanı çağırdılar, satıldık, uyanın!Biz toprak üstünde derin uykulardayız, kalkıp uyandırın bizi! Uyandırın bizi! Şehitler, Kuvâyi Milliye şehitleri, mezardan çıkmanın vaktidir. Nazım (1959)
Sevgili meslekdaşlarım.Affınıza sığınarak bu şiiri tekrar karşınıza getirdim.2 gün sonra belki bu şiir güncel olmayabilir.Sandık başına gitmeden bir kaç kez okuyun ve günümüze ne kadar uyduğunu görün ve oylarınızı ona göre kullanın diye düşünüyorum.
Bu şiiri yazan sözüm ona "vatan hainiydi,şimdikiler dindar ve vatansever"Siyaset değil ülkem için görevimi yapıyorum,elimden bu geliyor.Saygılar sunuyorum.

Ersen Gürpınar    19 Temmuz 2007 21:33
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Üç gün sonra ülkemizin kaderini etkiliyecek milletvekili seçimleri yapılacaktır. Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar derler mutlaka sizlerinde kişisel ve dünya görüşünüze göre tercih edeceğiniz bir partiniz olacaktır.Bazı arkadaşlarımız partiler ve milletvekili adayları için kişisel fikirlerini bizlerle paylaştılar.TEMAD tarafından iyi organize edilip bize seçilecek yerlerden kontenjan sağlansa idi PARTİMİZİN ADI ASSUBAYDIR slogani ile bu partileri mutlaka desteklerdik şimdi bazı bölgelerde assubay ve assubay evlatları adaydır kişilikleri,partilerinin bize yaklaşımlarını dikkate alarak oyumuzu kullanacağız ÜLKEMİZE VE ZÜMREMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Şerafettin Turgay    19 Temmuz 2007 19:54
Sayın Yönetici Arkadaşlarım,

Nedim GÜNEŞ ismindeki arkadaşın yazısı, önce 16 tarihinde yarıdan sonrası sansürlü olarak yayınlandı. Sonra bu yazının kaldırılıp 17 tarihinde yazının tamamının yayınlandığını görüp okuduk. Daha sonra nedeni nedir bilinmez tarafınızdan hiç bir açıklama da yapılmadan yazı tekrar yayından kaldırıldı.
Nihayet 2 gün sonra BUGÜN 19 unda yazı yine tekrar yayında.
bir karar verseniz artık bu yazı ZARARLI olduğundan kalkacakmı , yoksa artık yayında kalacak mı ?
SON KARARINIZ MI .
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Sanırım bu yazı Temad mesaj panosu için yazıldı,zira sitemizde sizden gelenler bölümünde bu yazı hiç kaldırılmadan yayındadır..

Dr.Kemal Er    19 Temmuz 2007 14:45
Gerçek teröristler kimler?

Bir taraftan şehitler vermeye devam ederken, diğer taraftan Amerikan silahları PKK’ da çıkıyor. (Bilgi için örnek: Erdal Şafak, http://www.sabah.com.tr/safak.html) Halkımıza verdiğimiz elektriğin yarısı fiyatına elektriği kuzey Irak’ a veriyoruz. Talabani ve Barzani ile ticaretin arkasında devasa yatırımlarla, bugün bizi yönetenlerin yakınları olduğu ortaya çıkıyor. Bizi “Kürt”, “Türk”, “az dinli”, “çok dinli” şeklinde bölmek isteyen emperyalist güçlerin yerli işbirlikçileri kimler? Kimler kar eden devlet kuruluşlarını, tıpkı bir miras yedi gibi pazarlama derdinde? Kimlere soygunda suçüstü yapıldı da, dokunulmazlık zırhına büründüler? Bu ülkede vergi vermeyenler kimler? Kıbrıs’ taki tarih kitaplarından, Kıbrıs barış harekatını ve Atatürk’ ü kimler sildirdi? Satıp satıp bitiremeyenler kimler? OFER soygununu kimler, nasıl gerçekleştirdi? Borsanın % 70 küsuruna neden yabancılar sahip çıkıyor? Bunlara nasıl özel karlar veriliyor? Emperyalist güçlerin karanlık ağlarındaki yerli işbirlikçiler kimler? İşte bana göre dağdaki teröristten daha terörist olan bunlar. Şu web adreslerini de okuyalım ve ibret alalım derim. Google’ girerek baktığım birkaç yeri aşağıda verdim, daha nicelerine erişilebilinir. (http://www.tumgazeteler.com/?a=1017247) ,(http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haberler/pkkdan-akp-tali mati.html) , (http://www.yuruyus.com/www/news.php?h_newsid=535&dergi_sayi _no=19&) Değerli meslektaşlarıma saygılarımla.
Yönetici yorumu Yönetici yorumu:
Türkiye Tam bağımsızlığına kavuşmalıdır AB nin çifte standartları karşısında göstermelik NOTA lar verilmektedir. Uluslararası yakalama müzekkeresi bulunan PKK yöneticisi Fransada yakalanmış serbet bırakılmış tekrar Avusturyada yakalanan teröristin cebine pasaportu konularak IRAK uçağına bindirilerek inene yollanmıştır. onurlu bir ülke bu tür hataları Nota ile değil daha kararlı bir şekilde protesto eder Irak'a neden ambargo uygulamaz (ABD ikmalini kesmez) bunları yapamazsanız sizi işte kimse ciddiye almaz.

MESUT MAVİTUNA    19 Temmuz 2007 12:48
SEVGİLİ DOSTLAR HEPİNİZİN MÜBAREK REGAİP KANDİLİNİZİ KUTLAR, BUGÜN VE GELECEKTE DE MUTLU GÜNLER YAŞAMANIZI DİLER BU VATAN İÇİN CANINI, KANINI VERMİŞ TÜM AZİZ ŞEHİTLERİMİZE TANRIDAN RAHMET, GAZİLERİMİZE SAĞLIKLAR DİLERİM.
ŞEHİTLER NURLANMIŞ, GAZİLER ONURLANDIRILMIŞ ASKERLERDİR, BUNU UNUTMADIK VE HİÇBİRZAMANDA UNUTMAYACAĞIZ.

Yılmaz Türkoğlu    19 Temmuz 2007 12:46
Sayın Meslekdaşlarım
Irak Demokrasi vaadi ile işgal edildi ama acılar bitmiyor hergün yüzlerce can kaybı var bir damla petrol bin can bedel diyenler Irak halkına acılar ölümler yaşatıyor Irak halkı ne yapıyor Şiiler Sünniler birbirini yiyor Amerika bu oyunu oynadı ellerini oğuşturuyor onlar sefalet çekerken petrol tankerlerle bunların depolarına ve kasalarına akıyor Oysa Irak halkı birleşip düşmanlarına karşı tek cephe olsaydı şuan özgürdü. Kısadan hisse bildiğiniz durumu yazdım bizde söylentilerle,yapılan yanlışlarla bölünmeye çalışıyoruz birileri yine ellerini oğuşturuyor bunlar bir araya gelemez bunlar başaramaz ben tahakküme devam edeyim diyor peki yolsuzluklara hatalara ihmallere kişisel çıkarlara gözmü yumacağız elbet hayır ama oyuna gelmiyeceğiz bizim yasal temsilcimiz olan Temad teşkilatlarında bizim için çalışmayan yöneticilere seçimlerde kırmızı kart göstereceğiz Kendini assubay mücaadelesine adayanları da baştacı yapacağız ne olur arkadaşlarım birbirimize en çok ihtiyacımız olduğu bir dönemde kamplaşmıyalım önce evimizdeki yangın sönmelidir.Saygılarımla

ziya    19 Temmuz 2007 11:40
MESLEKTAŞLARIMIN VE TÜM İSLAM ALEMİNİN MÜBAREK REGAİP KANDİLİ'Nİ KUTLAR.SAĞLIK VE BAŞARI DOLU GÜNLER DİLERİM.NİCE KANDİL'LERDE BULUŞMAK DİLEĞİ İLE ESEN KALIN..

yiğit    18 Temmuz 2007 21:48
Asb.ların haklı ve onurlu mücadelesine gönül vermiş Sayın ÖZDEN\'i tanıyoruz , kendilerine saygı ve selamlarımızı yolluyoruz.Meyvesi bol ağaca taş atanlar çok olur.Saygılarımla.

Ramazan GÜRCAN    18 Temmuz 2007 21:14
Arkadaşlar;
12 Temmuz tarihinde Antalya TEMADın Genel Kurulu yapıldı. Ben de Orduevinin bahçesinde otururken Ahmet ÖZDEN in üyeleri ne kadar etkileyip, kendisinin de Genel Kurul Salonunda konuşması için tahrik ettiğine şahit oldum.

Değerli Arkadaşlar,
TEMAD bizim yasal ve tek derneğimizdir, buradan sesleniyorum çeşitli sitelerde Geldiler, arkalarına bakmadan gittiler gibi basit laflarla polemik yaratanları arkamda 300 üye ağlayarak istifa edecek deyipte Genel Kurula 230 kişiye yakın üyenin katıldığında bunun nasıl bir palavra olduğunu bildirdiği halde ahkam kesenleri, ben de kınıyorum.
ÖMER

Bu yazı Temad mesaj panosundan alınmıştır,bu sanal arkadaşa bir mesajla cevap vereyim dedim ama kendisi gibi adreside uyduruk olduğundan Hotmail böyle bir adres olmadığını söyledi ,sırf ortalığı karıştırmak adına bazıları yeni bir takım numaralar çeviriyor , yeni Recai efendiler türüyor kanmıyalım aldanmıyalım..

Ahmet ÖZDEN    18 Temmuz 2007 21:03
http://www.ahmetozden07.com
18 TEMMUZ 2007 SAAT 20.00 KANALTÜRK ANA HABERİ.BAĞIMSIZ ADAY HULKİ CEVİZOĞLU'NUN SEÇİM ÇALIŞMALARINI GÖSTERİYOR.EKRANA BİRDEN GÖĞÜSLERİNDE SAYIN HULKİ CEVİZOĞLU'NUN POSTERLERİNİ YAPIŞTIRMIŞ İKİ KİŞİ GELİYOR.NE VAR BUNDA DİYEBİLİRSİNİZ?ACABA ORAYA HANGİ ARAÇ VE TİTLE İLE GİTMİŞLERDİ.MERAK ETTİM DE!

Ramazan GÜRCAN    17 Temmuz 2007 19:51
Aşağıdaki yazılanlar Antalya Temad sayfasından alınmıştır,işte bizi yönetenler..Dedikodu falan da değil gerçek,yaşayan lar açıklama yapmış,biz bu yönetimle değil hak aramak, sokak ta bile yürüyemeyiz,...

Değerli Meslektaşlarım.
Ben bir önceki yönetim kurulunda, Sayın Ahmet ÖZDENin 8, olağan genel kurulda ki listesinden seçilen yönetim kurulu üyelerinden biriydim.Sayın ÖZDENin istifası ve daha sonraki gelişmeler şüphesiz hiç hoş değildi ve eminim hepimizi çok üzmüştür.
12-TEMMUZ-2007 günü yapılan OLAĞANÜSTÜ KONGRE de bu konular hakkında sizlere faaliyet raporunda ve yönetim kurulu KARAR defterinde yazılı olan konular hakkında gerekli bilgileri ve faaliyet sonuçlarını anlatacaktım.Ne yazık ki demokrasinin kendilerine verdiklerini hak olarak görenler, başkalarının demokratik haklarını engellemenin, yine kendilerine verilmiş bir hak olduğunu zannediyorlar.Ne kadar acı ve üzücü değil mi? Genel Kurul başlamadan hemen önce, Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri gündemi değiştirmemizi ısrarla istemişlerdir.Buna karşı çıkarak, Karar Defterinde gündemin
22-HAZİRAN-2007 tarihindeki Yönetim Kurulu toplantısında oy birliğiyle alındığını, değiştirilemeyeceğini belirttiğimiz halde, Kongreyi yaparsak, yetkilerine istinaden İPTAL edeceklerini, gerekirse Antalya Şubesini kapatma kararı alabileceklerini söylemişlerdir.Bizler bir kişiyi daha üye yapabilmek için çaba sarf ederken, ANTİDEMOKRATİK tutum ve tehditler karşısında tamamen yok olmayı göze alamazdık.Bunun sonucunda da Gündemi değiştirmek zorunda kaldık.Bu konuları Genel Kurulda açıklamama engel olanları,halen SİVİL bir TOPLUM ÖRGÜTÜ olduğumuzu anlayamamış olanları,beni susturarak yönetimi ele geçireceklerini sanıp shov yapanları,Genel Kurulda da söylediğim gibi, bir kez daha ŞİDDETLE KINIYOR ve PROTESTO EDİYORUM. Bu açıklamayı yapmak ve üyelerimizi bilgilendirmek görevimdir.SAYGILARIMLA . K. Aydın ÜNVER

Mehmet    17 Temmuz 2007 18:21
DEĞERLİ SİLAH ARKADAŞLARIM ;

BELKİ BU SATIRLARI OKURKEN BAZI ARKADAŞLAR BANA KIZACAK AMA OLSUN EĞER VATAN TEHLİKEDE İSE GERİSİ TEFERRUATTIR .

SAYIN MESLEKTAŞLARIM ERBAKAN 'IN BİLE FARKINA VARDIĞI BİR GERÇEK NEDEN BENİM MESLEKTAŞLARIM TARAFINDAN ALĞILANMIYOR DİYE İNANIN ŞAŞIYORUM.

22 TEMMUZ 2007 BİR SEÇİM GÜNÜ DEĞİL BİR VAROLUŞ VEYA YOK OLUŞ MESELESİ HALİNE GELMİŞ DURUMDA .

BEN ELİMDEN GELDİĞİNCE ÇEVREMİ VE NAZIM GEÇTİĞİ DOSTLARIMI UYARIYORUM , SON PİŞMANLIK BİR ŞEYE YARAMAZ.

ARKADAŞLAR KURTULUŞ SAVAŞINDA YUNANLILAR ESKİŞEHİRDEN İZMİR İSTİKAMETİNE KAÇARKEN YOLLARINA ÇIKAN İNSAN HAYVAN VEYA YİYECEK MADDESİ OLMAK ÜZERE HER ŞEYİ YAKIP ,YIKIP, ÖLDÜREREK KAÇMIŞLARDIR.

AKP 'DE AYNİ DUYĞU VE TELAŞ İÇİNDE İKTİDARI KAYBETMEK KORKUSU İLE ELDE AVUÇTA NE VARSA SATIP , YAKIP, HORTUMLAYIP KAÇMA TELAŞINDA

EN BASİT ÖRNEĞİ İLE ; PETKİMİ ERMENİ DESPORYASINA SATMASI, 2B YASISINI 2008 YILINDA ÇIKARACAĞIM DİYEREK PKK'NIN BİLE YAPMADIĞI SON GÜNLARDEKİ ORMAN YANĞINLARI, İYİ DÜŞÜNÜN DENİZ MANZARALI YANĞINLAR.

ARKADAŞLAR ;

BİR ÜLKE İLLA SİLAH ZORU İLE İŞGAL EDİLMEZ BUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ.ÜLKENİN NE KADAR DEĞERLİ TESİS,HAVA VE DENİZ LİMANI,BANKA,HABERLEŞME AĞI VARSA HEPSİ SATILDI . SATILDI AMA KEŞKE BİZLERDEN BİRİLERİ OLSA YİNE İYİ HEPSİ DE TÜRK DÜŞMANI.

ARKADAŞLAR VATANI OLMAYANAN NE DİNİ , NE MALI , NE NAMUSU OLUR. ADAMLAR HAZIRLADIKLARI HARİTALARI NEREDEYSE TELEVİZYON REKLAMLARINDA GÖSTERECEKLER.

HARİTALAR , IRAK BARZANİ SÖZDE KÜRDİSTAN BRİFİNG SALONLARI ( AKP MİLLEKVEKİLİ TURAN ÇÖMEZ GRUBUNUN ZİYARETİNDE) , NATO, ABD,YUNANİSTAN GENEL KURMAYI,ÖNÜMÜZDEKİ OLİMPİYATLARDAKİ FİFANIN HAZIRLATTIĞI HARİTALARINDA GÖSTERİLİP, ANKARADA EL İLANLARINA KADAR DÜŞMÜŞ DURUMDA.

ARKADAŞLAR ; SUKUT İKRARDAN GELİR AKP İŞBİRLİKÇİLERİ KABULLENMİŞ VE BİZLEREDE KURBAĞI TAKTİĞİ KABULLENDİRMEYE ÇALIŞMAKTALAR.HALEN UYANMIYORMUYUZ, ANLAMIYORMUYUZ .BU DURUMA İSYAN EDİP SİLAHLI SOKAĞA ÇIKIP İSYAN EDECEK DURUMDA DEĞİLİZ DEMOKRATİK YOLLARDAN HAKKIMIZI SONUNA KADAR ARAYACAĞIZ , UYANMAYANLARI UYARIP ÇEVREMİZE DİLİMİZİN DÖNDÜĞÜNCE ANLATMALIYIZ.

ARKADAŞLAR AKP GÖZÜMÜZÜN İÇİNE BAKA BAKA BİZİMLE ALAY EDİP APTAL YERİNE KOYUYOR .

TERÖR BİTMEZ, TERÖRLE YAŞAMAYA ALIŞMALIYIZ DİYOR.SANKİ TÜRKİYE BAŞBAKANI DEĞİL ABD AS BAŞKANI KONUŞUYOR.

BİZLER ŞEHİT CENAZELERİNDE KAHROLUP YANARKEN , O ŞEHİT CENAZELERİNİ SİYASİ NEMALANMA OLARAK NİTELEYİP ŞANLIURFADA PKK TERÖRİST CENAZELERİNE , TÖRENLERİNE SEYİRCİ KALIP SESİNİ ÇIKARMIYOR.

ARKADAŞLAR NERE GİDİYORUZ LÜTFEN UYANALIM , BİZE EMANET EDİLEN VATANI BU KADAR UCUZAMI KAPTIRALIM , VATAN İÇİN ŞEHİT DÜŞENLERİN KEMİKLERİ SIZLAR , ÜLKEMİZİN GELECEGİ VATANIMIZ,NAMUSUMUZ SÖZKONUSU NE BEKLİYORSUNUZ .

EĞER ŞAHSİ ÇIKARLARINIZ İÇİN , VATANI SATAN BİR PARTİYE DESTEK VERİP NEMA BEKLİYORSANIZ SİZE SÖZÜM YOK.

EĞER VATAN SÖZKONUSU İSE GERİSİ TEFFERRUATTIR DİYORSANIZ YANINIZDAYIM , SAYĞILAR SUNUYORUM.

mehmet burkay    17 Temmuz 2007 13:36
İNSANIN TÜYLERİ ÜRPERİYOR "Kongreyi yaparsak, yetkilerine istinaden İPTAL edeceklerini, gerekirse Antalya Şubesini kapatma kararı alabileceklerini söylemişlerdir".

Bu cümle 17-07-2007 günü bir önceki yönetim de muhasip olarak görevli meslektaşımız Aydın ÜNVER tarafından "AÇIKLAMA "başlıklı yazısından alınmıştır lütfen Antalya temadda sayfasında tamamını okuyabilirsiniz GERÇEKTEN BU TEHDİTVARİ DAVRANIŞLAR İNSANIN TÜYLERİ ÜRPERİYOR....... SAYGILARIMLA

Ahmet ÖZDEN    17 Temmuz 2007 12:06
http://www.ahmetozden07.com
ARİF 16 Temmuz 2007 20:17 | KOCAELİ
Sayın Ahmet ÖZDEN,
Bizim resmi derneğimiz olan TEMAD'ımız var, bir de özel sorunlarımızı paylaştığımız, görüş alışverişinde bulunduğumuz emekli Assubaylar sitemiz var. Bunlar gücümüzün bir araya toplanmasını sağlıyor. Şimdi yeni bir site kurup ve burada tanıtımını yaparak bu gücü bölmeye ne gerek var ben anlayamadım. Bu sitede bir eksiklikmi var. Lütfen bütünden parça koparmaya çalışmayalım. Bütün olalım. Saygılarımla.
Yönetici yorumu:
Sayın Arif Bey kardeşim
Kişisel ikbal peşinde olmayanların kavga ortamı yaratmak ve birilerini karalamak gayesi taşımayan siteler kurmasında bence hiçbir mahzur yok bu tür siteleri ziyaret eder,Maksadın üzüm yemek değil bağcı dövmek olduğunu anladığımız an ilgi göstermez ve desteklemeyiz.iyi günler dilerim E/G
Baylar!Ben temad üyesi değilim.Yukarıdaki suçlamalar da ağır suçlamalardır.www.ahmetozden07.com sitesinin "amaçlar" kısmını okursanız bu sitenin kuruluş amacını da öğrenmiş olursunuz.Saygılarımla.


3753
Mesaj Defteri yazıları