MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


MESUT MAVİTUNA    11 Ekim 2007 20:04
Değerli Dostlarım, Meslektaşlarım

En içten dileklerimle Bayramınızı kutlar, gelecekteki güzel günlerin, hepimize mutluluk, sağlık ve huzurla dolu olmasını dilerim.

Kemal KORKUT    11 Ekim 2007 14:58
Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır, gazilerimize acil şifalar dilerken, aileleri ile birlikte meslektaşlarımızın ve tüm halkımızın Bayramını Kutlarım.
Kemal KORKUT
Ayvalık TEMAD Yön.Krl.Üyesi

MEHMET URAL    11 Ekim 2007 14:52
SAYIN MESLEKTAŞLARIM,
BİZ EVİMİZDE RAHATÇA UYURKEN,GENÇ MESLEKTAŞIMIZ VE KAHRAMAN MEHMETCİKLERİMİZ BU VATAN İÇİN CANLARINI SEVE SEVE VERDİLER. BİZ COŞKUYLA RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAMAYI BEKLERKEN DÜN AİLELERİN YÜREKLERİNE KOR DÜŞTÜ. BU VATAN EVLATLARI AL BAYRAĞIMIZ İÇİN ŞEHİT OLDULAR. O BAYRAK Kİ RENGİNİ ŞEHİTLERİMİZİN KANINDAN ALMIŞTIR. ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BU VATANI BÖLMEK İSTEYEN CANİLERE İNAT AL BAYRAĞIMIZI EVLERİMİZE, İŞ YERLERİMİZE ASALIM Kİ MEHMETCİKLERİMİZİN VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞINDA HER ÇAKIL TAŞININ ÜSTÜNDE SAHİPSİZ OLMADIĞINI GÖRSÜNLER. AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN. AİLELERİNİN BAŞI SAĞOLSUN. BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

H.İbrahim GÜL    11 Ekim 2007 13:33
Tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet,Acılı Ailelerine T.S.K.lerine ve milletimize başsağlığı dilerim.Ruhları şad olsun.Mekanları cennet olsun.Nur içinde yatsınlar.

MEHMET ALİ KILINÇ    11 Ekim 2007 12:29
Değerli Meslektaşlar&
Dünya imparatoru bir ülkenin parlamentosunda alınan uluslararası arenada Türkiye Cumhuriyetinin sonunu getirmeye yol açabilecek Ermeni karar tasarısı. Yirmi dört saatte 15 şehit. Doğusundan batısına aynı gün üç ayrı şehirde patlama olan, Malezya olup olamayacağımızı tartışırken Irak görüntüsü veren bir ülke. Başımızda geçtim Mustafa Kemali Yakın dönemdeki Rahmetli Bülent Eceviti aratan, her attığı adımda arkasında gizli bir niyet ve tuzak olduğundan şüphelenilen, en azından o izlenimi veren bir iktidar. İçeride ve dışarıda ülkenin en sağlam dayanağı olması gereken Türk Silahlı Kuvvetlerini savaşmadan mağlup etmeye çalışan çevreler. Bu ortamda bayram yap, bayram kutla kutlayabilirsen. Ülke insanları olarak, uyanık olmaya, birlik beraberlik ve dayanışma içinde olmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var diyorum. Hepinizin bayramı kutlu olsun.

İsmail YILMAZ    11 Ekim 2007 12:18
http://www.selenemlak.net
Zor ve kuşatılmış günlerimizde bayramlar soluk almak ve kucaklaşmak zamanıdır. Bu bilinçle saygıdeğer meslektaşlarımızın ve eşlerinin Ramazan bayramlarını kutlar,sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dilerim.

Ramazan TEKELİ    10 Ekim 2007 22:36
Yeni verdiğimiz 15 şehidimizin arifesinde,her şeye rağmen devam eden hayatta;tüm şehitlerimize Allahtan rahmet,yaralı ve gazilerimize acil şifalar diler ve bütün meslektaşlarımın aileleri ile birlikte Mübarek Ramazan Bayramlarını Kutlarım.

MEHMET ALİ KILINÇ    10 Ekim 2007 19:29
Bağımsız devleti olmayan halklar dini gün ve bayramlarını yaşayabilirler.
Ancak ulusal gün ve bayramları yoktur,kutlayamazlar.
Bu anlayışla insanlığa esenlikler getirmesi dilerimizle Şeker Bayramınızı kutlarız

Şerafettin Turgay    10 Ekim 2007 01:38
13 yurttaşımızın acısı geçmeden , Assubayı ve Eriyle 15 yiğit askerimiz daha SATILMIŞ beyinlerin kahpe KURŞUNLARIYLA Şehit edildiler. Acımızın kelimelerle tarifi imkansız.
Yiğitlerimize kelle diyenler, bir ay sonra durumu PUŞH 'la görüşmeyi bekleyenler KINA yakın biryerlerinize.
Gencecik KUZULAR gemiciklerde deniz sefası yapmadılar, Yangelip amerikan kolejlerinde yatmadılar.
19 senede analarının büyütemediği küçücük MEHMETLERE, koskoca VATANIN sorumluluğunu verdiniz.BÜYÜTMEDEN, PROFESYONELLEŞTİRMEDEN, UZMANLAŞTIRMADAN.

Henüz Kanları DELİ akan bu gençler; 8 yıldır toplanmayan ,toplanmaya gerek bile duymayan terörle mücadele kurulunun ihmali yüzünden, sizlerin yan gelip yatmanız ,çarpıp bölüm toplamanız, mücadele masrafını FAZLA , can bedelini UCUZ görmeniz yüzünden hayatlarının baharında ŞEHİTLİK şerbetini içtiler.
Ceneza namazlarına geldiniz ,çıplak gözle yakınlarına ve kendilerine bakmaya bile cesaret edemeden. KARA KAPKARA GÖZLÜKLERİNİZLE.
Vicdanıi kurtuluşunuzmu oldu cenaze namazlarını kılıp ,HOCA nın hakkınızı helal ediyormusunuz
sorusuna ; HELAL OLSUN demeniz.
Hiç sordunuzmu, sende helal ediyormusun hakkını MEHMETCİK diye.
Ne cevap verdi, ne söyledi,
Niye suskunsunuz ....

galip kaplan    09 Ekim 2007 15:36
Şırnak ın Küpeli Dağında önceki gün terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen hain saldırıda şahadet şerbetini içen 13 şehidimizin 13 fidanımızın ateşi yine düştüğü yeri yaktı. Aileleri şehidinin haberini aldıktan sonra yıkıldı, feryat etti ama "Vatan Sağolsun" demeyi ihmal etmedi.
PKK Terör örgütü karşısında teslimiyetçi bir çizgi içerisinde olan ve örgütün sözcülüğünü yapan DTPlileri kınıyorum.
AB ülkesi olan İspanya da, terör örgütünü destekleyen siyasileri tutuklamaya başlandı. AB den çıt çıkmadı. DTP li destekçiler ne zaman tutuklanacak, çok merak ediyorum.
Saygılarımla.

Mehmet GÜRÇAY    08 Ekim 2007 17:50
BAYRAM YAPMAK , ACI VERİYOR.

Sevgili Meslektaşlarım;Gün geçmiyorki Bir şehit haberi ve bir meslektaşımızın aramızdan ayrıldığını duyyoruz.
Artık galiba hükümet gibi bizde kanıksadık. Başbakanın beyanatını duyunca ,ne kadar çaresiz ve acınacak durumda oldugumuz hissi uyandı.
Sevgili meslektaşlarım Artık bu duyarsızlığa bir son verelim. Lütfen Tüm Assubayları bu bayram , Bayram yapmamaya ve TEMAD önderliğinde belirli merkezlerde terörü lanet etmek amacı ile faaliyetlerde bulunalım, Hükümeti göreve davet edelim . Oyalama taktiğinden vazgeçsinler .
Tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet diler , Geride kalanlara sabır dilerim.
Mehmet GÜRÇAY
Em.Assb.


NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Hakan HEZER    08 Ekim 2007 17:34
BBC HABER KANALINI BENDE ŞİDDETLE KINIYORUM. :sigh

Kemal KORKUT    08 Ekim 2007 14:01
Vatan Millet ve Bayrağımız uğruna 13 fidanımızı şehit verdik. Şehitlerimize Allahtan Rahmet ailelerine ve silah arkadaşlarına başsağlığı diliyorum. Kemal KORKUT

erencan    08 Ekim 2007 13:08
Lanet olsun bu şerefsiz köpeklere , lanet olsun içerde , dışarda vatanın altını oymaya çalışan hayvanlara. Anlaşmasınında , sözleşmesininde , stratejik ortağınında , dostununda ta geçmişini ....yim. Hiçbir şey giden canlardan daha önemli olamaz. İsrail , iki askeri için bile Orta Doğuda Lübnan'ı darmaduman etmedi mi? Böyle de korkak olunmaz ki... Uluslararası anlaşmalardan doğan hakkımız neden kullanıl mıyor? Kapat kapıları , kes elektriği , kapat incirliği... Lanet olsun

veysel çetiner    08 Ekim 2007 11:58
http://www.gun24saat.com
BBC'nin şok PKK tanımı

13 askerin şehit edilmesinin ardından BBC'nin PKK tanımı, duyanları şok etti.

BBC İstanbul muhabiri hem Şırnak'taki hem de İstanbul'daki patlamalarla ilgili bilgi verdi..

Canlı yayında ise ekranda "KURDS REBELS" ifadesi dikkat çekti... Rebels "asi" "isyancı" anlamına geliyor..

Yani dünyaca ünlü haber kanalı PKK'lılara terörist demekten kaçındı ve askerlerimizi şehit edenleri Kürt isyancılar diye niteledi...

'KÜRT SAVAŞÇILAR'

Tepki çeken bu haber televizyonla sınırlı kalmadı.. Küstah ifadeler BBC'nin internet sitesinde yer aldı.

Bu kez teröristlere 'isyancı' değil 'savaşçı' dendi. 13 askerin şehit edildiği haberi site yönetimi, teröristler yerine 'Kurdish Fighters' yani 'Kürt savaşçılar' ifadesini kullandı..


Bir TÜRK VATANDAŞI OLARAK BBC HABER KANALINI KINIYORUM

YAPILAN HABERCİLİK DEĞİL ADİLİKTİR KAHPELİKTİR

SAYGILARIMLA

veysel çetiner    08 Ekim 2007 10:26
http://www.gun24saat.com
Daha 13 şehidimizin acısı yüreğimizi yakarken sabahın erken saatlerinde çiğerimizi yakan acı bir haber daha aldık.

Diyarbakır/ lice' de bir fidanızmız daha şehit düştü, şehitlerimize allahtan rahmet ailesine baş sağlığı dilerim.


ARTIK YETER, BU SON OLSUN YETER ,
YETER , YETER :cry

Hakan HEZER    08 Ekim 2007 02:31
RESMEN ORTADA SAVAŞ VE OLAĞAN ÜSTÜ DURUM VAR.TÜM SINIRLARIMIZI ETTEN DUVAR ÖRELİM DİYECEĞİM AMA ARTIK TERÖR ŞEHİRE İNDİ MECLİSE GİRDİ.ÇOK DUYARLI OLMAK VE GÖZÜMÜZÜ DÖRT AÇMAK ZAMANI,GÜPPE GÜNDÜZ GASP VE HIRSIZLIK YAPIP POLİSE SİLAH ÇEKEN KİŞİLER NORMAL HIRSIZ OLMADIĞINI HAİNLERİN ŞEHİRLERDE RANT VE PARA SAĞLAMAK İÇİN OLUŞTURDUĞU ÇETELER OLDUĞUNU HEP SÖYLEDİK,YETKİLİLER ÖNEMSEMEDİ VATANDAŞ GÖZÜ ÖNÜNDE CERYAN EDEN BU OLAYLARA BANA DOKUNMAYAN YILAN MİSALİ BAKTI,SIRA KENDİNE,KENDİMİZE GELECEĞİNİ DÜŞÜNMEDEN AYNI DUYARSIZLIK VE VURDUMDUYMAZLIK DEVAM EDİYOR.ATAŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR.

ŞEHTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLERİNE SEVENLERİNE SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.
:(

Recep UĞURLU    08 Ekim 2007 02:12
sönen ocaklara eklenen 13 sönen ocak. yeşerirken kurumuş umutlar,karanlık yarınlara haykırarak açılan eller.

daha dalında iken olgunlaşmadan o dalından hoyratça sökülüp kopartılan 13 fidan.

yüreğinde vatan sevgisi götürdü onları şehitlik mertebesine.

mekanınız cennet olsun, göz pınarlarını kuruttuğunuz sevenleriniz sizin cansız bedenlerinizi kucaklarken....

Şerafettin Turgay    08 Ekim 2007 00:32
12 Vatandaşımızı şehit verdiğimizin haftası dolmadan , 13 FİDAN daha Satılmış beyinlerin KAHPE kurşunlarıyla ŞEHİT. Dile kolay. ŞEHİT sayısının kaç olması bekleniyor , Satılmış KAHPE lerin İN lerin dağıtılması için.
ŞEHİTLERİMİZE Cenabı Allah'tan rahmet, TÜRK milletine, sevenlerine ,ailesine sabırlar ve başsağlığı dilerim.

Ramazan TEKELİ    08 Ekim 2007 00:10
Değrli Meslektaşlarım,
Bu gün Şırnak'da teröre kurban verdiğimiz 13 vatan evladımız için,bulunduğumuz illerdeki şehit törenlerine en büyük katılımı yaparak,son görevimizi yapmamızın yanında toplumsal tepki açısından önemli olduğunu düşünüyorum.Her zaman olduğu gibi,şubelerimiz ve üyelerimiz gerekli duyuruları bir birlerine yapacağına inanıyorum.saygılarımla,

Ramazan TEKELİ    07 Ekim 2007 23:39
Değerli Arkadaşlarım,
Son günlerde şehit haberleri almadığımız gün ğeçmiyor.Bu günde yine13 vatan evladımızı şehit verdik.Yine 13 aile ocağına ateş düştü.Bu durum,daha nereye kadar devam edecek&Bu teröristler o bölgeden beslenmiyor da gökten zembille mi indiler? İnsanlarımıza gerçekleri, daha nereye kadar söylemeyeceğiz.56 il ve ilçe belediyesi ve DTP resmen PKKyı destekledikleri açıkça ortadadır.Ne acıdır ki büyük kentlerde pkk dışındaki mafyalar çökertilerek,pkk mafyasına dolaylı devlet desteği ile çalışma alanları sağlanmıştır.Bu mafyaların uyuşturucudan elde ettikleri büyük paralar pkkya akmaktadır. Terörle mücadele sadece, TSK havale edilerek yapılacak bir iş olmadığı ortadadır.Dünyanın her yerinde terörle mücadele devlet politikası olarak tüm devlet kurumları ile birlikte yapılmaktadır.Şehit cenazelerinde pkk terörüne lanet sloganı atan toplumun milli refleks gücü dahi kırılmaya çalışılmıştır.Ülkemizi idare edenlerin ihanet ve delalet içinden kurtularak, gerçekleri biran önce görerek bu acıları dindirmelerini herkes gibi bende bekleyenlerdenim.Saygılarımla,

ziya    07 Ekim 2007 23:24
BİRAZ ÖNCE HABERLERDE ÖNCE 11,SONRA 13 ASKERİMİZİN ŞEHİT HABERİ GEÇTİ.ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YİNE YAKTI.UNUTMASINLARKİ BU ATEŞ BİZİMDE BAĞRIMIZDA YANDI.ŞEHİTLİK MERTEBESİNE ERİŞEN KARDEŞLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.KEDERLİ AİLELERİNE,TÜRK ULUSUNA,TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ'NE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM. :cry

MEHMET ALİ KILINÇ    07 Ekim 2007 22:49
YETER ARTIK..
Tam oturup bayram kutlama mesajıı yazacaktım ciğer dağlayıcı 13 askerimizin şehit olduğu haberini öğrendim. Yeter artık koca bir devclet geleneği olan TC Dvleti bu kadar mı çaresiz. Siyasi iktidar bir şeyler yapmak yerine yerlerde sürünerek Ermeni tasarısı geçmesin diye adeta ABD yönetimine yalvarıyor ve zaafiyet gösteriyor.Siyasi iktidarın işi gücü acıya çare aramak yerine kamu oyunu nasıl uyuturum da ülkeyi karanlığa gömecek yasal tuzakları hazıralrımın peşinde. Maalesef onu da beceremiyorlar ve refarandum da olduğu gibi ülkeyi düz yolda çamura saplıyorlar.Koca Türkiye Cumhuriyeti bunlara müstahak değil. Ne acıdır ki yine adeta alay eder gibi yol gösterme ," eğer Ermeni tasarısı onaylanırsa , müttefikimiz Türkiye İncirlik üssünü kapatır ilişkilerimiz bozulur" diye yurt içi çevrelerinden değil ABD basınından geliyor. Yeter artık şehitlerimize üzülecek, gidişe dur diyecek, her gün doğuda can veren ordumuzun arkadsında iradesiyle çelik gibi duracak siyasi iktidar istiyorum. Bu isteğimin de siyaset le ilgisi yoktur. Yeter bu ezilip büzülme. Çünkü biz haklıyız. Biz bu topraklarda asırlardır varız ve gidecek yerimiz yok. Unutulmasın "ZAFER DAİMA HAKLI OLANLARIN,HAKKINI SAVUNMASINI BİLENLERİNDİR". Şehitlerimize tanrıdan rahmet, ocaklarına ateş düşen şehit ailelerine sabıralardilerim.

MESUT MAVİTUNA    07 Ekim 2007 21:25
Az önce haberlerde 13 askerimizin daha kalleşce bir saldırı ile şehit edildiğinii öğrenmiş bulunuyorum. İnanın içim acıyor, bu şerefsizlik daha nereye kadar devam edecek, bunlara dur diyebilecek güçlerimiz nerede? Sizdendi, bizden di konuşmalarını yapanlara daha ne kadar müsamaha edilecek.

Bu vatan için, can siperane görev yapan bunca masum bu vatan evlatlarına günah değilmi?

Daha birkaçgün önce, 12 kişiyi kalleşçe şehit edenlere, İzmirde masum bir insanın ölmesine ve birçok kişinin de yaralanmasına neden olan ve bunlara arka çıkan sözde dostumuz gözüken hain devletlere ve içimizdeki kalleşlere ve savunuculara daha ne kadar tahammül edeceğiz.

BÜTÜN DÜNYADA, KENDİNİ TÜRK MİLETİNİN BİR FERDİ OLARAK GÖREN VE KABUL EDEN HER TÜRK' ün, TÜRK' den başka dostu yoktur.

Kalelerimizin ve Tersanelerimizin dost görüntüsü içinde bulunan kahpe, hain ve sinsilerce işgal edilmeden ve millet olarak fakru zaruret içinde bulunmadan olayları çok iyi takip etmesi ve uyanık olması şarttır.
Tehlike daima ufacık bir kıvılcımdan çıkar.
Hem DEVLETİ hem de MİLLETİ yakar.
Bugün şehadete uğrayan vatan evlatlarının içimizi yaktığı gibi.

Saygılarımla

hakan33    07 Ekim 2007 20:45
URFADAN YAZAN GÖREVDE OLAN, MESLEK DAŞIMIZ,EFE KARDEŞİMİZİN DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞMAMAK MÜMKÜNMÜ,MESLEKDAŞLARIMIZ,CANININ KARŞILIĞINDA PARA KAZANIYOR.EĞERKİ DİĞER KURUMLARDA GÖREV YAPANLARLA, ASKERİ KIYASLARSANIZ ÇOK BÜYÜK HAKSILIK YAPIMIŞ OLURSUNUZ,DÜŞÜNÜN'Kİ:HERKEZ EVİNDE İFTAR YAPARKEN BİNLERCE ASKER ATEŞ ALTINDA,HER AN BİRİLERİ VATAN TOPRAKLARINDA YAŞAYANLARIN,CANINA KIYACAKDİYE CEPHEDE BEKLEMEKTEDİRLER,NİÇİN VATAN İÇİN,VERECEKLERİ ÜÇ KURUŞUN HESABINI YAPANLARI,BAŞKA KURUMLALARLA,KIYASLAYANLARI ALLAH AFETMEYECEKTİR.BAYRAMDA BİNLERCESİ EVİNDE DEĞİL,GÖREVİNİN BAŞINDAOLACAKTIR.AYLARCA ÇOCUKLARINDAN UZAKTA,ALLAH ONLARA SABIR VERSİN.


3753
Mesaj Defteri yazıları