MESAJ PANOSU

Mesaj Defterine Yazın


Halil ERGENLİ    31 Aralık 2008 16:42
Emekli ve çalışan tüm meslektaşlarımızın yeni yılını kutlar, birlik beraberlik ve mutlulukla dolu nice yıllar dileriz.

Muğla TEMAD Yönetim Kurulu

temadksk    31 Aralık 2008 14:18
2009 yılının tüm camiaya önce sağlık,sıhhat,başarı ve bol kazançlar getirmesini temenni eder, saygılarımı sunarım.
AYKUT MEHMET ÖZER TEMAD İZMİR İL BAŞKANI

Ramazan TEKELİ    31 Aralık 2008 13:56
27 Aralık 2008 tarihine Orientiring Federasyonu Başkanlığına seçilen emekli assubay meslektaşım Sn. Mehmet Genç'i kutluyorum. Kendisinin kurucusu olduğu Orientirik Federasyonuna daha uzun yıllar başarılı hizmet edeceği düşünüyorum.

Ayrıca tüm meslektaşlarımın Yeni yılını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.

Ramazan Tekeli

Mehmet AKPINAR    31 Aralık 2008 13:54
Değerli Meslektaşımız ,Mehmet GENÇ,Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanlığına seçilmiştir,kendisine bu görevinde başarılar dilerim.
http://www.oryantiring.org/tr/news.asp?id=311
[URL=http://www.oryantiring.org/tr/news.asp?id=311]oryantir ing[/URL]

Fevziye    31 Aralık 2008 13:45
BAŞTA ASTSUBAY CAMİAMIZ ŞEHİT AİLELERİNİN VE GAZİLERİMİZİN YENİ YILLARINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR,YENİ YILIN SAĞLIK,MUTLULUK,ŞANS,BOL KAZANÇ ÜLKEMİZE,DÜNYAMIZA BARIŞ HUZUR GÜVEN İNSANLIK ADALET EŞİTLİK GETİRMESİ TEMENNİLERİMLE NİCE YILLARA SAYGILARIMLA.

Osman Ada    31 Aralık 2008 13:36
Değerli Meslekdaşlarım
Acılarla geçen yıllar artık son bulsun adalet olsun,eşitlik olsun,barış ve kardeşlik olsun
Yeni yılda herkezin beklentileri gerçekleşsin yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun

Bayram ÇAKIR    31 Aralık 2008 13:33
HARİÇTEN GAZEL OKUMAK!

Mehmet Emin ATILGAN meslektaşımızın güzel temenni ve isteklerine katılmamak mümkün değil.Her normal insan bunların özlemini çeker bizim ülkemizde.Bir yılın bitiminde,"yeni yıl benim için daha iyi olabilir"heyecanı içinde bu akşam kısmen de olsa imkanlar ölçüsünde hoş vakit geçirmek isteyen insanlarımıza,hariçten gazel okumak gibi gelecek bir iki söz söylemek isterim.Nasıl bir sistem içinde bulunduğumuzu ve yönetildiğimizi iyi bilmemiz gerekiyor.Sistem derken tabiki ekonomik sistemi söylüyorum.Bu sistemde biz ezilenlere ekmek yoktur.Olsa da süründürecek kadar olur.Bu sistem bitti,çürüdü.Bizlere daha çok sıkıntı vererek yaşabilecek durumda.Siyasi yetkililer ise sistemin oyuncuları,bizden olmayan insanlar.Bu sistemden ve figüranlarından birşeyler beklemek ölü gözünden yaş beklemek gibi bir şeydir.Kendimiz için bir şeyler istiyorsak,elimizi birilerine açmakla değil,bizzat mücadelede ön saflarda bulunmakla olur.İşin en kolayı nasıl olur?Temad'a baskı yapılır eylem için.O,kulağının üzerine yatmaya devam ederse,bu engel aşılır alternatif bir birliktelikle eylem yapılabilir.
Yılbaşı günü bu kadar yeter.İçimiz dolu ama,keselim. Ne demişler;"Tüm bildiğin karşıdakine anlatabildiğin kadardır"demişler.
Sistemin tuzağına düşüp,bu akşam eğlenelim düşüncesiyle elimizdeki üç kuruşu da harcamayalım.Herşey yorgana göre olmalı.Sistem,böyle özel günleri çok sever.Vatandaş para harcasın,piyasa canlansın ister.Tek düşünce bu paslanmış çarkın dönmesidir.
Mutluluklar,esenlikler.

Bayram ÇAKIR
E.J.Asb.

Necip SÖYLEMEZ    31 Aralık 2008 11:50
MENSUBU OLMAKTAN HER ZAMAN GURUR DUYDUĞUM ASSUBAY CAMİASININ YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR; TÜM MESLEKTAŞLARIMIN VE AİLELERİNİN SEVDİKLERİ İLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR GEÇİRMELERİNİ DİLERİM.

mehmet emin atılgan    31 Aralık 2008 10:15
Saygıdeğer Arkadaşlarım,

Dünyamızda savaşlardan ,planlı olarak yapılan kıyım ve katliamlardan ,acımasız terörden,açlık ve kuraklıktan,deprem,sel gibi doğal afetlerden dolayı hiçbir insanın, özellikle masum çocukların-ve hiçbir canlının - ölmediğini,

Dünyamıza zorbalıkla ,aşağılık bir şekilde acımasızca hükmeden egemen ,zalim ve terörist güçlerin, mazlum halkları katletmediği , kendi özel sömürgelerine yenilerini eklemek için, çeşitli bahaneler ileri sürerek , silah kartellerinin ürettikleri silahları tüketmeleri amacıyla yeni savaş çevreleri yaratmadığını,

Ülkemizdeki, dış güçlerin maşası olan eli kanlı acımasız terör örgütünün işinin derhal bitirilerek, bütün şehitlerimizin akan kanının durdurulmasını ;anaların ,babaların ,eşlerin,çocukların ,sevenlerinin ve tüm ulusumuzun yüreklerindeki acıların ve göz yaşlarının dindirildiğini,

Ülkemize canlarını veren aziz şehitlerimizin anılmasında ; şehit yakınlarının ve gazilerimizin sahiplenilmesinde kendilerine devletimiz tarafından gereken değeri ve önemin verildiğini,

Ülkemizde ne ezenin ,ne ezilenin olmadığı , herkesin insanca, onuruyla yaşayabileceği bir kazancının olduğunu,

Kendi zümremizin ise,insanlık onurumuz adına, adalet ve eşitlik için haykırdığımız haklı taleplerimizin gerçekleştiğini, haklarımızın kazanıldığını GÖRMEK EN BÜYÜK ÖZLEMİMDİR.

Bu duygu ve dilekler içinde, yeni yılınızı kutlar; umutlu yarınlarla , aileleriniz ve sevdiklerinizle beraber,sağlık ve mutluluklar dilerim.Saygı ve sevgilerimle...

Ömer CANBULUT    31 Aralık 2008 08:40
Balçova Şubemizin Sayın Başkanı Değerli Ağabeylerim Faruk ÖZEREN ve II.Başkan Erdoğan ÖZTÜRK Balçova Belediye meclisinde görev almaya talip olmuşlardır. Gönlü ve yüreği bizlerden genç olan bu iki assubay sevdalısını ADANA'dan en içten duygularımla selamlıyor, attıkları adımla bu konuda şimdiden başarılı olmuş sayılacaklarını düşünüyorum.

Haydi diğer gençler..Gün bu gündür, bu ağabeyleri ve arkadaşlarımızı destekleyelim, bize sorun olmadığını söyleyen sorumsuzlara bu bedeli ödetelim. Bu seçimde parti yok, assubaylar var. Genel Kurulda assubay hakları için söz verenler acele etmezlerse veya bazıları gibi kayış atmaya yeltenirlerse inandırıcılıklarını hızla kaybetmekteler, haberleri olsun...

Saygılarım; klavyesi ve çenesi kadar cesaretini de gösteren assubay sevdalılarına,

Ömer CANBULUT

Hakan SIĞINAK    31 Aralık 2008 02:02
SİTEMİZİN SAYGIDEĞER ÜYELERİNİN,DEĞERLİ EŞLERİNİN VE GÜZİDE EVLATLARININ YENİ YILLARINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR, 2009 YILININ BİZ ASSUBAY CAMİASINA UĞURLU GELMESİNİ TEMENNİ EDERİM.SEVGİ VE SAYGILARIMLA HAKAN SIĞINAK

Mehmet Sarmaz    31 Aralık 2008 01:03
Çalışanıyla, emeklisiyle tüm Assubay camiasının ve aramızdan ayrılan (ebediyete intikal eden) meslektaşlarımın geride kalan yadigarlarının yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; 2009 yılının tüm beklentilere cevap vermesini, sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim.

Mehmet AKPINAR    31 Aralık 2008 00:28
Güzel ve Yalnız Yurdumun,güzel insanları,değerli Meslektaşlarım,hepinizin 2009 yılında mutlu ,umutlu,coşkulu olmasını canı yürekten dilerim.Nice mutluluk dolu yıllara hep birlikte.

cemalkiyi    30 Aralık 2008 23:27
EMEKLİ VE ÇALIŞAN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLAR, YENİ YILIN HAKLARIMIZIN ALINDIĞI BİR YIL OLMASINI TEMENNİ EDERİZ.

TEMAD ÇORLU YÖNETİM KURULU

cahit    30 Aralık 2008 22:41
Tüm camianın yeni yılını kutlar sağlık sıhhat ve afiyetler dileriz.
Temad Kırklareli adına
Cahit ÇAKIR
(E)Tnk.Kd.Bçvş
Arkadaşlar devamlı mahalli yönetimlere girelim diyoruz ya... İşte bir arkadaşımız giriyor 80'li Tankçı Asb. Ahmet ALPASLAN'IN adaylığı kabul edildi ve Karaman Ermenek ilçesi MHP belediye bşk.adayı bilgilerinize arz olunur.

bekir keskin    30 Aralık 2008 20:21
ÖNCELİKLE TEMAD'A TEKRAR SEÇİLEN BAŞKAN,YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİNİ KUTLARIM.2009 YILININ TÜM EMEKLİ VE ÇALIŞAN ASSUBAYLARA SAĞLIK VE MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLERİZ SEVGİ VE SAYGILARIMLA BEKİR KESKİN
E.İS.TEK.KD.BŞÇVŞ
1976-107

Mehmet AKPINAR    30 Aralık 2008 20:15
Sevgili Meslektaşlarım,

Ben sadece Ankara' da olmanın avatajı ile elde ettiğim duyumları yazdım,söylediğim gibi bunlar sadece duyumlar,Genelkurmay eğer açıklama yaparsa,ya da içerden haber sızarsa ne görüşüldüğünü ,alınan sonuçların ne olduğunu biz de anlayacağız,Temad 'ın da 9/1 başlangıç derecesini kabül ettiği bilgisini aldım, doğru değilse açıklasınlar,doğru ise zaten zaman bunun şahidi olacaktır.Çok önemli gelişme beklenmesin ,belki de bir kaşık bal türünden bazı açılımlar olabileceği ifade edildi.

yaşar sığınç    30 Aralık 2008 18:31
ARKADAŞLAR,SAYIN MEHMET AKPINAR ARKADAŞIMIZ ÇOK,ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYU DİLE GETİRMİŞ,BİZ KENDİSİNDEN BU KONU HAKKINDA BİLGİYİ ALMAK İSTERİZ SAYIN AKPINARA ŞİMDİDEN SAYGI VE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM.

TEKİN    30 Aralık 2008 16:59
Sitemizin 3.cü kuruluş yıldönümünü kutlar,Astsubay onur mücadelesi için bizlere bu siteyi kazandıran ve emeği geçen tüm meslektaşlarıma teşekkürler ederim.

Ayrıca tüm meslektaşlarımın Yeni yılını kutlar, onurlu ,sağlıklı ve huzurlu bol kazançlı günler dilerim.
TEKİN**
E.Dz.Astsb.

Yusuf ÖZKARA    30 Aralık 2008 16:43
Sn Gazi POLAT
Meslekten tardınıza üzüldük. Suç nevine göre Jandarma olduğunuz anlaşılmaktadır. TEMAD Antalya İl Başkanlığına uğramanızı, başkanlıkla bilfiil görüşmenizi veya verilen telefon numarasını aramanızı diliyorum. 0242 243 18 26
Yusuf ÖZKARA
TEMAD Antalya İl Başkanı

Yusuf ÖZKARA    30 Aralık 2008 16:41
Camiamız, T.S.K'i Gazi, Şehit aileleri dul ve yetimlerinin yeni yılını kutlular, Türk Milleti ve Dünya Halkları için 2009 un kansız, savaşsız bir yıl olmasını dilerim.

Yusuf ÖZKARA
TEMAD Antalya Yönetim Kurulu
adına

Mehmet AKPINAR    30 Aralık 2008 15:06
ANKARA'DAN BAZI DUYUMLAR;
KOMUTANLAR TOPLANTISI 26 ARALIK'TA YAPILMIŞ, ALINAN KARARLARLA İLGİLİ NET BİR AÇIKLAMA YOK,DUYUMLAR DEDİKODU OLDUĞUNDAN NETLEŞMEDEN YAZMIYACAĞIM,TEMAD İSE BAŞLANGIÇ DERECELERİ İÇİN 9/1'E RAZI OLMUŞ ASIL ÜZÜCÜ OLAN DA BU.EĞER GERÇEKTEN 9/1'E RAZI OLDULARSA DERHAL İSTİFA ETSİNLER OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL YAPILSIN MADEM Kİ BAŞARAMIYORLAR BAŞARABİLECEKLER GELSİN.

Ersen GÜRPINAR    30 Aralık 2008 13:55
http://blog.milliyet.com.tr/ersengurpınar
Saygıdeğer Arkadaşlarım,

TEMAD bizim tek yasal temsilcimizdir, bundan hiç kimsenin şüphesi olamaz ,bizlerin muhtelif platformlarda sorunlarımızla ilgili çalışmalarımızın tek gayesi TEMAD'A destek vermektir Mevcut www.emekliassubaylar.org sitesinde TEMAD sitesinde gerçekleştirilemeyen faaliyetler gerçekleştirilmekte, fikirlerimizi özgürce taştışmaktayız, kimse başka yorumlarda bulunmasın" TEK TEMSİLCİMİZ TEMAD TEK HEDEFİMİZ ASSUBAY ONURUDUR " bunu herzaman ifade ediyoruz zaten, kişisel hesabı olmayan herkes bunu düşünecektir. Bazı arkadaşlarımızın endişeleri vardır; örneğin bizim ekonomik sorunlarımızın anahtarı göreve başlangıç derecelerimizdir. MYO mezunların 9/2, lisans mezunlarının 8 nci dereceden göreve başlaması olmazsa olmazlarımız olup diğer taleplerimiz bellidir.
TEMAD YÖNETİMİ, TALEPLERİMİZ, YAPILAN ÇALIŞMALAR VE BİZDEN İSTEDİĞİ DESTEĞİ AÇIKLAMALIDIR
El,ele gönül gönüle sorunlarımızın takipçisi olmalıyız, kafalarımızda istifamlar olmamalıdır, hedefimiz ve yolumuz belirlenmelidir. Bazı arkadaşlarımız da bu çalışmaları etkinleştirmek için TEMAD'A destek için harekete geçmelidirler. Amaçları sorunları bir olan zümrenin farklı düşünceleri olamaz.

Sorunlarımızın çözümünün gerçekleşeceği ,adalet,eşitlik ve insan onurunun ön plana çıkacağı nice yeni yıllara sağlık,başarı ve mutlulukla girmenizi diler saygılar sunarım.

NOT.Yukarıdaki mesajım 875975 onay kodu ile TEMAD mesaj panosuna gönderilmiştir.

abdullah ektik    30 Aralık 2008 13:42
http://www.emekliassubaylar.org
Sayın Meslektaslarıma, yeni
yılda saglık,mutluluk ve haklarımızın verilmesi temennisiyle maddi ve manevi zenginlikler dilerim.

Ersen Gürpınar    30 Aralık 2008 13:05
Saygıdeğer Arkadaşlarım
Mynet mesaj grubumuzla bir haftadır teknik arıza nedeniyle iletişim kuramıyoruz. Mynet yetkilileri DATA arızasının giderilmeye çalışıldığını bildirdiler .Bilgilerinize sunuyorum


3753
Mesaj Defteri yazıları